Düğün 2011 haziran gelinleri geri sayım başladı...

merhaba kızlar . benimde düğünüm 19 haziranda.. Allah herkesin yardımcısı olsun. :)

Kızlar benimde 85 günüm kaldı çok heyecanlıyım.........allah hepimizin yardımcısı olsun

benimde hevesle aşkla beklediğim sabırsızlandığı:21m günüm 4 haziran:)
heyecanlı ama stressizim...

kızlar benimde nışanım 12 martta oldu düğün allah kısmet ederse 19 haziran :))

kızlar merhaba , benimde 18 haziran ,aslında 19 haziran istiyordum d.günüm olduğu için ama aileler misafirleri düşünerek böyle uygun gördük

merhaba kızlar ya benim düğünümde 19 haziranda ama hazırlıklara hiç başlamadık sadece düğün salonu tamam :))) çok mu yavaş sizce???

merhaba kızlar ya benim düğünümde 19 haziranda ama hazırlıklara hiç başlamadık sadece düğün salonu tamam :))) çok mu yavaş sizce???

biraz yavas sanki tatlım mobilyayı falan halletseydin daha rahat olurdun ama yetişir hepsi sadece biraz telaş olur

bilemiyorum ki kirada oturmamız gerekiyo bi süre ne kadar az kira verirsek o kadar iyidir diye düşünüp bakmadık evlere.. ev olmayınca mobilyayı beğenemiyoruz..eve yakışsın en azından diyorum :S ne kadar karışık işlermiş..

kızlaar benim de düğünüm hazirandaa hepimiz için hayırlısı olsun inşallah.. 19 martta nişanımız oldu, düğün için daha hiç birşey almadık/yapmadık. ev, eşya, gelinlik, salon vs hiç birşey yoookk bu haftasonu koşturmaya başlayacağım bana şans dileyin ben de sizlere diliyoruumm

selamlar herkese,

11 haziranda benim düğünüm
benden başka 11 haziran hiç yok ama sanırım
hepinize şimdiden mutluluklar...

18 haziran Insallah heycan dorukta 88 gün

Son düzenleme:
benimde 19 hazirandı ama nişanlımın annesini kaybettin 10 gün önce o yüzden eylül 25 e aldık doğumgünümde evlenicem .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…