Düğün 2011 haziran gelinleri geri sayım başladı...

benimde 19 hazirandı ama nişanlımın annesini kaybettin 10 gün önce o yüzden eylül 25 e aldık doğumgünümde evlenicem . :KK43:

başınız sağolsun çok üzüldüm.

Merhaba ben de dün gün aldım 5 haziran gelini olucam nikah yapıcaz sadece sonrasında eğlence düşünüyoruz.Şimdi araştırmalara başladım nikah davetiyesi,fotoğraf,kuaför offf zor işler bunlar yaa :)))

benimde 19 hazirandı ama nişanlımın annesini kaybettin 10 gün önce o yüzden eylül 25 e aldık doğumgünümde evlenicem . :KK43:

Başınız sağolsun canım :KK59:
çifte sevinç yaşayacaksın hem doğum dünü hemde evlilik:) eşin ikisinide bir aradan çıkarıvericek:KK70:

sağolun kızlar dostlar sağolsun çok üzüldük bizde yokluğu çok garp ve kötü birşeyy :KK43:
ama baştan anlaştık söyledim ben ikisinin hediyesini bir çıkartamaz hepsinin yeri ayrı tabiki :KK23:

ayyyyyy:26: cok kötü oldum biri düğüne ne kadar die sordu bende hesap ettim de 76 gün kalmışşş:KK52:heyecanlandım ki sormayın:KK69:

biraz yavas sanki tatlım mobilyayı falan halletseydin daha rahat olurdun ama yetişir hepsi sadece biraz telaş olur:KK66:

benimde 19 haziran ve salonum hazır sadece :KK1: çalıştığımız için ev falan anca hafta sonları bakabiliyoruz. ev tamam olsa mobilya halısı perdesi yerleştirmesi :18: aaayyyy geçmi kalıyorum ne :18:

28 haziran da da benm düğünüm var.Heyecan bastı yaaaaaa..... anammmmmmmmmmmmmmmm:18:

X