2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

yok normal tatil için gittik otel güzel derli toplu odaları çok güzel cd çalar falan duvara monteli lükstü:) otelden cd isteyip dinlemiştik siz yanınızda götürün mutlaka sevdiginiz cdleri. otelde morun ihtişamı kullanılmış asansorleri yeterli otelin zemin katında ana rest var her gün değişik bi konseptte yemekler cıkıyo çin italyan türk gibi. öyüzden bide bebegmiz yuzunden alakartları kullanmadık. yemekleri güzeldi farklıydı et çeşidi vardı tatlıları çok güzeldi mini pastalar yapıp kenarına rixos yazan cikolatalar yapmıslardı cok begendim yine ana restta dondurma alabiliyosun mezeleri güzeldi mantısını begendim kahvaltıda küçük çıtır çıtır simitler favorimdi öğlenleri snack rest var fast food ama hergelen yiyecek alakart tabagı gibiydi. pizza margarita çok iyi. havuzu tek bitane ama büyüklügü yeterli aynı havuzun sonuna kaydırak koymuslar iyiydi ana rest altında pastane var herçeşit pasta tatlı var ama kahvede cok cesit yoktu. minibar hergün yenileniyo kola fanta vs. denizi sıcak dagalı ve bulanık ama plajı temiz plajda bir bar bulunyor yardımseverler ordaki elemanla bebişi elimizde salladık:) yazın ortasında portakal yiyebiliosun. gece şovları güzel önce minikler dans ediyo sonra yetişkinere şovlar yapııyo amfi gibi merdiven merdiven en üst kat loca en iyi gören yer paralı:)en üst katında yine bar mevcut türk kahvesini iyi yapıolar 5d sinema var havuzun yanında havlu kartı vermeden bebegime havlu alabilmiştim başka aklıma gelmiyo cnm sormak istedigin bşe olursa cvplarım

teşekkür ederim bilgiler için olumsuz bir yorum yazmamışsın sevindim :21:

kızlar merhaba..İyi ve temiz,merkeze 2dkka,yemekleri çok güzel olan,gece eglenmeyide seviyosanız bodrum derim.

DIAMOND OF BODRUM geçen yaz gittik ve çok memnun kaldık.Hergün çarşaflar degişiyo oda temizleniyo,merkeze yürüyerek 2 dakika,yemek menüsü çok zengin,her gece havuz başında barbekü,özel gösteriler,herşey dahil 5yıldızli,yerli içkiler gece 12ye kadar sınırsız ve hep iyi markalar,öglen yemegindn sonra aparatifler.Ben bi araştırın derim size..

kızlar ben tesettürlüyüm buna göre bi balayı istiyorum ama güzel bi yer bulamadım bi türlü bana önerebileceğiniz yerler varmı acaba ?

hala araştırmalara devam ediyorum ama, sanırım Voyage Belek olacak son kararım :)) tavsiyelere açığım arkadaşlarr..

bizde 4 geceliğine 1.450 tl fiyat çıkarrtıkları silence beach resort'u düşünüyoruz kalanlar varmı bu otelde kızlar nette çok olumsuz yorumlar var bu otel hakkında :KK43::KK43:

bende voyage beelek de yaptım balayımı nisandaydı dügünüm malesef soguktu ve animasyona henüz baslamamıslardı yoksa voyageler iyidir. torbayada gittim türkbüküne harika tek kelimeyle ama iyice pahalandı yaaa ...

silence beache çok gitmek istedim kısmet olmadı ama marka yerlerden yaniii

Bir haftadır habire balayı için farklı turlardan oteller bakıyoruz. Mutlaka şikayet forumlarını falan okuyun. Balayı için özel bir yer olması lazım sadece dış görünüşe değil başka özelliklere de dikkat edin. Mesela işte personel nasılmış, yemekler nasılmış. vs vs. Bunlar hakkında yorumlar bulabilirsiniz nette. Biz bugün belek voyage'ın deluxe odasını ayırtıcaz eylül 17 den itibaren 5 gece 2880 tl ultra herşey dahil fiyat çıkarttılar. Terasta jakuzi full deniz manzarası. Deluxe odaların aşçışları ayrı. Odaya her gün pastane ürünler servisi ve meyve servisi var mini bar her gün yenilenio ve ücretsiz. 2007 de açılmış otel ne çok eski ne çok yeni bir bakın :) balayı otelleri listesinde de yeri yukarılarda :KK37:

Bir haftadır habire balayı için farklı turlardan oteller bakıyoruz. Mutlaka şikayet forumlarını falan okuyun. Balayı için özel bir yer olması lazım sadece dış görünüşe değil başka özelliklere de dikkat edin. Mesela işte personel nasılmış, yemekler nasılmış. vs vs. Bunlar hakkında yorumlar bulabilirsiniz nette. Biz bugün belek voyage'ın deluxe odasını ayırtıcaz eylül 17 den itibaren 5 gece 2880 tl ultra herşey dahil fiyat çıkarttılar. Terasta jakuzi full deniz manzarası. Deluxe odaların aşçışları ayrı. Odaya her gün pastane ürünler servisi ve meyve servisi var mini bar her gün yenilenio ve ücretsiz. 2007 de açılmış otel ne çok eski ne çok yeni bir bakın :) balayı otelleri listesinde de yeri yukarılarda :KK37:

bizde kısmetse 15 mayısta Voyage Belek'teyiz. bende çok araştırdım da seçtim, inşallah çokkk güzel geçer hepimizinki :)

Merhaba herkese,

Amara hotellerine de bir bakın derim ben. Etrafımda giden ve memnun olmayan kimseyi duymadım. Herkes gayet memnun olduğunu belirtti. Halen erken rezervasyondalar diye biliyorum. Amara Dolce Vita en lüks oteli, Amara Wings de konfor ödülü almış. Bir de Amara Club Marine var.

Kesinlikle benim de çok ihtiyacım var.. Umarım her şey gönlümüzce olur :)

merhaba dniz,

biz de tam gardens of babylon dan bahsediyorduk, hangi tarihler için düşünüyorsun? biraz acele etmen gerekiyor sanıyorum.

Merhaba duygu;

valla bizde Gardens Of Babylon için Rez yaptırdık (15.07-19-07) otelin kendisinden.Ama soyle bişi ogrendik venus vilların onundekı havuzlarında deniz suyu mevcutmuş ,valla bilmiyorum keske burda konaklayan birileri olsada aramızda içimiz rahat gitsek...

25 haziran 5 gece için antalya kemer de ki clup hotel sunbel e rezervasyon yaptırdık biz biraz uygun fiyatlı bi otel baktık
ama inşallah memnun kalırız:18: varmı acaba giden olumlu yada olumsuz bişey söyleyecek olan?

kızlar mesajların hepsini okuyamadım çeşme de önerebilceğiniz bi otel var mı?

bizde kısmetse 15 mayısta Voyage Belek'teyiz. bende çok araştırdım da seçtim, inşallah çokkk güzel geçer hepimizinki :)

bizde eylülde voyage belekteyizz nasipse... max royali çok beğenmiştik geçen sene ama ilk senesi olduğu için fiyatlar makuldu..bu sene resmen uçmuş fiyatlar...daha önce beleğe hiç gitmedim umarım verdiğimiz paraya değer

biz voyage belek' e gidiyoruz nasipse mayısta.. bence bir daha almalısınn fiyatı. bizim deniz tarafı standart oda 4 gece 5 gün 1568 tl tuttu. yol dahil değil. 3000 çok fazla bir rakam bence.. deluxe olsa bile oda o kadar tutmamalı..

maalesef eylül 15e kadar fiyatlar çok uçuk...bizde eylülde voyage belekte olucaz nasipse..deluxe oda... ta ocakta ödemeyi peşin yaptık 3200 gibi bi rakam ödedik...araya bi pazar sıkıştırmak zorunda kaldık yoksa 5 günden az tutulmuyor...

biz voyage belek' e gidiyoruz nasipse mayısta.. bence bir daha almalısınn fiyatı. bizim deniz tarafı standart oda 4 gece 5 gün 1568 tl tuttu. yol dahil değil. 3000 çok fazla bir rakam bence.. deluxe olsa bile oda o kadar tutmamalı..

maalesef eylül 15e kadar fiyatlar çok uçuk...bizde eylülde voyage belekte olucaz nasipse..deluxe oda... ta ocakta ödemeyi peşin yaptık 3200 gibi bi rakam ödedik...araya bi pazar sıkıştırmak zorunda kaldık yoksa 5 günden az tutulmuyor...

Merhaba duygu;

valla bizde Gardens Of Babylon için Rez yaptırdık (15.07-19-07) otelin kendisinden.Ama soyle bişi ogrendik venus vilların onundekı havuzlarında deniz suyu mevcutmuş ,valla bilmiyorum keske burda konaklayan birileri olsada aramızda içimiz rahat gitsek...

hayırlı olsun denizcim,

deniz suyu hakkında bilgilendirilmedik biz daha önce, senden duydum. birçok otelde eğer birden fazla havuz mevcutsa bir havuzu deniz suyu ile doldururlar havuzdan pek haz etmeyen kişiler için.
ortadaki büyük havuzda tatlı su vardır sanıyorum, bu da diğer alternatifimiz olur.

forumda daha önce giden birine pek rastalamadım, otelin yeni olmasından kaynaklanıyordur. sakin bir balayı planlıyorsan zaten çok keyif alacaksındır. biz elmayraaaa ile aynı tarihlerde orada olacağız, sen bizden önce gideceksin :) haberlerini bekliyor olacağız.

Mika Tur ile gidiyoruz canım yol ücreti dahil degil ama uçak biletlerini de aldık o da gidis dönüş 180 lira tuttu. siz nereyi düşünüyorsunuz ?

Mika Tur ile gidiyoruz canım yol ücreti dahil degil ama uçak biletlerini de aldık o da gidis dönüş 180 lira tuttu. siz nereyi düşünüyorsunuz ?

aa süper almışsınız biz daha karar veremedikde sizin oteli inceledim şimdi gayet güzel görünüyor ilk defa gidiceksiniz değilmi sizde. ben uçak bileti için tura sordum bana 750 tl fiyat çıkarttı vazgeçtim uçaktan :KK43:

X