2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canımbir süre sonra soluyo o çatlaklar ama tamamen hiçbirşey geçirmiyo gebelik çatlağını
görsün eşin canım nolcakmış
dünya güzeli bir evlat verdin ona kendinden fedakarlık ederek ne diyebilir ki :KK19:

zaten diyo neden takıyosun die ama ne bilim :KK50: bide beyaz tenliyim kırmızı kırmı :KK43:(

hadi ben kaçar yarın tasınacagım eve yardımcı kadın gelecek temızlık malzemesı almaya cıkmam lazım fırsat bulursam gelırım annem burda ama kadın sabah sabah hastanelık oldu ıshal oldu yazık buranın bır kara lahana sarması var anne bılmedıgın seyı yeme dedım hosuma gıttı dedı yedı sonrası meçhul işte :KK9: ama allahtan tum tahlıllerı temız cıktı karnını bozmus ilaç kullanacak ıste salgın varmıs dıkkat edın. hadi hepcüğnüzü öptm :KK54:

alıştım işte 2 ay oldu .geçen haftalarda aşırı gaz sancımız oldu ama aşırı susturamıyorduk 3 kişi damlada fayda etmiyordu bebek ağlama krizlerine giriyordu çok zor günler geçirdik. şimdi birazolsun kendisi gazını çıkartabiliyor yine destek alıyoruz damlalardan.

düzelir tamamen inşallah kısa zamanda
z.yağı ile karnına masajda iyi geliyo gaza
rezene damla masaj banamısın demiyodu oğlumda
biberonda kullanmıyodum üşütmüyodumda hem bebeği hem kendimi oluyodu yinede :KK43:
zor canım ya gaz sancısı bebekte :KK43:(((
bacım benım boyda uzun azcık söyle 61 gıbı kalsaydım cok ıyı olacaktı boyum 1.76 korkuluk gıbıyım :KK31:

e yesene bacım sende
hadi ben büyüğün peşine koşmaktan alamıyom veriyom sana ne oluyo :26:

Kızlarr ya siiizde çatlaklar yok muuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :KK43::KK43::KK43:

canım ya olmaz mı? bende var hem de 38. haftada birden oldu, yapacak pek bir şey yok diye biliyorum, inşallah biraz azalırlar zamanla. bebeklerimizden hatıra:)
selinsu'cum hayırlı olsun 2. ayınız. nicelerini sağlıkla görün inşallah:KK71:

hadi ben kaçar yarın tasınacagım eve yardımcı kadın gelecek temızlık malzemesı almaya cıkmam lazım fırsat bulursam gelırım annem burda ama kadın sabah sabah hastanelık oldu ıshal oldu yazık buranın bır kara lahana sarması var anne bılmedıgın seyı yeme dedım hosuma gıttı dedı yedı sonrası meçhul işte :KK9: ama allahtan tum tahlıllerı temız cıktı karnını bozmus ilaç kullanacak ıste salgın varmıs dıkkat edın. hadi hepcüğnüzü öptm :KK54:

hadi kolay gelsinn canım anneciğinede geçmiş olsun inş :KK71: :KK54:

çok geçmiş olsun canım güle güle sana
bende çıkayım akşama gelecekler var
zaman bulursam gelirim yine :KK3:

bende o kadar sordum seni canım demk ordasınız hepiniz :KK47: nasılsın nasıl gidiyoo ?

ay canım sağol, ilk günler zaten giremedim, sonra da herkes orada takılınca buraya giremedim. sen de gelsene :)
iyi gidiyor sadece eşimle aramız ailesi yüzünden biraz limoni. malesef anlaşamadığımız tek konu bu. zamanla inşallah çözülür, sabredip Allaha havale ediyorum..bebişim iyi ama loğusa sıkıntılarından ona bile odaklanamadım, çok üzülüyorum bazen.. zamana bıraktım herşeyi, çözülsün diye bekliyorum..

ay canım sağol, ilk günler zaten giremedim, sonra da herkes orada takılınca buraya giremedim. sen de gelsene :)
iyi gidiyor sadece eşimle aramız ailesi yüzünden biraz limoni. malesef anlaşamadığımız tek konu bu. zamanla inşallah çözülür, sabredip Allaha havale ediyorum..bebişim iyi ama loğusa sıkıntılarından ona bile odaklanamadım, çok üzülüyorum bazen.. zamana bıraktım herşeyi, çözülsün diye bekliyorum..[/QUOT

Aynıydı ya sat larımız bide çok normal doğum istiyoduk merak ettim ama hiç girmedinn ya ne bilim buranın tadı orda yok sanki sen arada burayada uğra canım :KK66:hep zaten aileler yüzünden oluyo kendi kendimize olsak gül gibi geçinicez ama sana tavsiyem canım ne olduğunu bilmiyorum ama ailesinin yaptğı bişey için eşine kızma arnızıda hiç bozma ..ne kadar doğdu nasıl alışabildin mi ağrın felan var mı ? inş canım zamanla düzelcek ama salma kendini bak kızın yanında hep bu günü beklemdik mi sıkma canını bak sütünde etkilenir allahh korusunnn ..

selam herkese.. nasılsınız??

2 bebeğimdede emzirirken aşırı yeme hissi duyuyodum
sabahları aç uyanıyorum normalde kahvaltı yapamadığım halde
özel bişey yediğim yok
oğlumda aşırı tatlıistiyodu canım
kızımda hararetim olduğu için karpuz kavun dondurmaya dadandım

gayet iyi almış oğluşun annesi üzme hiç kendini
oğlumada hiç kullanmadım allahtan bir terslik olmazsa kızımada vermeyi düşünmüyorum mamayı

3kilo doğdu oğlum. 1 aylıkken 5.500 2 aylıkken 6.900gr.dı
aşırı emiyodu sürekli memedeydi
yalancı emzik karşıtı doktorlar bile yalancı emziğe alıştırın çok emdiği için çok gazlı bir bebek diyolardı ama bi türlü almamıştı y.emziği

bebeğine gaz için kullandığın bişey var mı?

maşallah çok güzel kilo almış oğluşun benimki de 3,1 kilo doğmuştu keşke biz de alabilsek öyle bugün doktor kontrolümüz vardı herşey normal dedi. doktoruma sordum ne yemem gerekiyor, nasıl daha fazla alabilir diye ama o bünyedenmiş. sen özel olarak bişey yemişmiydin canım süt olsun diye?

gaz için bugün neo baby ve sab yazdı bakalım onları deniycez öğlen verdim pek bi faydasını göremedim bakalım asıl gece azıyo gaz sancıları

bende 65le hamile kalmıştım şimdi 57 kiloyum :KK64: :KK19:

2.ayınız kutlu olsun :nazar: :KK71:
nice 2aylar 2 yıllar 20 yıllara inşallah :KK64:

ya nasıl beceriyosunuz benim +10 hala duruyor ve süt olsun diye de habire yiyorum

selam kızlar nasılsınız? face e gire gire buraya girmez olduk:)

kızlar face de nasıl konuşuyosunuz??

selam herkese...........

hoşgeldinnnn canım

selam herkese.. nasılsınız??

maşallah çok güzel kilo almış oğluşun benimki de 3,1 kilo doğmuştu keşke biz de alabilsek öyle bugün doktor kontrolümüz vardı herşey normal dedi. doktoruma sordum ne yemem gerekiyor, nasıl daha fazla alabilir diye ama o bünyedenmiş. sen özel olarak bişey yemişmiydin canım süt olsun diye?

gaz için bugün neo baby ve sab yazdı bakalım onları deniycez öğlen verdim pek bi faydasını göremedim bakalım asıl gece azıyo gaz sancıları

ya nasıl beceriyosunuz benim +10 hala duruyor ve süt olsun diye de habire yiyorum

kızlar face de nasıl konuşuyosunuz??

hoşgeldinnnn canım

selam canım ben iyiyim sen nasılsın?
hazırlık yapıyorum akşama gelecekler var
valla özellikle yediğim bişey yokto ama aşırı sarelleye dadanmıştım oğlumda sürekli canım onu istiyodu emzirirken
kızımdaysa karpuz dondurma yiyorum habire :KK56:
benim oğlan hiç uyumuyodu sadece emiyodu
gün 24 saatse abartısız 20 saati göğsümdeydi o yüzden o kadar kilo aldı

kilo verme konusuna gelince bi yandan zümramla uğraşıp diğer yandan haktanın peşinden koştuğum için istesemde istemesemde durmazdı o kilo bende :KK31:
oğlumu sana göndereyim bi süreliğine bak bakalım nasıl zayıflıyosun :KK53::KK37:

allah yoklugunu asla vermesın benım kumsalımda 3 bebege bedel :KK9::KK53: bunlar benım damat burakla nasıl anlasacak bılmem oda aynıymıs hergun bırbırlerını yerler artık :KK53::KK60:

Son düzenleme:
X