2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

adresi aldımmm adresi aldımmm adresi aldımm adresi aldımmmmmmmmmm :KK1: olumunekankayizsmile

bende aldım adresimi,geriye zor olan kaldı nasıl seççem şimdi hediye heryeri hatimetmem gerekecek:)
çağlayann saol bu kdr uğraştığın için:1hug:

kızlar bir fikrim var buraya herkes bebeğine neler aldığını liste şeklinde yazsada ona göre birşeyler alsak
bebişlerimize neler aldık topiği var ama bence liste şeklinde ismimizin karşısında olmalı daha kolay olur almak
mesela ,
fns93.... battaniye,ayakkabı,hastaneçıkışı vs gibi
bunları örnek olarak verdim çünkü ben daha bebişime 1 iğne almadım
sizce nasıl bu önerim
böylelikle alınan birşeyi tekrar almamış oluruz
tabi kıyafet falansa zaten ondan birsürü olacağı için alınabilir
ne dersiniz??
bir tablo daha oluştursakmı???

hediyelerle ilgili birşey diycem arkadaşlar el emeğide olsun diye konuşmuştuk ya şimdi bebeklerimiz doğmadan hangisini alerjisi var yok bilemeyiz yüne karşı bu çekilişte el emeğini katmasak sadece kıyafet tarzı birşeyler yollasak olur mu siz ne dersiniz.

hediyelerle ilgili birşey diycem arkadaşlar el emeğide olsun diye konuşmuştuk ya şimdi bebeklerimiz doğmadan hangisini alerjisi var yok bilemeyiz yüne karşı bu çekilişte el emeğini katmasak sadece kıyafet tarzı birşeyler yollasak olur mu siz ne dersiniz.

haklısın canım sonuçta okadar emek verilip kullanamayacaksak sonuçta yün şeyler daha çabuk alerji yapypr

çağlayancığım bence iyi olurçünkü benim kızım hiç örgü türü şeyler giyememişti sürekli kaşıntı ve isilik olmuştu hep elimizde kalmıştı güzelim yelekler kazaklar:KK43:

kızlar bir fikrim var buraya herkes bebeğine neler aldığını liste şeklinde yazsada ona göre birşeyler alsak
bebişlerimize neler aldık topiği var ama bence liste şeklinde ismimizin karşısında olmalı daha kolay olur almak
mesela ,
fns93.... battaniye,ayakkabı,hastaneçıkışı vs gibi
bunları örnek olarak verdim çünkü ben daha bebişime 1 iğne almadım
sizce nasıl bu önerim
böylelikle alınan birşeyi tekrar almamış oluruz
tabi kıyafet falansa zaten ondan birsürü olacağı için alınabilir
ne dersiniz??
bir tablo daha oluştursakmı???

Olabilir canım benim kızçemin de hiç birşeyi yok aldığım iki badi bir yelek dışında yok dedim ama varmış kızçemin gene kıyafeti kaydirigubbakcemile3

X