Aşılama 2012 Ocak'dan Aralık Ayına Kadar Aşılama Yaptıracaklar Yeni Yılda Burdan Devam Edelim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar bende bugün ilk aşıulamamı yaptırdım. boş yere stres yapmışım.inanılmaz kısa sürdü ve hiç bir acı duymadım.inşallah sonucundaDA ALLah yüzümüzü güldürür

kızlar bende bugün ilk aşıulamamı yaptırdım. boş yere stres yapmışım.inanılmaz kısa sürdü ve hiç bir acı duymadım.inşallah sonucundaDA ALLah yüzümüzü güldürür

hadi hayırlı olsun bebişin göbişine konsun inş.benim bugün 5.günüm ama inanılmaz stresliyim...
sol kasığımda ara ara batma var bide sabah uyandığımda belim ağrıyo ama sonra geçiyooo...

kızlar bende çatlama iğnemi oldum yarın ikinci aşılamayı yaptıracam inşallah bu sefer olur

bende ikinci aşılamaya geçtim bugün reglimin ikinci günüydü yarın iğneye başlıyorum hayırlısı olsun

Selamlar kızlar.yeni aşılama olanlar ve olacaklara hayırlısyla bebişlerinin tutunmasını diliyorum.ben dedigim gıbı şimdılık sizleri takip edip mutlu olucam inşallah güzel haberlerinizle:)
NURCUM MASALLAH canım ya 6,5 aylık oldun demek.rabbim evladını saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın...çok sagol guzel dileklerin için de...ayrıca da benı takıp etmende cok mutlu ettı benı cnm.cok öpuyorum senı.
GOGİMcnm hosgelmşn dıcem ama hiç hoşgelmemişsn cok geçms olsun gercektende görunmez kaza ya.Allah şifasını versin kvnin.öptm senı.en yakın zamanda görüşmek üzere.
JOLİM demek ertelendi he olsun vardır bi hayır kuzum.guzel haberlerle buluşalım inşallah.

Oooo baya büyümüştür göbüşün o zaman..Rabbim tek nefeste,acı çekmeden,sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin bebişini cnm..!bende 2 ay önce laparoskopi ve histeroskopi oldum,bir iki ay sadece yumurta takibiyle deneyelim dedi,baktık olmadı aşılama yapıcaz dedi,hayırlısı artık..!valla seni görünce,bi de güzel haberlerini alınca ne kadar sevindim bilemezsin,umut oluyosun bizlere burda..

Aminnn bitanem Allahım inşallah sanada yaşatsın dualarım seninle bende çokkkk öptümmm.......

Yokkk bitanem yaa o kadar büyümedi göbüşşş. Ben hatta bayağı bi kilolu hamile kalmıştım. İlk başlarda kilo bile verdim. Ayyy canım duaya çok ihtiyacım varrr. İnşallah tek nefeste sağlıklı bir şekilde rabbim kucağıma aldırsın. Canım laparoskopi ve histeroskopide tanı amaçlımı, yoksa operasyon mu oldun. Ama laparoskopi ve Histeroskopi olduğun iyi olmuş bakkk en azından aklın kalmaz. Herşeyin hayırlısı olsun dene bakalım birkaç ay umut olduysam ne mutlu bana...

merhaba
uzun zamandır forumu takip ediyorum,aşılama hikayelerinizi okuyorum ama ilk defa yazıyorum
bende 3. aşılamamı 13 ocakta yaptırdım,artık zaman yaklaşıyor arkadaşlar ama bu seferde olumsuz olacağı korkusu var içimde yinede herşeyin hayırlısı tabiki. inşallah Allah herkesin gönlüne göre verir...

inşallah bu defa tutar.sonuç için bayağı az kalmış sana.inşallah güzel haberleri yazarsın bize

NURcum amin canım,ALLAH razı olsun duaların için...ben bı sure gıtmıcem doktora cnm ama Allah büyük belkı kendı gelır çok zor bi ihtimalde olsa... ümit oluyor insanda yinede.
BODİSCORLU cok ay kalmıs ay hadi inşallah pozıtıfı görursn hayırlısyla.

kızlar aranıza yeni katıldım. bu ay ilk defa aşılama yapılacak. bugün gonal f kullanmaya başlıycam. sormak istediğim bi kaç sorum var, cevap verirseniz sevinirim. bugün adetimin 2.ci günü, doktor 2.ci günü iğnelere başlandığını söyledi bu doğrumu? bundan 1 yıl önce yine gonal f kullanmıştım ama o zaman ki doktorum adetimin 5ci günü başlatmıştı. siz kaçıncı günü iğne vurulmaya başladınız? bide doktor aşılamaya kadar ilişki yasağı koydu. bunu da pek anlamadım ve ilk defa duydum. aranızda birisi bunun sebebini biliyor mu yada aynı şekilde ilişki yasağı alan varmı?

bu ay çok heyecanlıyım, 4 yıl evliyim ve sebepsiz infertil tehsisi konuldu şimdi. daha önce pko vardı, ama kilo verince bu sorun ortadan kalktı. hiç hamile kalamadım bu 4 yıl içinde. inşallah bu ay tutar aşılamam

slm bende şubatta aşılama yaptırmak istiyorum..aklımda bi kaç merkez var ama sizlerin tavsiye edecegi anadolu yakasında hastaneler varmı??ilk olacak umarım son olur

selam ben de bugün 3. aşılamamı oldum.iğnelere başlama günü yumurtalarla alakalı.eğer yumurta çoksa 5. günü azsa 2. ya da 3. günü başlatıyolar.ilişkiyi de aşılamaya 3 gün kala yasaklıyo benim doktorum.ben cerrahpaşa'da yaptırıyorum.ben de 4,5 yıllık evliyim hiç hamile kalmadım.hakkımızda hayırlısı.yüce rabbim isteyen herkese nasip etsin.

merhaba kızlar
güzel dilekleriniz için çoook teşekkürler
ben hala sonuç bekliyorum yarın 15.gün olacak aşılamadan sonra,herhalde tahlili yaptırırım yarın.
gelişme yok mu kimsede?

merhaba kızlar
güzel dilekleriniz için çoook teşekkürler
ben hala sonuç bekliyorum yarın 15.gün olacak aşılamadan sonra,herhalde tahlili yaptırırım yarın.
gelişme yok mu kimsede?

inşallah güzel haberini paylaşırsın,bebeğin bir an önce gelir.

öncelikle hoşgeldin:) Benimde 2. aşılamam ben ikisinde de adetimin 3. günü iğne kullanmaya başlamıştım. 12. günü aşılamam oldu. Herkesin dönemi farklı olabiliyo. Mesela kimi 3 günlük perhiz istiyo. Benim doktorumda perhize gerek yok ilişkiyede girseniz de olur girmesenizde dedi. Ama ben girmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…