2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Sende mi merve ya arda uğrayın lütfen biz buralardayız hep inş :) evet canım bu ramazan mahrum kaldık ama olsun telafi ederiz inş..
siz niye gelmiyorsunuz ki faceye kızlar ? valla elimden geldiğince ikisini de idare edicem artık :))
evet yaa hergün huyu değişiyo rabbim hepimize kolaylık verir inşallah

amin canım inşallah..

evet yaa:KK16:
çocukla uğraşırken bazen oturduğum yerde çok sıkılıyorum, tek eğlencem bilgisayar, TV'yi pek sevmem de...
az önce eşimin hesabından facebook'taki gruba baktım ama kendi hesabım olmadığı için katılmadım, eşim sanırım "2011 haziran anneleri" gibi bir üyeliği olsun istemez:KK53:ama baya kişi var sanırım face'de 91 üyesi vardı, buralar da o nedenle boş kaldı, burya girmeyip oraya giren çok var. izinden dönenler olursa belki biraz daha kalabalık olur burası.
bu arada herkese hayırlı ramazanlar, oruç tutmayı düşünen var mı aranızda?

ayyynen valla kendim yazdım sanki bu msjı
tv sevmem bi int. var işte
facebook hesabım benimde yok eşimin var. bazı arkadaşlarımı kaydettim onun adresine ama aynende dediğin gibi 2011 haziran anneleri gurubuna üye olması arkadaşlarınca nasıl karşılanır diye düşünerek teklif bile etmedim kendisine :KK53:

kız uyudu oğlan uyudu kociş dışarda tek başıma kaldım :KK31:
çay mı içseeeem :KK68:
dondurmamı yesem:131:
yav ben sürekli yeme ihtiyacı içerisindeyim sizde de var mı böyle bir durum?

slm kızlar herkes iyidir inşallah
ben fırsat bulamıyorum girmeye çok istiyorum ama olmuyor işte;

bebekler durmuyor hiç.şimdi ablamlar burda onlar yardım ediyor 15 güne kadar gidecekler bakalım napcaz.
bende yardımcı arıyorum onlarda cok para istiyorlar inşallah uygununun bulurum yoksa tek basıma çok zorlanacağım

kız uyudu oğlan uyudu kociş dışarda tek başıma kaldım :KK31:
çay mı içseeeem :KK68:
dondurmamı yesem:131:
yav ben sürekli yeme ihtiyacı içerisindeyim sizde de var mı böyle bir durum?

ben de sürekli yeme halindeyim, bir yandan tıkınırken pc ye bakıyorum hazır kızım uyumuşken. sanırım bebekler çok emdiği için çok acıkıyoruz.
yarın ramazanla birlikte 40 mızı doldurduruyoruz, dün de mevlüdümüzü yapmış olmanın keyfi ve rahatlığıyla annelik daha bir zevkli gelmeye başladı bana :) artık anlamlı bakışlarını da gördükçe annesini tanıyan bir mucizeye sahip olmak ne kadar büyük bir lütuf olduğunu daha da çok anlıyorum. şükretmeye doyamıyorum.

ben de sürekli yeme halindeyim, bir yandan tıkınırken pc ye bakıyorum hazır kızım uyumuşken. sanırım bebekler çok emdiği için çok acıkıyoruz.
yarın ramazanla birlikte 40 mızı doldurduruyoruz, dün de mevlüdümüzü yapmış olmanın keyfi ve rahatlığıyla annelik daha bir zevkli gelmeye başladı bana :) artık anlamlı bakışlarını da gördükçe annesini tanıyan bir mucizeye sahip olmak ne kadar büyük bir lütuf olduğunu daha da çok anlıyorum. şükretmeye doyamıyorum.

Aynen canım sanki tanımaya başlıyolar yavaş tavaş ..bende hep eşime diyorum ya rabbim bu nimetten mahrum etseydi hep şükrediyoruz ..anneliğide doya doya yaşamak istiyorum bi daha ne zaman böyle cennet kokucaklar zaman akıp gidiyo bi bakmışız büyümüşler de kendilerini sevdirmiyolar :KK66:

kız yok faceye girmektren burayı unuttum valla :KK43:( hep ordayız ya kızlarla, valla dünür duyarsa canıma okur :KK37:

iyiyim canım nasıl olayım, burak da uyuyor bende bakayım dedim... sen nasılsn kızın nasıl? nasıl gidiyor alışabildin mi?

yarın da ramazan ahhh ah ilk defa oruç tutamıycam bi ramazan boyunca :KK43:(

:63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63:
faceymiş zaten ıstesenızde bulamassınız artık benı kızımm yarın tasınıyorum sonra adana ne zaman gelırım bılmem ne zaman net baglanacak onuda bılmıyorum :KK58:

herkes kendıne ve bebişlerıne ıyı baksın allaha emanet olun hayırlı ramazanlar giremessem de sımdiden herkese hayırlı bayramlar...

Son düzenleme:
slm kızlar herkes iyidir inşallah
ben fırsat bulamıyorum girmeye çok istiyorum ama olmuyor işte;

bebekler durmuyor hiç.şimdi ablamlar burda onlar yardım ediyor 15 güne kadar gidecekler bakalım napcaz.
bende yardımcı arıyorum onlarda cok para istiyorlar inşallah uygununun bulurum yoksa tek basıma çok zorlanacağım

canım inşallah gönlüne göre birisini bulursun
ikiz bakımı çok zor gerçekten hele tek başınaysan çok çok zor :44:

bence de emdikleri için acıkıyoruz ama emziripte hiç acıkmayanlar niye öyle acaba :44:
kırkınız hayırlı olsun canım nice kırk yıllara inşallah
hemde nasıl bir mucize :KK69:
günden güne dahada çok aşık olcaz onlara :KK69::KK69::KK69:
Bİyere bastım bır suru msj cıkttı neyse ben kacar hadi :KK60::KK54:

heee tabi o yüzden bu peşpeşe düzeltilmiş msjlar :KK23::KK1::KK60:
ramazanda yokmusun yani, daha girmiycen mi sende
sendemi brütüs:KK50:
gidiyosan güle güle bacım allaha emanet ol

:63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63:
faceymiş zaten ıstesenızde bulamassınız artık benı kızımm yarın tasınıyorum sonra adana ne zaman gelırım bılmem ne zaman net baglanacak onuda bılmıyorum :KK58:

herkes kendıne ve bebişlerıne ıyı baksın allaha emanet olun hayırlı ramazanlar giremessem de sımdiden herkese hayırlı bayramlar...

Merveeeeeeee seviiiiiiiiiiii ve facede kaynatanlarr

:83::83::83::83::83::83::83::83::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

esra beni sevvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:84::84::84::84::84:

selam kızlar uzun zamandır sizleri izliyorum bende haz.annesiyim 10:
haz.birtürlü sizlere yazamadım herkese hayırlı ramazanlar

X