Düğün 2011 haziran gelinleri geri sayım başladı...

benimde 19 hazirandı ama nişanlımın annesini kaybettin 10 gün önce o yüzden eylül 25 e aldık doğumgünümde evlenicem .

başınız sağolsun çok üzüldüm.

Merhaba ben de dün gün aldım 5 haziran gelini olucam nikah yapıcaz sadece sonrasında eğlence düşünüyoruz.Şimdi araştırmalara başladım nikah davetiyesi,fotoğraf,kuaför offf zor işler bunlar yaa :)))

benimde 19 hazirandı ama nişanlımın annesini kaybettin 10 gün önce o yüzden eylül 25 e aldık doğumgünümde evlenicem .

Başınız sağolsun canım
çifte sevinç yaşayacaksın hem doğum dünü hemde evlilik:) eşin ikisinide bir aradan çıkarıvericek

sağolun kızlar dostlar sağolsun çok üzüldük bizde yokluğu çok garp ve kötü birşeyy
ama baştan anlaştık söyledim ben ikisinin hediyesini bir çıkartamaz hepsinin yeri ayrı tabiki

ayyyyyy:26: cok kötü oldum biri düğüne ne kadar die sordu bende hesap ettim de 76 gün kalmışşşheyecanlandım ki sormayın

67 gün kalmış hiç böyle hesaplamamıştım aayyyyy.... bişey kalmamış ki :18:

biraz yavas sanki tatlım mobilyayı falan halletseydin daha rahat olurdun ama yetişir hepsi sadece biraz telaş olur

benimde 19 haziran ve salonum hazır sadece çalıştığımız için ev falan anca hafta sonları bakabiliyoruz. ev tamam olsa mobilya halısı perdesi yerleştirmesi :18: aaayyyy geçmi kalıyorum ne :18:

28 haziran da da benm düğünüm var.Heyecan bastı yaaaaaa..... anammmmmmmmmmmmmmmm:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…