2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

mesela ben tuz seker gibi seyleri ve dısardan alınmıs hazır gıdaları vermek istemiyorum eminim sizde dikkat ediyorsunuzdur ay bu maydonoz olanlar sanki ben kötülük yapıyomusum gibi böle bilmiş bilmiş konusmalar kaşla göz arasında istemedigim seyler vermeler cocuga yoruldum yani

Ne güzel benimle aynı şeyleri yasayan birileri var sorma canım bende dikkat ediyorum ama bisey olmaz biz hep verdik deyip kii vermeyin dedigim halde elne bisey tutuşturmacalar deli ediyo sonra kimseye alıştırmıyo oluyorum heralde olurum :KK4:

Ne güzel benimle aynı şeyleri yasayan birileri var sorma canım bende dikkat ediyorum ama bisey olmaz biz hep verdik deyip kii vermeyin dedigim halde elne bisey tutuşturmacalar deli ediyo sonra kimseye alıştırmıyo oluyorum heralde olurum :KK4:

ben bu olaylardan sunu anladım kimsenin işine karışmamak lazımmış bi bildigi var diyip geçmeliymişiz meğer .. neyse bunlarda gecer heralde ..Rabbim korusun tüm bebişleri sağlıklı olsunlar yeter

selam kızlar..hayırlı cumalar olsun hepimize...

ben artık minnakıma kuzu ciğeri alıp 10 günde bir vericem haftada bir de somon balığı yapıyorum fırınfa harika oluyor. dün de karnıbahar yapmıştım akşam ondan yedirdim. çiçeklerini koparıp tek tek yedirdim baya bi yedi:))))))) artık eğlenceli olmaya başladı maşallahhhhhhhh

ben artık minnakıma kuzu ciğeri alıp 10 günde bir vericem haftada bir de somon balığı yapıyorum fırınfa harika oluyor. dün de karnıbahar yapmıştım akşam ondan yedirdim. çiçeklerini koparıp tek tek yedirdim baya bi yedi:))))))) artık eğlenceli olmaya başladı maşallahhhhhhhh

İnş benim kızımda bigün iştahla yemek yemek ister eğlrniriz bizde kuzumla :KK5:

noldusu mu var sende dahil kimsecikler gelmiyo artık bende girmiyorum sık sık ne diye gireyim ki kimse yok :KK19:biz iyiyiz diyelim 8 aydır ne gecem var ne gündüzüm 8 aydırgece avaz avaz ağlayan bi kızm var meğer idrar yollarında iltihap varmış gaz gaz deyip durdu doktor uyuzu :KK47:ilaç tedavisi olduk azda kansızız ve en mühimide 2 dişimiz çıktı ama tüm iştahımız gitti aylardır kilo almıyoruz üzülerek sylüyorum ki canım hala 6800 :KK5::KK5::KK5::18: çok konuştum ama çok detliyim sende ne var ne yok ?

geçmiş olsun...idrar yollarında ilthap mı...tedavi mi görüyosunuz... nasıl şimdi.. inş geçer de rahat rahat uyursunuzikinizde... mamaları da hamm hammmmmm diye yiyiverir inş... üzüldüm canım inş iyi olur....
ya ben buraya gelince saçma sapanalışveriş sitelerinedalıyom... aldığım da yok... meraktanbakıyom... bi sürü işim kalıyo...
bizim de babamız suçiçeği geçiriyor... bakalım oğlana bulaşacak mı?

bende karnıbaharın yemeğini yapmıştım kendimize vereyim dedim yedi,sevdi.çok sevindim.çünkü büyüğü bi şey yemediğinden bu benim için çok sevindirici bi olay.

kızlar ben büyük oğlumda hep doktoru dinledim hiç annemleri dinlemdim ama hala uğraşıyorum büyüğüyle.ben buna bağlıyorum yimemesini.belki biraz onları dinleseydim böyle olmazdı diyorum.şimdi küçüğünde ilkinde hiç vermediğim şeyler veriyorum yemek olarak tabii çok az.daha iyi gibi yada bana öyle geliyor.sözün kısası kendinizi üzmeyin biraz rahat bırakın.acizane tavsiyem tabii.bi de siz naparsanız yapın onlar bildiklerini okuyacaklar

günaydın bayanlar.güzel ve çabuk geçen haftalar diliyorum. bence bebişlerin ne yediği önemli ne kadar yemesi miktarı çokta önemli değil önemli olan kaliteli ve sağlam yemesi. vitamini proteini alsın yeter. dr dediklerine bende bazen itaat etmiyorum tecrübe daha önemli geliyor bana. içinize nasıl siniyorsa öyle yapın bence.

benim kızçem bu aralar az yiyor normaldir hasta diş felan derken kendimden pay biçiyorum iştahsız olur insan çok üstünde durmuyorum açıkçası. artık iyiden iyiye sevimli hal almaya başladılar yaramazlar..

geçmiş olsun...idrar yollarında ilthap mı...tedavi mi görüyosunuz... nasıl şimdi.. inş geçer de rahat rahat uyursunuzikinizde... mamaları da hamm hammmmmm diye yiyiverir inş... üzüldüm canım inş iyi olur....
ya ben buraya gelince saçma sapanalışveriş sitelerinedalıyom... aldığım da yok... meraktanbakıyom... bi sürü işim kalıyo...
bizim de babamız suçiçeği geçiriyor... bakalım oğlana bulaşacak mı?

babnız biraz geç kalmış sanırsam:)) geçmiş olsun cnm bende nete dalınca çıkamıyorum işin içinden

merhaba arkadaşlar, ben inşallah 2012 temmuz annesi olacağım. kafamda araba konusunda çok karışık. daha erken biliyorum ama araştırma yapıyoruz. arabaların fiyat aralığı ve çeşidi çok geniş. illa travel sistem şart mı?yani araba koltuğu takım olan?yoksa araba ayrı araba koltuğu ayrı alsam ne olur. çoğunluk baston puset gibi olanlardan tavsiye etmiş, ama onlar kışın ne kadar kullanışlı oluyor?ne gibi özelliklere dikkat etmem lazım. açıkçası 1 milyar küsür para vermek istemiyorum.
bab2go ilk koyduğum araba, araba koltuğu yok, ama 147 milyon. ekstra bi koltuk alsam 70-80 daha veririm.
1 numara :

Eki Görüntüle 361873

bir de yine hepsi burada da çok satan travel sistem uygun bir araba var, şu comfy marka
2 numara
Eki Görüntüle 361874

bu da yine travel sistem bi set, 600 küsür. exor baby
3 numara
Eki Görüntüle 361876
Eki Görüntüle 361875

bunlardan birini kullanan var mı?ya da siz ne tavsiye edersiniz.

cnm merhaba, sana yardımcı olmak isterdim ama travel sistem kullanan arkadaşlar vardı burda memnunlar fakat çok büyük olması senin için dez avantaj olabilir. benimki normal piercardin di. memnunum 2 çocuk büyüttüm. araba fazla büyük olunca he kullanması hemde taşıması zor olur derim kanımca:)))
bendeki model 1. eklentindekine benziyor

Son düzenleme:
merabalar herkese gecenlerde tarif ararken arpa şehriye pilavı tarifi buldum severek bi kaç kaşıkda olsa yedi belki sizinkilerde sever denemeyenler için paylaşayım dedim bir cay bardagı kadar sehriye tereyagla hafif kavrulup su ekleniyor az tuz yazmıs tarifte ben atmadım ama..

merabalar herkese gecenlerde tarif ararken arpa şehriye pilavı tarifi buldum severek bi kaç kaşıkda olsa yedi belki sizinkilerde sever denemeyenler için paylaşayım dedim bir cay bardagı kadar sehriye tereyagla hafif kavrulup su ekleniyor az tuz yazmıs tarifte ben atmadım ama..

mersi cnm. ben artık yediğimiz akşam yemeklerinden veriyorum tuz konusu zaten bende tuzlu yemiyorum ama çorbalarını yaparken az tuz atıyorum hepten tuzsuz oluncada bişeye benzemiyor .

X