2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Günaydınlaaar.Herkese Allah zihin açıklığı dolu bi gün versin.
esocial geç değil cnm sen çalış çabala konularını tamamla bu hafta bitirmeye çalış sonra da bol bol deneme çöz inşallah.Allah yardım eder ve bol bol dua da et.

kızlar 75 tane paragraf cozdum 5 tane yanlıs cıktı normalmı daha yenı basladım ıkı gun oluyor oda oglusum ya bır sey ıstedı ya telefon caldı ondan kaynaklı oldu ders arasında

Harika canım bence....

teşekkür ederim canım:)
allah sanada zihin açıklığı versin herkesede.
türkçe soru çözeceğimbiraz
türkçeden bu sabah 73 soru çözdüm karışık testti, 4 yanlışım çıktı.
bi 70 soru daha çözeyim, matematikten problemlerden 70 soru çözücem inşallah
kolay gelsin kızlar

merhaba kızlarrrr..herkese kolay gelsinnn..
ben daha yeni tariihçi Hakan Dedeyi keşfettim, inanılmaz güzel anlatıyor, en zor konuları ondan dinledim aklımda kaldı, ama kurtuluş savaşı öncesi Osmanlı, ilk Türk İslam devletleri, Orta Asya Türkleri vs konularını da ondan dinlemek istiyorum ama videoları nereden bulabilirim, bir fikrin olan Allah rızası için yardım etsinnn.. Genel tekrar da olabilir hiç olmazsa.. Hoca süper kodlamalar yapıyor..

Ben bu hocayı duydum fakat hiç izleme olanağımm olmadı.İnan bilsem yardımcı olmaya çalışırım araştırdınmı netten filan?

nette araştırdım bulamadım, canınız sağolsun, peki vatandaşlıkta nasıl bir yöntem izliyorsunuz, onunla ilgili tavsiye edebileceğiniz bir hoca veya video varmı??

ahhhh ben ne yapayım benım kocam omur boyu asker sız kısa donemlere dayanamıyorsunuz ben ıkı yıl esımden ayrı kaldım ve bırdahada kaabılırım (
fattum ALLAH sana kolaylık versin senin iş daha da zormuş valla 2 sene ne demek ya .uzamanlık sınavına girip kalsam mı dedi sakın dedim ya ben 4.5 senedir askerlik çekiyorum(uzaklıktan ötürü) bir ömür boyu çekemem dedim .yok valla kavuşana kadar hep özlem hep stres...
Benim bir sevdiceğim bile yok yıllardır fotosenteze bağladım. ben napam ayol

sevgicim en sorunsuz günlerindesin kıymetini bil derim. hem dert ediyorsan etme zamanı geldiğinde en hayırlısı nasip olsun inşallahh

nette araştırdım bulamadım, canınız sağolsun, peki vatandaşlıkta nasıl bir yöntem izliyorsunuz, onunla ilgili tavsiye edebileceğiniz bir hoca veya video varmı??

Ben henüz vatandaşlığa başlamadım ama ihtiyaç konu anlatımlı kitabı aldım..Ordan çalışmayı düşünüyorum inşallah.

Hayatım şu an mat 20 üstü yapıyorsan daha 56 gun var dağları bıle delersın:)) Ev arkadasım sadece 15 gunde tarıh cografya calısarak 80 almıstı düşün artık. Yalnız daha hıc deneme yapmadıysan yapmaya basla derım hız açısından iyi olur

Merhaba arkadaşlar bende eylülde önlisans grubundan giricem kpss ye
Bir ay önce başladım çalışmaya ama elimden geldiğince sıkı çalışıyorum...
Sizler hepiniz lisans grubundanmı giriyorsunuz ?

link i bende alabilir miyim sevgi kelebeği ? :26:
Teşekkürler . . .

Cumanız mübarek olsun kızlar
Herkes nerde çalışmalar nasıl gidiyo..Bi arkadaş sormuş bende önlisansım.Karışığız topikte yani.

Cumanız mübarek olsun kızlar
Herkes nerde çalışmalar nasıl gidiyo..Bi arkadaş sormuş bende önlisansım.Karışığız topikte yani.

ALLAH razı olsun canım seninde mubarek olsun.bende lisans olarak gireceğim.durucumm ben çok saldım şöyle ayaklarımdan tutup silkelenmek gerek çünkü mat olduğu gibi duruyor ve zayıfım matta yani üstelik vat sdc 2 konusunu bitirmiş durumdayım.yetişicekmi nolucak bilmyiorm.tarih desen unuttum ama onu son ay 1 hafta deli gibi tekrar edip paso soru çözücem hem aklımda kalıcak ve unutmucm mantıklı ya da mantıksız bilmiyorum yoksa kendimimi avutuyorum anlamadım gitti

İyi bende uğrarım derslerden fırsat buldukça...
Bugün pek çalışamadım geç kalktım o yüzden biraz mat. baktım sonra 103 tarih sorusu çözdüm
Şimdide tekrar mat. çalışmaya devam ederim Mat. çok iyi değil videolar ve kendi çalışmamla halletmem gerekiyor...

Allah razı olsun fıstığım Tarih konusunda Osmanlıyı oturtmak ve temelinin olması için son bir aya bırakma bence cnm ya. Çünkü bilgiler uçmasın sonra baştan başlıyo gibi olursun.Ayrıcaaa neden saldın bakim.Ozaman sana sınırlama getiriyorum hergün buraya girip bana rapor edecenn çalışmalarınıEn az 300 soru hadi bakalımmmm

Son düzenleme:
Merhaba kızlar dün yeni kitaplarımın siparişlerini verdim.
Yediiklimin 2 soru kitabını uzman kariyerin modüler setini falan filan toplamda 14 kitap bitirebilir miyim acaba çokmu almısım yarın gelicek kargom:44:

3-4 günde bir kitap bitirmek zorunda kalcam sanırım hepsini çözemezsem çok üzülürüm

İnşallah bitirirsin sevgiicim.İnşallah bizde biterebiliriz elimizdekileri.Bende baktım kitaplara dün filan.Cnm aldığın kitapların resimlerini filan eklesene bakalım neler almışsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…