2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam canım ben iyiyim sen nasılsın?
hazırlık yapıyorum akşama gelecekler var
valla özellikle yediğim bişey yokto ama aşırı sarelleye dadanmıştım oğlumda sürekli canım onu istiyodu emzirirken
kızımdaysa karpuz dondurma yiyorum habire :KK56:
benim oğlan hiç uyumuyodu sadece emiyodu
gün 24 saatse abartısız 20 saati göğsümdeydi o yüzden o kadar kilo aldı

kilo verme konusuna gelince bi yandan zümramla uğraşıp diğer yandan haktanın peşinden koştuğum için istesemde istemesemde durmazdı o kilo bende :KK31:
oğlumu sana göndereyim bi süreliğine bak bakalım nasıl zayıflıyosun :KK53::KK37:

ne kadar zor olmuştur yaa sürekli emen bi bebek bizimki de bazen hiç bırakmak istemiyor da 1 saat dayanabiliyorum ancak onda bile sırtım kollarım kopuyo bi de uykusuzluk cabası şuan yorgunluktan geberiyorum mesela zar zor uyuttum tam yatırıyorum açıyor gözlerini sabır kalmıyor insanda. bi de benimki okadar uzun tutunca memeyi ağzında sanki emmiyor da keyif yapıyor gibime geliyor. bundan sonra ben de dayanabildiğim kadar çok tutucam göğsümde ama gaz varken memeyi de çok huzursuz emiyor sürekli çekiştirmekten göğüs uçlarım fena acıyor. nutellaya dayanıyım bakalım ben de gelsin kilolar :))) dondurma, karpuz, taze meyve gaz korkusundan yiyemiyorunm ki sende yapmıyo mu canım gaz bunlar??

gönder canım oğluşunu biraz da ben vereyim kilo :)))))

ne kadar zor olmuştur yaa sürekli emen bi bebek bizimki de bazen hiç bırakmak istemiyor da 1 saat dayanabiliyorum ancak onda bile sırtım kollarım kopuyo bi de uykusuzluk cabası şuan yorgunluktan geberiyorum mesela zar zor uyuttum tam yatırıyorum açıyor gözlerini sabır kalmıyor insanda. bi de benimki okadar uzun tutunca memeyi ağzında sanki emmiyor da keyif yapıyor gibime geliyor. bundan sonra ben de dayanabildiğim kadar çok tutucam göğsümde ama gaz varken memeyi de çok huzursuz emiyor sürekli çekiştirmekten göğüs uçlarım fena acıyor. nutellaya dayanıyım bakalım ben de gelsin kilolar :))) dondurma, karpuz, taze meyve gaz korkusundan yiyemiyorunm ki sende yapmıyo mu canım gaz bunlar??

gönder canım oğluşunu biraz da ben vereyim kilo :)))))

zorda ne kelime :KK53:
kabus gibiydi o günlerim
gündüzleri bi şekilde geçiyodu ama geceleri çok zor oluyodu
ne sırt ne omuz ne bel ne kol kalmıştı
bebeğin çok emmeside iyi bişey değil ki
bir zamandan sonra göğüsten hava yutmaya başlıyo gazoluyo gaz oldukça hırsla emiyo emdikçe yine gaz oluyo

yok canım ben anladım ki annenin yediğyle alakalı değilmiş bebekteki gaz oğlumda çok dikkat ettim yemedim üşütmedim ama aşırı gazlıydı
kızımda hiç dikkat etmediğim halde hiç gaz sorunumuz yok:nazar:acıda soğukta gaz yapıcı şeyleride yiyorum
doktorumuzda ispatlanmamış bir teori olduğunu söyledi bunun

selam canım ben iyiyim sen nasılsın?
hazırlık yapıyorum akşama gelecekler var
valla özellikle yediğim bişey yokto ama aşırı sarelleye dadanmıştım oğlumda sürekli canım onu istiyodu emzirirken
kızımdaysa karpuz dondurma yiyorum habire :KK56:
benim oğlan hiç uyumuyodu sadece emiyodu
gün 24 saatse abartısız 20 saati göğsümdeydi o yüzden o kadar kilo aldı

kilo verme konusuna gelince bi yandan zümramla uğraşıp diğer yandan haktanın peşinden koştuğum için istesemde istemesemde durmazdı o kilo bende :KK31:
oğlumu sana göndereyim bi süreliğine bak bakalım nasıl zayıflıyosun :KK53::KK37:

bende diyorum ki bu ne demek acaba yasil haktanemin oğluşunun üç adı mı var :KK53: :KK1: çok güzelmiş adları canımm

merhaba arkadaşlar nasılsınız

aaaa sesin çıkmıyodu kızz merak etmiştim seni, nerelerdesin ayol???

fatma gelmiş evet...
profilindeki ve facedeki yazısı beni kahretti, rabbim ona ve tüm evlat acısı yaşayanlara yardım etsin...

merveeeeeeee küstünmü ablam niye sesin çıkmıyo???
walla bişey demedik biz esrayla marmarada deprem olmuş zaten deyince benim ipler koptu....
aklıma kızcağızdaki şansa bak demek geldi ama sana takılmak için öyle yazdım, kızdınmı??

hadi öptüm hepiciğinizi....
esraaa benide ara enerjin bana da geçti kız, hiçde kumsal hanım tozunu silkelemiş gibi değildi sesin maşallah...
bende seni ararım fırsat buldukça...
merve kızma senide ararım...

seviii anam sen faceyede burayada yetiyon ben iki tarafı birden idare edemiyorum buraları unuttum gitti kızdan fırsat bulamıyorum şu senin kız uslu galiba oncuk gözlü bıdış

seviii anam sen faceyede burayada yetiyon ben iki tarafı birden idare edemiyorum buraları unuttum gitti kızdan fırsat bulamıyorum şu senin kız uslu galiba oncuk gözlü bıdış

evet ebrucum unuttun gerçekten arda orayı unutta buralarada uğra ..bizi face açmıyo kk başka buranın müdavinleri olduk biz En Büyük KKEn Büyük KK

X