2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

Cok tesekkür ederim canim ya ben bi bakayim kesin bi sorum olur sana hihi :)

Tur dedigin yani bunlar bizi alip götürecek dimi bide geri getirecek?

Cok tesekkür ederim canim ya ben bi bakayim kesin bi sorum olur sana hihi :)

Tur dedigin yani bunlar bizi alip götürecek dimi bide geri getirecek?

tura nerden katıldığına bağlı canım.. mesela ben manisa'dan katılıcam ama burdan geçmiyo otobüs.. uçak fobim olduğu için binemiyorum da. o yüzden afyona gidicem otobüse ordan katılıcam büyük ihtimal
ama sende öyle bir sorun yoksa uçakla antalyaya gidiyorsun, seni otele transfer ediyorlar.. tabi yol da transferde ücretli bu balayı pek masraflı şey yaa

canım peki ulaşabiliceğim bir birim verirmisn bana ets tur falan mı acenta nedir

maldivlere giden arkadasim bisey sorucaktim kisi basimi dedigin fiyat yoksa iki kisimi ? detayli bilgi verirsen cok sevinirim tesekkurler

bizde uzun arastırmalar sonucu iz flower oteli tuttuk sidedee inşallah güzel gecer balayımızz

26-12-2011, 15:23
Cumartesi günü ETS tur'a gittim. Daha öncede bahsettiğim havuz evlerinin gecelik fiyatını araştırdılar sordular 1 saat sonra gecelik fiyatı 1500 Ve 2.000 TL olan fiyat verdiler. Böylede bilgisizler. Nette okuduklarını aynen söylüyor. Onu bizde okuyabiliyoruz. 1 haftalık tatil için 2500 lira düşünürken gecelik 1500 TL duyunca hemen çıktım ordan nasıl üzüldüm ama bari dedim pazartesi kendim bi oda begeniyim alırım netten sabah bakarken denk geldi Silence Beach Resorta baktım göl evi 7 gece 2.142 TL yazıyordu. Resimlerine baktım siteleri okudum herkes çok memnun olduğunu anlatmış bende bi hızla hemen aldım netten. İnş. güzel geçer içinde luna park bile var otelin.
Bizde niaşnlımla silence beach resorta gitmeye karar verdik daha önce gidip görenler den yorum alabilirmiyim ? özellikle hangi odaları tavsiye edersiniz
Club Odası (UHD) 1.360,80TL
Otel Odası (UHD) 1.411,20TL
Göl Tarafı Oda (UHD)1.461,60TL
Lux Göl Odası (UHD)1.562,40Tl Bunlar 4 gecelik fiyatlar.

Bizde niaşnlımla silence beach resorta gitmeye karar verdik daha önce gidip görenler den yorum alabilirmiyim ? özellikle hangi odaları tavsiye edersiniz
Club Odası (UHD) 1.360,80TL
otel Odası (UHD) 1.411,20TL
Göl Tarafı Oda (UHD)1.461,60TL
Lux Göl Odası (UHD)1.562,40Tl Bunlar 4 gecelik fiyatlar. SİZ GÖL EVİNDEMİ KALICAKSINIZ ?

emin misiniz? bende suan ets tur'dan silence beach resorta bakiyorum fiyatlar standart oda'da 2.120den basliyor. Oysa daha dün 1.9 küsürdü...

tabiki lüx göl odası
kendi odandan havuza inebiliyosun
sezlong derdi yok
esya tasıma dus alma bikini degişme
cok rahat

arkadaşlar voyage belek'i seçenler eminim çok memnun kalacaklar ben geçen yıl ordaydım ve muhteşem bir otel olduğunu düşünerek geri döndüm 16 yaş altının giremeyeceği restorantı,havuzu ve iskelesi var yemekleri harika , a la cart restorantları ücretsiz bence mutlaka her akşam bir tanesine gitmelisiniz. bende balayında kesinlikle voyage belek'e gitmeyi planlıyorum.. herkese iyi balayları

Ben luks bir otelde butun gunumu gecirerek balayımı gecirmek istemiyorum. Cevremdeki insanların sabit olmasını istemiyorum. Degismeyen tek seyin ikimiz olmasını istiyorum. Ya yurt icinde ya da yurt dısında herhangi bir tura baglı kalmaksızın herhangi bir bolgeyi ya da bir kac ulkeyi gezme gibi bir fikrim var.

inşallah çooookkk güzel geçer, bizde 15 mayısta Voyage Belek'teyiz..

Daha önce gitmedim. ilk defa gidicem ben yılbasından önce aldım. 2.142 TL 7 gece fiyatı Lüx göl odası aldık. ama nette herkes olumlu yorum yapmıştı. Siz hangi tarihler arasında gitmeyi düşünüyorsunuz.

Son düzenleme:
maldivlere giden arkadasim bisey sorucaktim kisi basimi dedigin fiyat yoksa iki kisimi ? detayli bilgi verirsen cok sevinirim tesekkurler

iki kişi ve her şey dahil fiyatı bu. burası orta üstü sınıf diye geçiyor daha uyguna da fiyatlar var. adaya ve dahil olan hizmetlere vs. göre şeylere göre değişiyor fiyatlar ve tesislerin özelliklerine göre. daha önce bununla ilgili yazmıştım onu kopyalıyorum:
Üç-dört otel arasından "Constance Moofushi"yi seçtik. Bu otelde birkaç çeşit villa tipi var. Water villa, Beach villa, Senior water villa. biz 3+2 oda kombinasyonunu seçtik. Yani üç gün beach villa, iki gün water villada kalıcaz kısmetse. her ikisinin de tadına bakmış olucaz böylelikle. toplam 5 gece, iki günü de yolda olmak üzere 7 günlük bir balayı olacak. Aldığımız paket All Inclusive yani her şey dahil. otel de orta üstü düzeyde bir otel. Toplamda bitiriş fiyatı iki kişi 4.850Euro. Bu her şey dahil fiyatı. Yaptıracağınız ilk spa da %50 indirimli. Ve henüz 1 yıllık tesismiş her şeyi çok yeni ve çok lüks. En azından bizim için öyle. dubai aktarmalı uçuş olacak. dubaiden maleye geçeceğiz male üzerinden de deniz uçağıyla adaya.. En güzel yanlarından biri de yandaki villalarla duvar paylaşımının olmaması. Bunun yanında bir sürü güzellikleri de var. Şirkete gittiğinizde ayrıntılı bilgileri daha fazlasını da alabilirsiniz. Gideceğimiz bu yerde görüştüğümüz kişi de kalmış o tesiste ve çok methetti.
Bizim için yapabileceğimiz aktiviteler de çok önemli. Mesela dalmak istiyoruz tüple. Bunun ücreti pakete dahil değil ne yazık ki. bir kişi 80 dolarmış iki kişi 160 dolara geliyor. Bunları da araştırmak bir tatilden ne beklediğnizi belirlemek gerekir. Ödeyeceğimiz maximum ücret 5.200 euro falan olacaktır. e bunda yakınlara alınacak küçük çaplı hediyeler de dahil.
Önemli şeylerden biri de maldivlere güneş tatili hayaliyle gitmek değil, romantik bir ada tatili diye gitmekmiş. E haliyle ikliminden dolayı muson yağmurları olacak haziran temmuz döneminde. Yani hava güneşli de olabilir yağmurlu da. Zaten güneş bakımından tatil cenneti bir ülkede yaşıyoruz. Beklentimizi güneş kum deniz diye yükseltip gidersek ve yağmurlu olursa hayal kırıklığı yaratacaktır. Bunlara hazırlıklı olup gitmek gerekecek. Biz konuştuk nişanlımla yağmur yağarsa onun da tadını çıkarmaya niyetliyiz.
bundan daha ucuza oteller de var mesela 3.100euroya da var. ama dediğim gibi gidip konuşmak, otellerin özelliklerini alacağınız hizmetleri öğrenmek gerekecek. bir de kalınacak ada maleye çok yakın olmamalıymış. buna dikkat edilmesi gerekiyormuş çünkü male merkez olduğu için sürekli uçaklar iniyormuş sakin bir tatilde de kimse uçak sesi duymak istemez.
Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. ekstradan öğrendiğim yeni şeyler olacaktır o zaman onları da paylaşırım.

cokkk cok cokkk tesekkur ederim canim yaa:))) valla cok iyi oldu bilgilerr cok saoll gercektenn .... simdidenn iyi tatillerr:)) mutluluklar

kızlar biz de dominik cumhuriyetini çok beğendik ama yolculuk gözümüzü korkutuyor
daha önce giden var mı? veya fikri olan

kizlar allah askina yardimci olun iki otel arasinda kladik

1 silence beach resort
2 voyage sorgun

hangi otel balayi icin daha iyidir? bütce olarak iki otel de bize uygun. Nisanlim voyage'in odasini begendi ama benim tam tersi silence beach'te ki göl odalari hosuma gitti.
hic daha önce giden birinden bu otelleri duydunuz veya aranizdan bu iki otele gidecek olanlar var mi. Lütfen cok acil bu gece son kararimizi vermemiz gerekiyor

benim begendiklerim

silence beach: göl evleri, kaydiraklari, yesilligi
voyage sorgun: neredeyse hic kötü yorum almamis olmasi, müsteriiler tarafindan iyi puan almasi
bunun disinda pekte begendigim bisey yok

Bizde göl evi aldık silence beachten. Çok kararsızsanız kura çekin en iyisi. ikinizinde içi rahat eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…