2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlar önceki sayfalara bakamadım sınav nasıl geçti ben pek çalışamadım kuzenimin düğünü filan vardı. zaten ortalıkta iptal olacak söylentileri dolanıyo iptal olursa tekrarmı çalışcaz ya bu sıcakta ve oruçlu halde:S çok canım sıkılıyo artık bu belirsizlikler çok sinirime dokunuyo:KK43:

Maalesef hiç çalışamıyorum içim gidiyor bide tutmazsam kötü hissederim napsam bilemedim:KK25:
Annemlere söyleyim baride fidyeyi verebilirlerse tutmıyım oda 255 tl imiş şimdi işim gücümde yok ödeyinde diyemem arada kaldım :KK50:

eğer tutamıyorsan
ya da konsantre problemi yaşıyorsan sınav sonrası da tutabilirsin bence
ve tabi paranı da ver yine
bende ilaç kullanıyorum .5 gün daha kullanacağım
ama ilaç bitince tutmak istiyorum
bilmiyorum ben napacağım
çoçuklar dersler
bende belki sınav sonrasına tutarım

bende ilaç kullanıyorum .5 gün daha kullanacağım
ama ilaç bitince tutmak istiyorum
bilmiyorum ben napacağım
çoçuklar dersler
bende belki sınav sonrasına tutarım

cnm sen istedikten sonra Allah sabrını verir. Çok önemli bi sağlık problemin olmadığı sürece tutulması gerek
Çünkü önemli olan ramazanda tutulan oruç.Allah görüyo sonuçta sen merak etme bi şekilde oluyo yani..Allah kolaylık versin.

Kimseciklerden ses çıkmamış herkes nereye kayboldu ?
h.sonu çok işlerim vardı hep biyerlere koşturdum dünde öyle oldu
nete bile giremedim çalışmaya da hiiçç vakit ayıramadım :KK43: sizler neler yaptınız
bi bakayım dedim ama hiç yazılmamış :KK43:(

Maalesef hiç çalışamıyorum içim gidiyor bide tutmazsam kötü hissederim napsam bilemedim:KK25:
Annemlere söyleyim baride fidyeyi verebilirlerse tutmıyım oda 255 tl imiş şimdi işim gücümde yok ödeyinde diyemem arada kaldım :KK50:

cnım senı etklıyorsa ve yasaksa tutma yada kaza yap sınavın bıttıkten snra tut fıkrımce gecvmıs olsun

kızlar merhaba uzun zamandır sizi takip ediyorum ama hiç yazmıyordum snv çok az kaldı inş. herkes çalışmasının karşılıgını alır bende çok sıkı bir şekilde çalşıyorum son 2 ay hiç boş durmadan geçirmeyi düşünüyorum hatta öyle de yapıyorum şimdi biraz ara verdim ..... hadi herkese kolay gelsin:KK23:

ben birkaç gün tatil yaptım şehir dışına çıktım. ders falan bakmadım stresimi attım. bizim bugün tarih bitecekti dersanede onu kaçırdım sadece ona üzüldüm en çok soru çıkan konuyu kaçırdım. netten video bakarım artık. sizler ne yaptınız?

merhaba kızlar bende dersaneye gidiyorum çok geç farkettim bu sayfayı... benımde çok eksiklerim var ama harıl harıl oruç demeden devam ediyorum tarih çözümlü deneme uzaman kariyerin kullanan varmı memnun olan varmı arkadaslar?

Uzmanın bende modüler seti var denemesi yok canım bilemiyorum ama yayın olarak çok güzel rahatlıkla kullanabilirsin.
Walker kimse gelmiyor bende kendim çalıp oynamış olmayım diye yazmıyordum :KK1:
Günlükgüneşlik, iyi olmuş stres atmışsın ne güzel.
Benim çalışmalar aynı devam.
Tarih, anayasa, coğ tekrarım bitti. Türkçeye başlıcam yarın. Matematikten de problemlere 2 konum kaldı.
En son denemeden 101 yaptım öyle yani ondan bi öncekide 99 du.
Daha eksikliklerim var onları tamamlamaya çalışıyorum...

Arkadaşlar Merhaba ,

Yaklaşık 2 hftdır düzenli çalışıyorum ... Bugün karadeniz bölgesini tekrar edeceğim . Sonra matematik çalışacağım...

Sevgimeleği netlerin süper hangi denemleri çözüyorsun . Ben daha denemelere başlamadım. dershanenin denemelerine giriyor onlardan da 72-80 arası net anca çıkarıyor bu kadar net çıkarmanın sırrı nedir?

Arkadaşlar Merhaba ,

Yaklaşık 2 hftdır düzenli çalışıyorum ... Bugün karadeniz bölgesini tekrar edeceğim . Sonra matematik çalışacağım...

Sevgimeleği netlerin süper hangi denemleri çözüyorsun . Ben daha denemelere başlamadım. dershanenin denemelerine giriyor onlardan da 72-80 arası net anca çıkarıyor bu kadar net çıkarmanın sırrı nedir?

Canım çok soru bol tekrar başka sırrı yok bu işin...
Deneme olarak; Fem, İhtiyaç, Yediiklim ve x yayıncılık çözüyorum.

kızlar kolay bi soru ama ben yapamadım :/

a,b,c sıfırdan ve birbirinden farklı rakamlardır.

a kare =b koşulunu sağlayan kaç farklı üç basamaklı abc sayısı yazılabilir?

A) 10 B) 14 C)18 D)20 E) 30

kızlar kolay bi soru ama ben yapamadım :/

a,b,c sıfırdan ve birbirinden farklı rakamlardır.

a kare =b koşulunu sağlayan kaç farklı üç basamaklı abc sayısı yazılabilir?

A) 10 B) 14 C)18 D)20 E) 30

a[SUP]2[/SUP]=b diyor;

a=1 olamaz, olursa a'nın karesi 1 olacağından b=1 olur ve sorudaki birbirinden farklı olacak, kelimesiyle örtüşmez.

a=2 olursa, 2[SUP]2[/SUP]=4 (yani b=4 olur, c=1,3,5,6,7,8,9 değerlerini alabilir. Üç basamaklı sayılar da şöyle olur. 241,243,245,246,247,248,249)

a=3 olursa, 3[SUP]2[/SUP]=9 (yani b=9 olur, c=1,2,4,5,6,7,8 değerlerini alabilir. Üç basamaklı sayılarda şöyle olur. 391,392,394,395,396,397,398)

a=4 olursa, 4[SUP]2[/SUP]=16 olur. Burada b=16 çıkar, ama soruda verdiği açıklamaya ters düşer. 16 rakam değil, sayıdır çünkü.

Buna göre, 241'den 398'e 14 sayı vardır.

Son düzenleme:
X