2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar ya nasıl cesaret ediyosunuz geceleri yalnız yatırmaya bazen bogazı gıcık oluyo kusmaya başlıyor benimki gündüzleri bile yatırınca 10 dk bi gidip bakıyorum ne alemde diye iyi cesaret yani

aynen bende gece kalkip kalkip bakiyom napio nefes aliyo mu diye ilk zamanlar daha fazlaydi kendim hic uyumuyodum sabaha kadar bakiyodum simdi yanimda yatiyo odasina yatirmak istiyom ama cesaretim yok daha:18:

ewet bencede :)
zaten 4 ay dolunca ise baslicam

ne isi yapiosun haa birde vbisey soracagim benim oglan hep sagina yatti simdi sag tarafi biraz basik oldu degistiriyorum herzaman ama mizliyo agliyo gene ceviriyo havlu koyuyom arkasina gene cevirip kafasini havlunun altina sokuyo sizdede varmi böle bi sorun

muhasebeci canim..
ewwet ewwet aynen aynennnnnnnn
sag tarafi resmen daha basik suan
sola yatiriyorum ama mutlaka donuyo
duzelir diyolar zamanla
ins kafasi sekil alirken duzelir bakalim

ins duzelir bakalim
yok belden uyusturdular epidural sezeryan
cunku bebegım tersti popodan dogdu
kafasi rahimde sıkısmıstı zaten hep saga yatıktı karnımdada

hmm ben normal oldum ama benimkininde kordonu bogazina 2 kere kollarina 2 kere dolanmis dogunca gördüler saten dogumda kalp atislari filan düsmüstü dogum kolay oldu ama bebegimin kalp atislarinin düstügünü duymak cok zordu allah kimseye göstermesin

hadi yaa cok gecmis olsun..bak saglikla kavusmussun sukur..sonra ne oldu kuveze falan mi koydular

hadi yaa cok gecmis olsun..bak saglikla kavusmussun sukur..sonra ne oldu kuveze falan mi koydular

yok yok koymadilar dogduktan sonra hersey iyilesti hemen odamiza gittik ama cok kücük dogdu 2.680 gr 47 cm. karnimdayken kordonu dügüm olmus ondan alamamis yani cok sansli bi bebek doktorlar hepsi öle dedi hem bogazina dolanmak 2 kere hem kollarina hemde dügüm olmasi cok sansli dediler

valla dogru diyosun..masallah bebisine..ismi ne bu arada..
bizim forumda fatma diye arkadas vardi
onun oglu da oyle olmus
kordon dolanmis
sezeryan dogum hemde ama kaybetmis sanirim bebegini (

valla dogru diyosun..masallah bebisine..ismi ne bu arada..
bizim forumda fatma diye arkadas vardi
onun oglu da oyle olmus
kordon dolanmis
sezeryan dogum hemde ama kaybetmis sanirim bebegini (

allah kimseye evlat acisi vermesin ben bagirdim dogumda cocuk kötüyse sezeryana alin diye ama orda bi doktor bebegim karnimdayken kafasindan kan aldi bakti nefes alisi nasil diye sonra zaten hersey cok hizli oldu ben 3 kere ikindim geldi bebegimin ismi ´liva seninkinin ismi ne bide ilk cocuk mu kac kilo dogdu

ilk ilk canim benim oglumda 47 cm dogdu 3.470 kilo dogdu canim
adi anil

amin allah ayirmasin bizi oglusumuzdan :)

slmm kızlarr
primanın yarışmasına katıldık
bizi desteklerseniz seviniriz :))
Prima Yıldızını Arıyor
sitesine girip ''medaa'' diye aratırıp oylarınızı verebilirsiniz :))

Çokk geçmiş olsun canım ćok zorya ..bende normal doğum yaptım doğuma alındım ıkınamadım doktorum bebeğine bişey olur ıkın deyince bi ıkınmada doğurdum o korku çok kötü allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…