2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba .... işe başladım ev iş derken acayip yoruluyorum. topik bomboş kalmış ama face den takip edebilirsiniz başlık altında tooplanıyoruz ve daha basit oluyor. burayıda boşlamak istemiyorum ama boş vaktim yok.
bebişleri öpüyorum

hoşgelmişsin.. özlemişim seni....

Günaydın bayanlar ne dolu olurdu burası şimdi trekedilmiş... Beim kızım alt 2 dişi çıkardı ama üst 2 dişde patlamak üzere çok uykusuzum işe gelmek ölüm oldu valla. Fatmacım seni özledim bu arada

mrb arkadaslar bende aranıza yeni katıldım benimde 8 aylık bir kızım var :nazar::emir_bebek:

hoşgeldin arkadaşım allah bağışlasın kızını :KK16:ama malesef topikte in cin top oynuyo bi zamanlar sayfaları okumaya yetişemezdik şimdi kimseler gelmiyor...facedeler sanırım yada ordan takip ediyolar :KK47:

hoşgeldin arkadaşım allah bağışlasın kızını :KK16:ama malesef topikte in cin top oynuyo bi zamanlar sayfaları okumaya yetişemezdik şimdi kimseler gelmiyor...facedeler sanırım yada ordan takip ediyolar :KK47:

cnm ya neden face gelmemekte ısrarcısın. bak orda ne muhabbetler var hem.. burayı unutmadık ama işten zor girebiliyorum ve face cepten de bağlanıldığı için herdaim dolu. burası bizim tanışmamıza sebep olan yer. ne günlerimiz geçti burayı terkedermiyiz.

cnm ya neden face gelmemekte ısrarcısın. bak orda ne muhabbetler var hem.. burayı unutmadık ama işten zor girebiliyorum ve face cepten de bağlanıldığı için herdaim dolu. burası bizim tanışmamıza sebep olan yer. ne günlerimiz geçti burayı terkedermiyiz.

ege hangi başlık altında toplanıyorsunuz face de . ben bulamıyorum face de sizi.bi yardımcı ol lütfen bana:KK42:

Son düzenleme:
ege hangi başlık altında toplanıyorsunuz face de . ben bulamıyorum face de sizi.bi yardımcı ol lütfen bana:KK42:

2011 haziran anneleri ama gizli grup bulamazsın. Duygu Öcal Muhtaroğlu na mesaj at yada bana mesaj at nickinide söyle kk daki ona göre ekleriz seni:)) oraya her zaman girebiliyoruz hemde kalabalığız baya bi paylaşımımız oluyor. yararlı oldu bize en az kk kadar faydalı. bekleriz:))

2011 haziran anneleri ama gizli grup bulamazsın. Duygu Öcal Muhtaroğlu na mesaj at yada bana mesaj at nickinide söyle kk daki ona göre ekleriz seni:)) oraya her zaman girebiliyoruz hemde kalabalığız baya bi paylaşımımız oluyor. yararlı oldu bize en az kk kadar faydalı. bekleriz:))

ay çok sevindim.duyguyu bulamadım. kk deki nikimi ve face deki adımı sana mesaj attım ne olur benide ekleyin.sırf bunun için ayrı bir face açtım.çünkü eşim izin vermiyordu. size ulaşmayı bekliyorum.beni unutmayın:KK43:

evet canım ben bebelac 1 den sonra bebelac 2 ye geçtiğimde senin yaşadığın sorunun aynısını yaşadım.. Oğlum kesinlikle içemedi, toz bir türlü erimedi, hemen hero babynin devam sütüne geçtik hero babynin devam sütünü oğlum daha çok sevdi, iki çalkalamamla hemen eriyor. Daha öncesinde aptamil kullanıyordum onu bile kaşıkla karıştırarak eritiyordum.. Bu devam sütünde böyle bir sorunla karşılaşmadım..dr da bebeklerin hero babyi daha çok sevdiklerini söylüyor istiyorsan bide bunu dene..bebelacın kesinlikle 2 numarasında sorun var ölçüleri ancak yarıya indirdiğinizde mama eriyebiliyor ama bu da bebekler için sağlıklı olmadığını düşünüyorum...

urler cnm artık bebelac 2 kullnırken once kaynamıs suda catalla erıtıyorum olceklı sekılde tabı sonrada ılık su ıla ayarlayıp olcunu verıyorum daha cabuk erıyor tos sekerı varda erımemıs gıbı oluyodu sımdı duzeldı yanı ugras dur hero baby sevmedı mılupada cok masraflı oluyor 3 gunde bı almam lazım agır oluyo butcemıze bebelac kullnmam lazım hero baby sevmedı

gelenleride götürün topik bomboş kalsın aferin afferin :KK47: face konusunda ısrarlı değilim lakin eşim izin vermiyor ...

X