2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

Kızçeler msj attım zaten ben ama sadece gözdeatına diğer arkadaşımızın özel msj alımı kapalı artık 5 ekim'e kadar bekleriz gelmedi ben çekilişi yaparım

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
cinsiyeti belli olmayan arkadaşlar çıkarsa kıyafet alacaksanız eğer sarı,yeşil,beyaz veya turuncu almayı unutmayınkaydirigubbakcemile3

aay çok heyecan yaptım
bu arada cinsiyeti belli olmayan kaldı mı bizden???
topiğimizin en nazlı bebişini merak ettim

benim benimmm benim minikimin cinsiyeti daha belli değilll göstermedi pazartesi gidicem bakalım bi umut belki gösterir

valla nazlımı inatçımı anlayamadım.ben belli olsun diye ısrar ettikçe o oralı olmuyo göstermicem işte banane banane diyo

benim benimmm benim minikimin cinsiyeti daha belli değilll göstermedi pazartesi gidicem bakalım bi umut belki gösterir

heyecan dorukta desene:KK66:) bakalım bu sefer gösterecek mi minikin. herkes kız demiş göstermedi diye, ben de erkek diyorum dillerim_lal:KK66:) hem değişiklik olsun hem de oğluşuma bir arkadaş daha olsun.gamyoncuiremsu

Bu akşam hediye çekilişini yapıyorum kızlar sona kalan arkadaşımız için yapacak birşey yok adresi göndermedi artık bir dahaki çekilişe katılır.Yarın ben hepinize tek tek adresleri yollıycam lütfen adresi alan özel msjla adresi aldım diye buraya yazsın olur mu.Sonradan karışıklık olmasın diye bu kadar tedbirli davranıyorum kızlar kusura bakmayın

Bu akşam hediye çekilişini yapıyorum kızlar sona kalan arkadaşımız için yapacak birşey yok adresi göndermedi artık bir dahaki çekilişe katılır.Yarın ben hepinize tek tek adresleri yollıycam lütfen adresi alan özel msjla adresi aldım diye buraya yazsın olur mu.Sonradan karışıklık olmasın diye bu kadar tedbirli davranıyorum kızlar kusura bakmayın

Çağlayancım ben almadım ama dahabilmiyorumkismile

Kimse kime çıktığını yazmayacak buraya sadece adresi aldım diye yazacaksınız kızlar bu bir sır olacak sizle ben arasında hediye gidene kadar

X