2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

fattum canım ben de 22 paragraf çözdüm sadece:)

duru dolapta kuru üzüm çekirdeği vardı toz onu kullanmaya başladım bir de kitap okumaya inşallah türkçeyi hallederim eskiden yüksekti netlerim en son denemede mattan daha düşük gelmiş o kadar düşük yani çok üzüldüm.
inşallah okuduğumu anlarım bundan sonra.

Tatlım oda çok faydalı.Kuru üzüm yemeni de tavsiye ederim.sabah aç karnına..

Şu minyatür sanatını bi ben anlayamadım ya hu
Tarih kitabında kitapların altına çizilen resim diyodu yanlış hatırlamıyorsam.
Ama bi türlü mantığıma yerleştiremedim bu tanımı.

Tatlım minyatür daha çok yaşanmış olaylara yönelik. Daha küçük kağıtlara yada fildişlerinin üzerine yapılırmış. El yazmalarının başlarında bulunuyordu diye biliyorum.:26: Yani kısaca konuyu açıklayan resimler bunlar fovizmdeki gibi derinlik ve duygu yok.

Not: Türk minyatürünün en önemli sanatçısı Levnîdir. ( Bunu kpss de sormuşlar )

Günaydın fıstıklar
Bugün neler çalışıcaksınız bakalım :126:

ben bugün ortaya karışık yapıyorum :)
türkçe çözdüm 30 tanecik...
coğrafyadan ilk 2 üniteyi tekrar ettim. soru çözemedim henüz...
mat.dan da denklemlerden 60 soru çözdüm.
tarihe başlıyorum şimdi. tekrar yapayım...
akşam da vatandaşlık çalışacağım inşallah ...

bende varım kızlar...
bugün tarih günüm ilk iki konuyu ve milli mücadele hazırlıkve 1.tbmm dönemini tekrar edip soru çözücem akşamda vatandaşlık türk siyasi tarihinden devam edicem.herkese kolay gelsinnnn

matema tıge grafıklerden basladım ılk olarak belkı bana guleceksınız ama bır sonum var grafıklerı coebılıyorum sorun yok yanlız bu daırede merkez acı bul deyınce takılıyorum bunun kısa yolu fılan varmı acaba guzel gıdıyorum ama oyle soru gelınce takılıyorum guzel basladım ben kalem oynatamayan matematık sorularının uzerınde kalem oynatıyorum yapamayınca ısrarla gıdıyorum vaktımı alıyor belkı ama olsun bır soru uzeırnde bazen 15 dakıka oyalanıyorum ama cozdukce mantıgını anladım grafıkten soru kacırmam lazım benım

fattum ben açı sorularını orantı kurarak çözüyorum mesela:
matematik dersi alan 100 kişi var
fizik 50 kişi
tarih 250 kişi
türkçe 100 kişi olsun

bundan grafik oluşturacaksak ve fizik için açı sorarsa:

Fizik/Toplam = Açı/360 dersin
yani
50/(100+50+250+100) =50/500=x/360
x=36 çıkar

Kızlar kusura bakmayın mesajı yazarken sürekli hata vermişti aynı mesajı bi kaç kez yollamış

Son düzenleme:

Tamamdır şimdi biraz olsun daha iyi anladım tatlım.

Bu arada kızlar ben tarihten video izliyorum duraklamadayım.
Nasıl taktik hataları uğruna topraklar kaybedilmiş.
Daha izleyemedim stres oldum biliyomusunuz.Üzüldüm
Ben osmanlıyı çok sevdiğim için duraklamada böyle olduysam dağılmada napıcam

Son düzenleme:

tesekkur ederım canım

Bende aynen öyleydim tarih çalışırken osmanlı döneminde kızdım, öfkelendim. Sonra M. Kemal devreye girince helal olsun, vay bee, işte bu felan diyodum

duru ben de Osmanlıya başladım. Allah yardımcımız olsun. Fattum sağolsun arkadaki sayfada sen sor ben söyliyeyim kitabını vermiş indirdim hoşuma gitti. öğleden sonra osmanlıya kadar tekrar ettim. :) sonra da çocukla çıktım gezdim arkadaşıma gittim. bir kahve içtim. birazdan da aöf bir ünite bakarım.

Amin cnm Allah yardımcımız olsun..
Sen aynı gidiyoruz
Oh oh kahveler de içilmiş bende geliyim :126:
Allah zihin açıklığı versin.
Kuru üzümleri unutma tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…