Düğün 2011 haziran gelinleri geri sayım başladı...

o kadar çok gelgitler yaşıyorum ki bir yandan günler geçsin istiyorum bir yandan da bilmediğim bir evde yaşayacağım ailem olmadan bu da beni acayip strese sokuyor ne yapıcam bilmiyorum.herkes gün sayma saydıkça daha da telaşlanırsın diyor ama ben saymadan yapamıyorum:18:

ben de son günlerde ailemden ayrılacağım diye çok üzülüyordum ama evlendikten sonra çok çabuk alışıyorsun, hatta ben kınamda bile ağlamadım sadece düğün bittikten sonra babama sarılınca ağladım o kadar da olsun yani:) merak etme canım düğün öncesi herkes yaşıyor bunları

tatlım biz 2hafta önce yaptık işlemlerimizi günümüzü aldık daha doğrusu sıraya koydurduk.gerekenler de 5fotoğraf yazıyordu bizden 7tane istediler(yanınızda mutlaka yedek götürün).nüfus cüzdanları ve fotokopileri.sağlık raporu(sağlıkocağından alınıyor).nüfus kayıt örnekleri(nüfus müdürlüğünden alınacak).akdeniz anemisi testi(erkek yaptıracak).şimdiden hayırlı olsun.sevgiler...

günleri saysam da bir anlamı olmayacak demek ki ama ister istemez aklıma aa şu kadar gün kaldı diye geliyor napıcam bilmiyorum keşke saymayabilsem sende de olmuş muydu gün sayma olayı:26:

günleri saysam da bir anlamı olmayacak demek ki ama ister istemez aklıma aa şu kadar gün kaldı diye geliyor napıcam bilmiyorum keşke saymayabilsem sende de olmuş muydu gün sayma olayı:26:

tabi ben her gün burda şafak sayıyordum

kızlar benim de inşallah 25 haziranda herkese kolaylıklar diliyorum inşallah herşey gönlümüzce olurrrr

selamlaaaar :)

benim nişanlım askerde olduğundan, hiçkimseden ses çıktığı yok...
Mayıs'ta gelicek allah'ın izniyle

sonra iş bulucak, sonra başlarız inşallah tarih konuşmaya...

ama büyük ihtimalle ramazan sonrasına kalacak...

şimdiden de hepinizi tebrik ediyoruuum

Cok az kaldi benim hala hic bir seyim hazir degilll:S
Burayi okudukca nasil yetistircem her seyi diyorum..

26 haziran 2010 da benim düğünümdü...Çok ama çok mutluyum darısı sizlere hepinize zaman öyle çabuk geçiyor ki kıymetini bilin her anın

bende bugün itibariyle haziran gelinleri arasına katıldım, 26 haziran bize de uğurlu gelir inşAllah

3 ay kaldı ev bulucaz beyaz eşyaları ve kırılcak eşyaları o zaman alıp direk evime götürücez..ev almak istiyoruz..canlar bana dua edin ev alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…