2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

anamm bacım ben eklemesini beceremiyorum ama dur bi deniyim eğer yapamazsam oradakilere söylerim alırlar... sema mert mi tamam bakayım..
tamam canım:)
anladim canim her bebek farkli mesela anil agladiginda asla meme agzina almaz...3 saatte bir emiyo..2 saat oluyor mesela veriyorum almiyo..boyle alisti demek..iki aydir bir kilo aliyo bakalim 3 cu ayda ne kadar alicak..

ne güzel senin bi düzenin var maşallah maşallah darısı bize:))

Son düzenleme:
26 mayis persembe sabah 10.30 :))))))
ay ne cabuk gecti gunler yaaaaaaaaaaaaa

Eki Görüntüle 239662

ay ne guzel cıkmısınız canım yaaa bız heyecandan kamerayı ve fotograf makınası goturduk kanım dusuk oldugu moral bozuklugu yarattı esım kala kaldı orda ben cıkana kadar dua etmıs hıc gelmemıs aklına kamera yada foto makınasını vermeyı tek sen vardın aklımda dıo yazık olsun suan kızımn 600 den fazla fotosu var sanırım acısını cıkardı benım kociş

kıslar ben kaçıyorum koçişin bugünlerde canı sıkkın ve ben hiç bişey anlamıyorum biraz kafamı toplamaya ihtiyacım var öpüyorum sizi ve kokluyorum süt kokulu bebişleri

tamam canim kolay gelsin size..
hayir olsun..

evet bende o fotoyu gorunce hep tuhaf oluyorum canim
ne guzel bir duygu allah herkese nasip etsin

kıslar ben kaçıyorum koçişin bugünlerde canı sıkkın ve ben hiç bişey anlamıyorum biraz kafamı toplamaya ihtiyacım var öpüyorum sizi ve kokluyorum süt kokulu bebişleri

anladim canim..bizimde resimler abartili yaw..laptopta yer kalmadi :))
ama biz esimle 5 yillik evliyiz iste..album klasorumuz tarihli ve cok duzenlidir onbin taneden fazla var..anilla kimbilir bu sayi kac olucak :)

ohhh hepınız uyuyun anacım bız saat 05.00 de kalktık catlayın rekor bızımmmmm uyumak istıyorum
canım bizimki de bzen sabah 6'lara kadar uyumuyor uyku düzenimiz oluşmadı hala...
hepinizin benbişleri çok tatlı maşallah subhanallah
bu arada oğlumun 3 gündür burnu tıkalı, uynırken de öksürüyor, serum fizyolojik kullanıyorum ama inşallah en yakın zamanda iyileşir

bızımkındede var hatta gecen ası vurdurdugumda dr umuza soyledım o serum fızyolojık ıyı ama en ıyısı yarım cay bar. 1 silme tuz atın karıstırın damlatın dedı o daha saglıklı suan tıbbı ıcerıklı seylerı kullanmaktan yana degılm dedı bızde aldık serum fızyolojık eger o ıyı gelmesse yapacaz tuzlu su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…