2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bi ben kalmışım buralarda desene ..evet canım hatta çok yakınımda bi alt katımda

:) baya yakınmış cidden. canım senin eşin izin vermiyordu sanırım. benimki de pek sıcak bakmıyor aslında ama çok canım sıkılıyor biraz buralarda stres atıyorum die bişi demiyor. zaten grup kapalı grup, üyeler dışında kimse paylaşılanları görmüyor. ben de sırf gruba katılmak için girdim face'e, normalde hesabım yoktu. bu arada nezle olduk biz oğlumla yaa

benm eşimde hiç sıcak bakmıyo canım olsun o naıl isterse napalım sen uğra arada bari canım .. ayy kıyamam çok geçmiş olsun dikkat edin kendinize benmde benmde eşim oldu kaçtım ben canım görüşürüz inş ..

görüşürüz canım, gelirim arada:) ya işte oğlum oldu atlatıyodu ki bana bulaştı, inşallah geçer...

Arkadaşlar bende bir Haziran Annesi olarak aranıza katılmak istedim.Benim kızımda 1 Haziran da dünyaya geldi.Herşeyden çok çabuk sıkılıyor.Sizinkilerdede öyle bir durum var mı?Merak ediyorum.İkizler bebeklerinin karakteristik özelliğimi acaba? :)

slm kızlar... daha bi saat olmadı kalkalı... noluyo böyle bana bilmiyom... çok uykum oluyo.. oğlan uyandıkça kızıyom... sanki 5 dk.da bi uyanıyo emiyo gibi geliyo bana... uykumu alamamış gibi oluyom... çocuğu da salak ettim uyuta uyuta yaaaaaaaaaaaa.... üffffff

benim oğlumda aynı dediğin gibi çok çabuk sıkılıyor sürekli yer değiştirmek istiyor.avutmakta zorlanıyorum açıkçası

Benimkide öyle canım mesela ağlıyo ya oturma odasından salona götürüyorum susuyo hoşuna gidiyo bakınıyo

Slm canım nerelerdesin sen ya gelsene arda zaten kimse yok
ah benimkide uyusada uyutsam keşke bu arada kocaman olmuş masallah oğlun

canım kansızlık olabilir sende bi ölçtür istersen. kansızlık uyku hali ve halsizlik yapar ya...

bende 14 haziranda ogluma kavustum bende sizinle yazismak istiyorum hep uykusuzluktan sikayet ediyosunuz bizim öyle bi sorun yok gece 11 de emziriyorum sabah 5 e kadar uyuyo ama gaz sancimiz cok birde kakasini yapamiyo

merhaba
6 saat boyunca emzirmiyor musun hic ?

yeni dogdugunda her 3 saatte bi kaldirip emziriyodum simdi 2 aylik oldu doktorumuz geceleri uyandirma artik dedi o acikinca uyanir dedi bende öle yapiyom simdi 11 emiyo sabah 5e kadar sonra tekrar emiyo 8e kadar ama sonra hic uyumuyo öglen 3 te filan anca uyuyo

anladim canim
her doktor farkli iste
benim oglum 26 mayista dogdu doktor hala 4 saati gecirme emzir diyo
gece 10 da uyuyor 2 de ve 6 da odasina gidip uykuda emziriyorum..

anladim canim
her doktor farkli iste
benim oglum 26 mayista dogdu doktor hala 4 saati gecirme emzir diyo
gece 10 da uyuyor 2 de ve 6 da odasina gidip uykuda emziriyorum..

önceden bende öyle yapiyodum ama doktor birak uyusun dedi belki almanyadaki doktorlar farklidir canim odasinda mi uyuyo yalniz ben daha cesaret edipte odasina yatiramiyorum :18:

ilk bir hafta oglumla yattim
sonra hep odasina alistirdim
yatak odamla yanyana
gik dese duyuyorum

benim oglan 2 aylik daha benim odamda yatiyo benim yatagima birlestirilen yatak aldim hemen yanimda yatiyo geceleri filan hic kalkmiyorum bile bebisimi döndürüyorum öyle emiyo hem aslinda bebek telefonu var ama genede duyamam die korkuyorum bende gündüzleri odasinda yatiriyom artik

anladim canim ama 2 aydan sonra ayirin diyorlar ona gore :)

merhaba kızlar ya nasıl cesaret ediyosunuz geceleri yalnız yatırmaya bazen bogazı gıcık oluyo kusmaya başlıyor benimki gündüzleri bile yatırınca 10 dk bi gidip bakıyorum ne alemde diye iyi cesaret yani

allaha emanet canim masallah hic sorun yasamadim simdiye kadar uzmedi annesini :)

merhaba kızlar ya nasıl cesaret ediyosunuz geceleri yalnız yatırmaya bazen bogazı gıcık oluyo kusmaya başlıyor benimki gündüzleri bile yatırınca 10 dk bi gidip bakıyorum ne alemde diye iyi cesaret yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…