2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar,

Ocak 2011 annesiyim. Facebookta bebeklerimizle ilgili paylaşımlarımız için bir grup kurdum. Kadınlar kulübünün güzel ortamının orada da olmasını çok isterim. İsteyen herkesi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Ocak 2011 annesiyim. Facebookta bebeklerimizle ilgili paylaşımlarımız için bir grup kurdum. Kadınlar kulübünün güzel ortamının orada da olmasını çok isterim. İsteyen herkesi bekliyorum.

bızım kendımize ait 2011 hazıran anneleri grubumuz var canım face de tşkler...

bızım kendımize ait 2011 hazıran anneleri grubumuz var canım face de tşkler...

Ben daha geniş kapsamlı olsun diye farklı bir grup kurdum ama tabi siz bilirsiniz. Farklı aylardan farklı annelerin fikirleri güzel oluyor :) Gelmek isteyen olursa grubun adı bebeğimle öğreniyorum :)

herkese merhaba:))))

ben aslında temmuz annesi olacakken bebeği karnında inatla dönmediği için 24 haziranda sezaryenle minik canavarına kavuşmuş gazla kıyasıya mücadele eden ve oğlunun emziğinin yılmaz bir bekçisi olan çiçeği burnunda bir anneyim yazdıklarınızı okdum ve bebişlerinizle ilgili paylaşımlarınız çok hoşuma gitti. benim oğlum bugün 52 günlük oldu gaz sancılarımız 15 gündür hat safhaya çıktı önceleri bir iki ıkınmayla bebişim gazını kendi çıkarıyordu ama artık kendi çıkarırken çok zorlanıyor ilaç kullanmaya tamamen karşı olmama rağmen zinko kullanmaya başladım. bitkisel diyip içim rahatlatıyorum umarım öyledir.bebişlerinizin gülümsediğinden bahsetmişsiniz benim oğlumda sabahları emdikten sonra birkez canı isterse gülümsüyor ama öyle her şebekliğimde bana gülmüyor maalesef. 3. ayımızı halatla çekiyorum resmen şu gaz olayı bitsin herşey daha düzene girsin diye:))
bebişlerinize ve size sağlıklı günler dilerim:)))))))

uzuuun bir aradan sonra merhaba herkese. topiğin son sayfalarına baktım çok sessizleşmiş sanki. face.te herhalde artık herkes.

merabalr.. biz burdayızzzzz... bebişler nasıl.... bizimki 7 kilo kadar oldu... tosun mu tosun... laf dinlemek istiyo hep...

herkese merhabalar kızlar, nasılsınız?
herkese merhaba:))))

ben aslında temmuz annesi olacakken bebeği karnında inatla dönmediği için 24 haziranda sezaryenle minik canavarına kavuşmuş gazla kıyasıya mücadele eden ve oğlunun emziğinin yılmaz bir bekçisi olan çiçeği burnunda bir anneyim yazdıklarınızı okdum ve bebişlerinizle ilgili paylaşımlarınız çok hoşuma gitti. benim oğlum bugün 52 günlük oldu gaz sancılarımız 15 gündür hat safhaya çıktı önceleri bir iki ıkınmayla bebişim gazını kendi çıkarıyordu ama artık kendi çıkarırken çok zorlanıyor ilaç kullanmaya tamamen karşı olmama rağmen zinko kullanmaya başladım. bitkisel diyip içim rahatlatıyorum umarım öyledir.bebişlerinizin gülümsediğinden bahsetmişsiniz benim oğlumda sabahları emdikten sonra birkez canı isterse gülümsüyor ama öyle her şebekliğimde bana gülmüyor maalesef. 3. ayımızı halatla çekiyorum resmen şu gaz olayı bitsin herşey daha düzene girsin diye:))
bebişlerinize ve size sağlıklı günler dilerim:)))))))

canım sen kendin çörekotu ye, iyi geliyor bence inşallah...

herkese merhabalar kızlar, nasılsınız?
iyiyiz canım çok şükür bikaç gündür giremedim anneme gittim bi gece kaldım sonrada kayınvalidemde misafirler vardı ondaydım fırsat olmadıı sen naslsın bi ikimiz varız

canım sen kendin çörekotu ye, iyi geliyor bence inşallah...

iyiyiz canım çok şükür bikaç gündür giremedim anneme gittim bi gece kaldım sonrada kayınvalidemde misafirler vardı ondaydım fırsat olmadıı sen naslsın bi ikimiz varız :63:

canım ben de dedim sıkıldın herhalde burda kimseler yok ya:)
senin kız da uyumuyor di mi.. iki saattir ayağımda sallıyorum:KK37:

canım ben de dedim sıkıldın herhalde burda kimseler yok ya:)
senin kız da uyumuyor di mi.. iki saattir ayağımda sallıyorum:KK37:

yok ypk sıkılmadımda cidden kimse yok artık olmazda face varken vede kk ye bağlı esra hanımda gittiyse kimse kalmaz buralarda artık :KK47: sen neden gitmiyosun ? evet canım bi uyudu uyandı günlerdir gece uykumuz yok moron gibiyim yada mor gözlü canavarr :KK1:

yok ypk sıkılmadımda cidden kimse yok artık olmazda face varken vede kk ye bağlı esra hanımda gittiyse kimse kalmaz buralarda artık :KK47: sen neden gitmiyosun ? evet canım bi uyudu uyandı günlerdir gece uykumuz yok moron gibiyim yada mor gözlü canavarr :KK1:

canım ben de bakıyorum face'e. orası daha kolay geliyor herkese, daha hızlı ilerliyor falan... sen burdasındır belki diye bi bakayım dedim:) kayınvaliden falan yalovada mı canım?

bu arada gece uykusu olmayınca insan sarhoş gibi oluyor haklısın. bizimkinin de uykuları delik deşik, şarkıdaki gibi:)

X