2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun...idrar yollarında ilthap mı...tedavi mi görüyosunuz... nasıl şimdi.. inş geçer de rahat rahat uyursunuzikinizde... mamaları da hamm hammmmmm diye yiyiverir inş... üzüldüm canım inş iyi olur....
ya ben buraya gelince saçma sapanalışveriş sitelerinedalıyom... aldığım da yok... meraktanbakıyom... bi sürü işim kalıyo...
bizim de babamız suçiçeği geçiriyor... bakalım oğlana bulaşacak mı?

sağolasın canım başta iğne olduk şimdi şurupla devam ediyoruz inş geçerde tekrarlamaz ..inş canım güzel temennilerine yürekten amiiin diyorumm ..

Hıhhh gelmişlerde kk yi özlemişler neden geldiniz ki ..hiçç inanmıyorum devamlı geliceğinize nedense geçende de aynısı olmuştu ondan olabilir mi sayın merve ve deniz hanım :KK19:

Merhaba anneler..Sünnet yaptıran var mı aranızda?
canım yaptıranlar oldu şükür iyiler. bi sorun yok. seninkide hayırlı olsun Allah damatlığını nasip etsin

Hıhhh gelmişlerde kk yi özlemişler neden geldiniz ki ..hiçç inanmıyorum devamlı geliceğinize nedense geçende de aynısı olmuştu ondan olabilir mi sayın merve ve deniz hanım :KK19:

kız sanada bi yaranılmıyor ya. giriyoruz kızıyorsun girmiyoruz kızıyosun. elimden geldiğince girmeye çalışıyorum 2 yerede))

selam kızlar..ben temmuz annelerindenim..sizden akıl almaya geldim...

kızlar son 3 aydır sürekli oğlumun burnu tıkanıyor..nerdeyse ayın yarısını tıkalı geçiriyoruz..geçen haftadan beri yine tıkandı...ama ne yaptıysam açılmadı..önce deniz suyu kullandım...2 gündürde serum fizyolojik kullanıyorum...küçük tüp halinde olanlar....her ay böyle tekrarlaması...uzun sürmesi canımı sıkıyor...

sizce ne yapabilirim...ateşi filan olmuyor ..sadece burnu tıkanıyor...fıkır fıkır ortalıkta dolaşıyor...çok üzülüyorum...doktora götürüyorum kullandıklarımı veriyor...

selam kızlar..ben temmuz annelerindenim..sizden akıl almaya geldim...

kızlar son 3 aydır sürekli oğlumun burnu tıkanıyor..nerdeyse ayın yarısını tıkalı geçiriyoruz..geçen haftadan beri yine tıkandı...ama ne yaptıysam açılmadı..önce deniz suyu kullandım...2 gündürde serum fizyolojik kullanıyorum...küçük tüp halinde olanlar....her ay böyle tekrarlaması...uzun sürmesi canımı sıkıyor...

sizce ne yapabilirim...ateşi filan olmuyor ..sadece burnu tıkanıyor...fıkır fıkır ortalıkta dolaşıyor...çok üzülüyorum...doktora götürüyorum kullandıklarımı veriyor...

geçmiş olsun canım. üzülme meraklanma. öncelikle dr bana söylediğini aktarayım benim kızımda çok sık hasta ayın yarısı değil tamamı hasta. dr sordum neden diye. dr bunlar bu zamanda çok sık hastalanacak ki vücudu bağışıklık kazansın dedi. normaldir dedi. üstüne birde diş felan çıkınca oda grip gibi yapar. diş çıktığını sen anlamazsın zaten huzursuzluk grip tıkanıklık bunun belirtisidr. meraklanma canım allah başka keder vermesin. yaz geliyor az kaldı:)))

Ya arkadaşlar benim Oğluşlarım da haziran ayında doğdular 2ay erken olmak üzere düzeltilmiş yaşları 7ay ama hala desteksiz oturamıyorlar.
Sizlere sorum COCUKLARINIZ NE ZAMAN(desteksiz) OTURMAYA BASLADI?

Ya arkadaşlar benim Oğluşlarım da haziran ayında doğdular 2ay erken olmak üzere düzeltilmiş yaşları 7ay ama hala desteksiz oturamıyorlar.

canım benim oğlan 9 aylık hala oturamıyor. yani oturamıyor derken oturtuyorum 10 saniye sonra yana doğru devriliyo.emekliyo,tutup kalkıyo ama oturamıyo.seninkiler erken doğmuş bide ondandır takma.benim yiğenim oturamadan kalkıp yürümüştü.oturamıyordu ama yürüyordu:KK52:hem her bebek farklıdır.

çoğunluk yemek yedikten sonra. cam suluğumuz var 30cc lik birkerede içip bitiriyorlar onu. suyun zararı olmaz aklına geldikce azda olsa ver canım

tsk ederim canım ilgin için benimki suluktan cekmedi kaşıkla veriyorum oyun oynuyo yada boğazına kaçıyo susuyomudur acaba bilmiyorumki arada vermeye calısıyorum

aa bide oturmayı sormussun bende sormustum zamanında etrafımdakiler sürekli, daha oturamıyomu sorusunu sorunca panik olmustum 8 aylıkken oturuyordu şimdi 9 aylık daha rahat oturuyo bu her bebege göre değişiyo tedirgin olma

bide bebek beslenmesini araştırırken yulaf ununun faydalarını gördüm kullanan varmı arkadaslar

canım benim oğlan 9 aylık hala oturamıyor. yani oturamıyor derken oturtuyorum 10 saniye sonra yana doğru devriliyo.emekliyo,tutup kalkıyo ama oturamıyo.seninkiler erken doğmuş bide ondandır takma.benim yiğenim oturamadan kalkıp yürümüştü.oturamıyordu ama yürüyordu:KK52:hem her bebek farklıdır.

Canım tabiki bende biliyorum her bebeğin farklı olduğunu.. Coğunluk buaylarda oturmuş oluyorda ondan. Sen bebeğinde benimkiler gibi desene işte aynen dediğin gibi bi10sn. sonra yana devriliyorlar. Emekleme değilde sürünüyorlar tam olarak yarı sekılde tutunup kalkıyorlar:-))
Bak şimdi yiğeninede çok şaşırdım. Büyük ihtimal benimkilerde öyle olur herhalde. Ee sonunda yasını gectıkten sonra yurumustur herhalde:44:

ŞİMDİ BURAADA ÇOĞU ANNELERİN BEBEKLERİ OTUYORDUR ya merak ediyorum yürütecın oturmayada faydası olur mu ki?

Canım tabiki bende biliyorum her bebeğin farklı olduğunu.. Coğunluk buaylarda oturmuş oluyorda ondan. Sen bebeğinde benimkiler gibi desene işte aynen dediğin gibi bi10sn. sonra yana devriliyorlar. Emekleme değilde sürünüyorlar tam olarak yarı sekılde tutunup kalkıyorlar:-))
Bak şimdi yiğeninede çok şaşırdım. Büyük ihtimal benimkilerde öyle olur herhalde. Ee sonunda yasını gectıkten sonra yurumustur herhalde:44:

ŞİMDİ BURAADA ÇOĞU ANNELERİN BEBEKLERİ OTUYORDUR ya merak ediyorum yürütecın oturmayada faydası olur mu ki?

benimki 7. aydan beri yürüteçte canım. uani bi faydası olmuyor oturmaya

egeeeee nabersin:KK1:
canım iyiyim sen nasılsın. arada takılıyorum zaman buldukça. bekleriiz..

iyi akşamlar anneler bebeklerinize hangi sıklıkla ve ne kadar su veriyorsunuz ?
ben sürekli veriyorum suyu. özellikle yemeklerden sonra ve aklıma geldikçe bol su vermekte fayda var böbrekler çalışıyor malum.:)

her hamilelik nasıl farklıysa her bebekte aynen öyle canım. benim ki şunu yapıyor erken oturuyor yürüyor seninkide aynısını yapacak değil. takma kafana gelişimi sağlığı iyiyse şükür de yeter. benimki emekliyor ama bazısı ayakta duruyor bazısı da yürüyor. ben takılmıyorum motor gelişimi iyişyse sorun yok demektir.

X