2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

bence hediyeleri yollamak için 1 hafta süre olsun tabi buna hediyeleşecek kişilerin birbirlerine uzaklıklarıda önemli genelde en geç 2 bilemedin 3 gün içinde gidiyor

mesela 25-31 ekim arası olsun mesela o hafta hediye haftası olur 1 hafta içinde tüm herkes hediyelerini almış olsun ve hediyeler geldikçe burdan paylaşalım

yani biz bilelimki 25 inden önce hediye başlamayacak 31 dede herkes hediyelerini almış olacak

Bence güzel bir fikir bu adresler geldikten sonra bu şekilde bekleme yapabiliriz.

Msjlarınızı aldım arkadaşlar birşey sormak istiyorum telefon numaralarınızı kargoyu gönderecek arkadaşa veriyim mi yoksa bende gizlimi kalsın ne dersiniz.Belki içinde verilmesini istemeyeniz olur

Msjlarınızı aldım arkadaşlar birşey sormak istiyorum telefon numaralarınızı kargoyu gönderecek arkadaşa veriyim mi yoksa bende gizlimi kalsın ne dersiniz.Belki içinde verilmesini istemeyeniz olur

ben genelde kargoyla olan işlerimde veririrm hep çünkü en ufak aksilikte arayabiliyorlar ama tabi her ikiside sorun değil

ay 10gün kayboldum neler neler olmuş yauw,geneli okuyorum hala bitirince yazıcam
ama hediyeleşme olduğunu görünce hemen damladım bende varım tabiki:enbuyukkk:

çağlayancım bana mail adresini yollarsan sevinirimmsj sayımdn dolayı özelmsj çekemiorum bendesenağlama

ay 10gün kayboldum neler neler olmuş yauw,geneli okuyorum hala bitirince yazıcam
ama hediyeleşme olduğunu görünce hemen damladım bende varım tabiki:enbuyukkk:

çağlayancım bana mail adresini yollarsan sevinirimmsj sayımdn dolayı özelmsj çekemiorum bendesenağlama

Çok hızlıyız biz öyle kaybolmalara gelmiyor bak topik kaydirigubbakcemile3

25 -31 bence de uygun
yani o hafta herkes almış olur
kargo gönderene ait
15-30 tl arası olacak ,hediye bebeklere alınacak

doğru anladım dimi?????

benim tel.numaramı verebilirsin .çağlayan bi sorun yok ben de
olur da evde olmayız adres bulunmaz tel.mutlaka olmalı bence
bu arada ne çok uğraştın çok teşekkür ederizopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet canm hepsi doğru o zaman burdayken adresini bana özel msjta ekliyim seninde adresini büyük bir zevkle yapıyorum canım
opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

canım güzel 15-30 tl fiyat aralığımız
kargoyu herkes istediği şekilde gönderiyor
hdiyeleri gönderme son günü 31 ekim iyidir ama onada bir aralık koyalım şu tarihler arasında diyelim mesela o tarihler arasında gönderilsin hediyeler
hediyesi eline geçen burada paylaşsın bizimle.gönderende ben gönderdim diye belirtsin

Mehtapçım son durum bu canım adres bilgilerinide aldım :)

Hediyeleşecek olan arkadaşlar bana yavaştan adreslerinizi özel msj olarak atarmısınız.Son ana kalmasın adresler.

Son durum olaraktan 15-30 tl arası hediye alımı yapıyoruz hediye çekilişine katılmak için yarın son gün
1-5 ekim arası adres yolluyoruz (ama siz erkenden gönderin unutmayalım sonra)
25-31 ekim arası hediyeleri göndermiş oluyoruz.Yani 31 ekim son gün ama o zaman'a kadar hediyelerimiz arkadaşlarımıza gitmiş olacak.Herkes onaylıyorsa son şeklimiz bu olsun.

1.Caglayancicek
2.Gozdeati
3.esraa47
4.dillerim_lal
5.moonsun82
6.red_cake
7.nesli81
8.s3nna
9.gyshnky
10.maviumutolsun
11.yasese
12.fns93
13.yasminkamu
14.too_be
15.senaysn
16.melocum
17.sevim_li
18.fukuka
19.cnnp
20.evridiki
21.nuryasemin
22.hazel28
23.yesimpk35
24.mucize_1406
25.cutie
26.manikk
27.arc_en_ciel
28.minikimm
29.sshele
30.nur_45
31.nhlhsn

yanlış anlaşma olmasın hediyenin karşımızdakine son ulaşma tarihi 31 ekim yani 31 ekime kadar göndermişl olmalıyız.1 kasımda herkes hediyelerini almış olsun

önemli mi bilmiyorum ama benim adım sshule olacak
sshele diye yazılmış da, sonra bir sorun olmasın
TEŞEKKÜRLER, eline sağlık..

çekiliş ne zaman yapılıyor (kimin kime çıktığı)belki sölemiş olabilirsiniz ama sayfalar arasında görmemiş olabilirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…