2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

selam kzılar benmde 14 nisan düğünm balayınada kıbrıs salmais bay contiyi ayarladık inş güzel olucakk :)

Merhaba ben de 03.09-08.09 arası bu otelde olacağım balayında... Eğer yoğunluktan unutmazsan döndükten sonra bana da otelle ilgili izlenimlerini aktarabilir misin

biz önce fethiye ve dalyan yapıcaz 5 -6 gün sonra bodruma gecicez. bide geze geze gitmeyi seviyoruz nerede ne meshur oyle takılıyoruz.buyuzden aracımızla gidicez sadece bodruma gitseydik ucakla gtmek daha mantıklı olurdu bebekle. gerci gecen sene erkenden aldıgımız biletin tarihi iptal oldu bisuru sıkıntı yasadık o da ayrı konu..

siz düğünden hemen sonramı gidiyosunuz bikaçgün bekliyomusunuz?

denizi kirli demişler ya kafama takıldı acaba kirden kasıtları ne? cakıllı mı yoksa suyum mu pis

kızlar bende 7 temmuzda evleniyorum kısmetse. ankaradan geçeceğimiz için antalyanın daha uygun olacağına karar verdik havalanına yakın lara kundu civarlarında bir otel bakıyorum. rixos lares i çok beğendim aama biraz tuzlu duruyor 4 gece için 22oo fiyat çıkardılar. sizin bildiğiniz gidip gördüğünüz önerebileceğiniz bir yer var mıdır ultraherşey dahil olacak havalanına yakın alakart restoranı ücretsiz yada en azından bir gece ücretsiz minibarı ücretsiz. yorumları okudum voyage belek demiş herkes ama belek ulaşım sorunlu olur bizim için

bodrum'dan önce birkaç durak varsa en uygunu araba dediğin gibi. THY ile bir rezervasyonum var opsiyonlu olarak, Temmuz ayına kadar bekleyeceğim. istanbul'dan aracımızla veya otobüsle gitmekten pek yana değilim. hayırlısı olsun bakalım.

nikahı 25 Ağustos olarak organize etmeye çalışıyoruz bu ara, 27 Ağustos ta otelde olacağız sabahtan.

plajda biraz çakıl olabilir ama suyun kirli olacağını pek sanmıyorum, umarım değildir

Sigorta da yaptırmışız vazgeçme ihtimaline karşı, yaklaşık 2000 olmuş. Taksit de 9 aymış. Bunlar konuşulurken ben nerdeydim acaba:) Biz ets den ayarladık balayını.
:)) ets de 150-200 tl uyguna geliyordu zaten ama biz ödemeyi düünden sonra nakit yapmak istedik o yüzden direk otelle anlaştık.
İnş güzel geçer de verdiimiz paralara değerrr :))))))

Benim de düğünüm 7 temmuzda Antalya'da.. biz sonrasında gloria golf'e gidicez. çok süper araştırma yapmadım ama glorialara iyi diyorlar. 5 gece için 2500 verdik :)

yine larada concorde a bi bak istersen güzel bi otel baia lara da iyi

:)) ets de 150-200 tl uyguna geliyordu zaten ama biz ödemeyi düünden sonra nakit yapmak istedik o yüzden direk otelle anlaştık.
İnş güzel geçer de verdiimiz paralara değerrr :))))))

Ben de güzel geçeceğini umuyorum. Bir çok yerde de otelin çok güzel olduğunu, giden balayı çiftlerinin çok memnun olduğunu okudum. Önce sen gidiyorsun, döner dönmez bekliyorum yorumlarını, detayları :)

Rixos Sungate, Kemer... 6 gece, tatil sepeti 2,208 TL. Balayı,düğünden daha çok heyecanlandırıyor

Cok tesekkur ederim, Papirus Otel den yer ayirttik canim.. Adrasanda ki en iyi yer orasi gibi duruyordu.
Ustelik etkinlikleri de cok guzel tekne turu falan varmis :) Bol yesillik sakinlik var ben cok begendim, insallah gittigimize deger :)
umarım harika geçer..:) otel gerçekten güzel görünüyor ne kadara anlaştığınızı öğrenebilir miyim acaba haziran da 4 gece her şey dahil fiyatını merak ettim..

slm kızlar ,,
bizde balayımızı 2 ay önceden ayarladık 24 haziran girişli Voyage Belek toplamda 7 gece 4600 + uçak ordanda bodruma geçiyoruz ordada merkezde bir otel ayarladık 6 gecede orda 8 temmuzdada yeni evimiz yeni hayatımızzzz

süper ya bende 9 haziranda evleniyorum nasipse ama balayına hala bi yer bulamadım çünkü çok daha uygun bir yer arıyoruz çok fazla masrafımız oldu

süper ya bende 9 haziranda evleniyorum nasipse ama balayına hala bi yer bulamadım çünkü çok daha uygun bir yer arıyoruz çok fazla masrafımız oldu

valla bizde çok masraf yaptık.zaten evlenmek masraflı iş.ben aldım balayı otelini söyliyim belki faydası olur
Siam elegance hotel and spa - Belek
belekteki oteller içinde en uygunu buydu.balayı için giden 2 tane arkadaşım var.çok beğenmişlerdi.konsepti mimarisi falan fiyatına göre çok güzel 5 yıldızlı bi otel.
dün aldık ets turdan.
6 gece iki kişi toplam 1.680 TL ye geldi. Geceliği 200 lira tabi erken rezervasyon varbu ay sonuna kadar geceliği 146 liraya falan geldi.
bi incele derim.5 yıldızlı oralarda daha uygun bi otel bulamadık biz.var ama bunun gibi temiz kaliteli değil gibi geldi bize.

tatili uçak biletlerini herşeyi aldık daha nikah tarihini alamadık hehehe.çok stresliyiz 1 martta başlıyomuş haziran randevuları.tahlilleri falan herşeyi yaptırdık 1 martı bekliyoruz.
umarım sizde gönlünüze göre bir otel bulursunuz.

canım sealıght resort hotel bı bak ıstersen kusadasında. bızde ılk once bodrum daha sonra kusadası yapıp bu otelde kalıcaz bız temmuzda gıdıcez 4 gecesı 1200 faln senın tarıhınde daha uygun olur bnce. fıyata gore de otel gercekten gusel tatlım

bu da bizim odamıızz :) sağolsun burdan arkadaşların tavsiyesiyle kapadokya karlık evi otelde bu odayı ayırrtık 6 gece :))) çokkk mutluyum sabırsızlanıyorumm

harika bayıldım fiyatı ne kadar acaba ?

normalde gecelik 210 dolar ama balayı çiftlerine 210 tl
2 tane daha çook güzel oda vardı ama onlar rezerve edilmiş
bana ne işin var kapadokyada taşların arasında diyenler oluyor ama
aldırmıyorum
zaten tesettürlüyüm
ve otantik yerlere bayılıyorum
benim içime çok sindi inşallah herkesin gönlüne göre olur

Biz de spice hotel Beleğe Gidiyoruz 4 Temmuz da ordayız 4 gece 5 gün 1750 tl geçen senede arkadaşım gitmişti balayına aynı otele cok memnun kalmışlardı yorumlarda güzel inşallah bizde memnun kalırız

fiyatıda uygunmuş ve kapadokya ya çok gittim muazzam bi yer umarım güzel bi baalayı geçirirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…