2012 ocak ümidi sürenler nerdesiniz????

canım normal 7 ay üstelik iltihap felan var diyorsun 2 yıllık evliyim bende 9 aydır korunmuyorum ve bu ay hsg çektirdim incecik bir sızı duydum içimde o kadar korkacak bir şey yok yani bence çektir için rahat etsin ve hamile kalma şansını arttırısın sanırım ben hamileyim 3 gün geçti ve tüm belirtiler var

e

gerçek mii içimi ne kadar rahatlattın bir bilsenn geçen ay adet bitiminde gel dedilerr sonra çok tereddüt ettim yorumları okuyunca korktum valla gidemedimm... inşalahta hamişssindir canımmm benimmm çok sağo desteğin için

Merhaba kızlar benim de sat 27 aralık adetime 6 gün var iştahım arttı karnımda şişlik var ara ara uyumak istiyorum ayaklarım kah üşüyor kah yanıyor bu ay 2.denememiz bende merakla bekliyorum.her ay düzenli olurken geçen ay 10 gün geçikti yani ilk denememizde şimdi ne olacak bakalım sizce gebelik varmıdır lütfen yorum yazın

bende ikinciyi istiyorum aynene senin durumundayım seninki ne kadarlık oldu

canım oğlum tam 3 yaşında ikinciye daha bu ay başladık.ilki biraz uzun sürede olmuştu bakalım bu nasıl olucak.senin ilk çocuk kaç yaşında.cinsiyet ne?benim oğlum var allahım inşallah sağlıklı hayırlı bir kız evladı nasip eder.

merhaba kızlar bende 6 aylık evliyim ve hiç korunmadık bir bebeğimiz olmasını çok istiyoruz hatta eşime kalsa üçüz istiyor :) bende önce bir tanesi olsun diyorum :) regl tarihim 31 ocak umarım bu ay da hayal kırıklığı yaşamam, inşallah bi bebişimiz olur.. hakkımızda hayırlısı geç olsun da güç olmasın inşallah..

Selam Kızlar,

Aranıza yeni katıldım:) 1,5 yıllık evliyim ve eylül gibi bebek çalışmalarına başlamayı düşünüyordum. (Her ayın 29'u regl günüm.) Bu ay beklenmedik bir durum gelişti ve ben 10 gündür aşırı derece de karın ve bel ağrısı (adet olacakmışım gibi) çekiyorum. Sağ kasığımda da ilk olarak sanki balon varmış gibi bir basınç hissettim sanki patlayacakmış gibi ama şimdi iğne batması gibi acımaya başladı. Bir de geçen hafta acayip gaz problemim oldu, kabızlık da eklendi buna. Çok riskli bir döneme denk geldiği için hamile olma ihtimalim yüksek, sizce bu belirtiler habercisi olabilir mi? (Bir de eylül gibi düşünerek sağlık sigortası yaptırdım:)))) Hayırlısı ) İsteyen herkese bebişler...

selam; bizim de bu ay ilk denememiz, ben de sonucu sabırsızlıkla bekliyorum ama benim BAT yaklaşık olarak 1 -2 şubat.. sonucunu merak ettim, umarım ilk deneme de olsa dileğin gerçekleşir. güzel haberlerini bekliyorum..

batım 21iydi.ben 22sinde adet oldum. ilk defa bu kadardüzenli geldi.
fakat normal adet gıbı değil kahverengi geldi.
idarratestim negatif.
şuan bıle adet gıbı değil leke leke az az gelıyo kahverengi oda.
anlamadım valalhi bu ay.
ama hamile değilim

kızlar hamileyimmmmmmmm yaaa bu duygu ne kadar güzelmiş.Rabbım isteyen herkese nasip etsin...

kızlar hamileyimmmmmmmm yaaa bu duygu ne kadar güzelmiş.Rabbım isteyen herkese nasip etsin...

ayy ne kadar güzel hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın..ee biz bebek isteyenlerin merak ettiklerini bilirsin o zaman adetin ne kadar gecikti canım belirtilerin nelerdi ne zaman başladı ? çok mu sordum kusuruma bakma daha benim adetime 5 gün varda :)

amiiin bu arada

canımmm benımm adetım 2 gun gecıkmiştı evde test yaptım sılık bır sekılde cıktı emın olamadım ertesı gun kan testıne gıttım kanda bellı oldu net bır sekılde.bır hafta sonra kalp atıslarını dınleyelım dedı doktor yaaaa Rabbım herkese nasıp etsın inş.canım bende en belırgın şey goguslerımın agrıması ve cok şişmesıydı ama yanı adet donemıme yakın goguslerım agrıyrdu ama bu sefer farklıydı ıkı hafta onceden şiştı çok agrıyrdu..başka bır belirtı yoktu...Rabbım en yakın zamanda sana da nasıp etsın

2012 ocak inşallah herkese uğurlu gelir kızlar
ben aşılamamın sonucunu 6 şubatta öğreneceğim

tebrikler canım allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin taını bol bol çıkar sonra bu dönemler çok özleniyor....

hayırlı uğurlu olsun inşallah benim sat 27 aralıktı henüz adet olmadım sadece gögüslerim biraz şişti ve uçları hassaslaştı dokunduğunda acıyor ve ara ara kasıklarıma ağrı giriyor henüz test yapmadım bilmiyorum ama inşallah hamileyimdiir ne dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…