2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

tgcgny çok teşekkürler, bu oteli önerdiğiniz iyi oldu, en azından bir alternatifimiz de var :) fiyatı da soltoya göre baya uygun :) plajlara da ücretisiz giriş olanağı fln varmış, alternetif olarak düşünülebilecek çok güzel bi otel burasıi en azından öyle görünüyor...

bodrum'dan önce birkaç durak varsa en uygunu araba dediğin gibi. THY ile bir rezervasyonum var opsiyonlu olarak, Temmuz ayına kadar bekleyeceğim. istanbul'dan aracımızla veya otobüsle gitmekten pek yana değilim. hayırlısı olsun bakalım.

nikahı 25 Ağustos olarak organize etmeye çalışıyoruz bu ara, 27 Ağustos ta otelde olacağız sabahtan.

plajda biraz çakıl olabilir ama suyun kirli olacağını pek sanmıyorum, umarım değildir :KK43:

wuuu aynı gün evleniyoruzzz :))

bizde 4 geceliğine 1.450 tl fiyat çıkarrtıkları silence beach resort'u düşünüyoruz kalanlar varmı bu otelde kızlar nette çok olumsuz yorumlar var bu otel hakkında :KK43::KK43:

bende 1 eylulde evlenicem balayı arastırmaları icindeyim, bizde silence beach i dusunuyoruz ozellikle nişanlım gol evlerine bayıldı, ets tur ile gidicez ama 2kisiden 1i olumsuz yorum yazmıs, giden bilen varsa lütfen yorum yazsın :KK43:

bende 1 eylulde evlenicem balayı arastırmaları icindeyim, bizde silence beach i dusunuyoruz ozellikle nişanlım gol evlerine bayıldı, ets tur ile gidicez ama 2kisiden 1i olumsuz yorum yazmıs, giden bilen varsa lütfen yorum yazsın :KK43:

Dimple merhaba :)

silence beach için iyi yorumlar duydum. bir arkadaşım balayından sonraki tatilinde gitti. gayet memnun kaldılar. onlar standart odada kaldılar, göl evlerinde daha çok cocuklu aileler kalıyordu demişti ve ses fazla oluyormuş bu sebepten.. ayrıca eğlence aktiviteleri çokmuş. biraz acele etmelisin bu arada, yer sıkıntısı yaşayabilirsin.

Odadan direkt havuza girilen bir otel istiyorsanız, gardens of babylon :21:

Dimple merhaba :)

silence beach için iyi yorumlar duydum. bir arkadaşım balayından sonraki tatilinde gitti. gayet memnun kaldılar. onlar standart odada kaldılar, göl evlerinde daha çok cocuklu aileler kalıyordu demişti ve ses fazla oluyormuş bu sebepten.. ayrıca eğlence aktiviteleri çokmuş. biraz acele etmelisin bu arada, yer sıkıntısı yaşayabilirsin.

Odadan direkt havuza girilen bir otel istiyorsanız, gardens of babylon :21:

duygummutlu cok tesekkur ederim bilgi icin, denizi hakkında da bilgin var mı ? birden derinlesiyormus ve ogleden sonra cok ruzgarlı ve dalgalı oluyormus :KK43:

Golden Coast Resort ve Iberostar Bellıs Hotel / Belek otellerine giden var mı tur şirketinden aldığımız 10 oteli ancak bu kadar indirebildik. aslında limaklardan istiyorduk ama onlarda min. 5 gece konaklama varmış...

slm herkese, bizim de balayı 28 agst - 4 eyll arası olacak ..çesme düşünüyoruz ama kararsız kaldık oteller konusunda..
ılıca ve sheraton var seçeneklerde.. ama ben öyle çok yataklı otellerde yapmak istemiyorum açıkcası balayını..
çesmedeki butik otellerin de çogunun plajı yok , plaja git gel plaj giris ücreti falanla da uğraşmak istemiyoruz..

en son solto alaçatı olteli bulduk daha az yataklı butik tarzında mimarisi çok güzel ama kötü yorumları çok olan bi otel :KK43:
trip advisorda 13 mükemmel 13 de berbat yorum var :S çok karıştı kafamız
bir de mesela aynı tarihte ılıcadan veya sheratondan 1000 tl daha pahalı solto,, o kadar para vereceksem kötü yorumların olmaması gerekir die düşünyorum

çeşmede önerebileceğinizi otel varsa sevinirim,, herkese şimden mutlu tatiller :))

canımçeir çeşme düşünüorsan sana şiddetle my stone home oteli tavsiye ederim! sadece 5 odalı butik otl. netten bakabilirsin.ben geçtiğimiz yaz kaldım ve ne kadr güzel anlatamam. bir kahvaltı masası varözen o biçim. dantelli pçeteler var yani bembeyaz! çok temiz!
orada klacaksınplaja aya yorgi koyunaki beach clublara gieceksin: ) çeşme ılıca plajıda yürüme mesafesinde:)

slm kızlar bizde antalya adam and eve otele gideceğiz nasipse. jolly den ayarladık. bir çok arkadaşım balayındabu oteli seçti ve çok memnun kaldı:) bizde çok heyecanlıyız. 5 geceliğni 2300 liraya ayarladık ama nisan diy! haziranda üzerine 1000 lira ekle:KK43:

Golden Coast Resort ve Iberostar Bellıs Hotel / Belek otellerine giden var mı tur şirketinden aldığımız 10 oteli ancak bu kadar indirebildik. aslında limaklardan istiyorduk ama onlarda min. 5 gece konaklama varmış...

Slm arkadasim belek e gitmek istersen sana Xanadu Resortu onerebilirim biz cok memnun kaldik. Bogazkent hotelleri daha uygun fakat cevresi hic gelismemis cok sIkIcI,eger otelden cikmiycaksan olabilir veya arabaniz varsa.

didomio teşekkürler önerin için çeşmede çok güzel butik oteller var ama plajının da olmasını istiyoruz biz, my stone home aklımzda olacak sayende, adam eve bzim de aklımızdan geçti ama ben antalyaya ısınamadım bi türlü :)

kızlar alaçatı solto otel hakkında fikirlerinizi ısrarla bekliorum, umarım giden birilerni bulurum :)

bizimki balayı değil tabi ki ama az önce IC Green Palace için rezervasyonumuzu yaptırdık. tabiki her otel gibi burası içinde iyi ve kötü yorumlar var. geçen sene de IC Santai'ye gitmiştik. Var mı aranızda bu otele giden.

bizimki balayı değil tabi ki ama az önce IC Green Palace için rezervasyonumuzu yaptırdık. tabiki her otel gibi burası içinde iyi ve kötü yorumlar var. geçen sene de IC Santai'ye gitmiştik. Var mı aranızda bu otele giden.

evet larada havaalanına cok yakın yeşilliği bol mimarisi hint esintisiydi yalnız beni en rahatsız eden odaları ve odalara giderken koridorlardaki rutubetli pis koku oldu cok havasız otelin ici. odaları da pek begenmedim ama hizmet iyiydi havuzları buyuk ve fazla denizi dalgalı bulanık sıcak alakartları denemedik yemekler de pek icacıcı deildi cok kuyruk bekliosun gece sovlrı idare eder otelde en begendigim yer kafehouse diye biyer var sabahtan aksama kadar acık ve her cesit kahveyle pasta yiyebiliyosun onun dısında eger ucakla gidicekseniz ayrılırken size havaaanında gecerli bi bilet veriolar orda her imkandan yararlanabiliosun ıc kafede.

evet larada havaalanına cok yakın yeşilliği bol mimarisi hint esintisiydi yalnız beni en rahatsız eden odaları ve odalara giderken koridorlardaki rutubetli pis koku oldu cok havasız otelin ici. odaları da pek begenmedim ama hizmet iyiydi havuzları buyuk ve fazla denizi dalgalı bulanık sıcak alakartları denemedik yemekler de pek icacıcı deildi cok kuyruk bekliosun gece sovlrı idare eder otelde en begendigim yer kafehouse diye biyer var sabahtan aksama kadar acık ve her cesit kahveyle pasta yiyebiliyosun onun dısında eger ucakla gidicekseniz ayrılırken size havaaanında gecerli bi bilet veriolar orda her imkandan yararlanabiliosun ıc kafede.

merhaba
siz hangi yıl gittiniz bu otele...yorumlarınızı okuyunca kafam karıştı. geçenm yıl gittiğimiz IC'den çok memnun kalmıştık biz.

kızlarrrrr sonunda bizde rezervasyonumuzu yaptırdık rixos lares otelimiz :KK16:
uçak dahil 2300 toplamda sorunuz varsa cevaplayabilirim

merhaba
siz hangi yıl gittiniz bu otele...yorumlarınızı okuyunca kafam karıştı. geçenm yıl gittiğimiz IC'den çok memnun kalmıştık biz.

gecen yıl gittik eylülün başıydı. evet genel olarak belektekini daha cok begeniyolar kafanızı karıştırmak istemem çok da kotu değildi biz once rixostaydık orda 4gun kalıp oraya gectik yer yoktu belkide rixosla kıyaslayınca bana kotu gelmiştir. bi de bunlar tatilden ne bekledigine gore de degisir sormak istedigin bişey olursa ayrıntıyla cevaplarım

gecen yıl gittik eylülün başıydı. evet genel olarak belektekini daha cok begeniyolar kafanızı karıştırmak istemem çok da kotu değildi biz once rixostaydık orda 4gun kalıp oraya gectik yer yoktu belkide rixosla kıyaslayınca bana kotu gelmiştir. bi de bunlar tatilden ne bekledigine gore de degisir sormak istedigin bişey olursa ayrıntıyla cevaplarım

merhaba
ya bilemiyorum. aslında kafam karışmadı desem yalan olur. düşünüyorum sabahtan beri. iptal mi ettirsem diye. geceliği 224 liraya geldi. bu fiyata daha iyileri de var. limaklar gibi. ama 5 gece sınırlaması var. önceki yıllarda sırf ucuz diye alanyada bir otele gitmiştik kaçarcasına çıktık. gece şovları kötü demişsin. çocuğumuz olduğıu için çok katılamıyoruz biz zaten. benim tek takıldığım nokta yemekleri. bir de kaydırakları ile ilgili bilgi veriri misin. aslında silenceyi de düşünmüştüm ama hamamın paralı olması bana çok saçma geldi....

yemeklerle ilgili şikayetiniz neydi. lezzetsiz mi, çeşit mi azdı....

X