2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

çağlayancım bu sefer bende varım geçen sefer kısmet olmamıştı ama bu sefer erken davranayım : )

1.sayfada sürekli katılmak isteyen arkadaşları güncelliyorum canım.
30 son gün olarak karar verdim katılmak isteyenler bitsin ona görede sizinle gene kuralları karşılaştırırız olur mu .:87:

çağlayancım ilk sayfadaki listede benim bebişim kız görünüo halbukisi erkek:)düzeltirsen sevinirim saol şimdiden,kolay gelsin

çağlayancım ilk sayfadaki listede benim bebişim kız görünüo halbukisi erkek:)düzeltirsen sevinirim saol şimdiden,kolay gelsin

Ayyyy özürdilerim canım yaaaa o kadar çok kıza alışa gelmişim ki artık seninkinide kız diye yazmışım affetsin beni oğluşun teyzesi yalnışlık yapmış

Ayyyy özürdilerim canım yaaaa o kadar çok kıza alışa gelmişim ki artık seninkinide kız diye yazmışım affetsin beni oğluşun teyzesi yalnışlık yapmış

hiç kızmadı teyzesi,çok anlayışlı benim oğlum
bende hediye için geçen seferki kurallar geçerli olsun diorum,ayın 20sinde başlansın bencede gönderim yapılmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…