2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selamlar herkese...

bişey sorcaktım kızlar. anne sütü ve mama veriyorum ben oğluma sütüm yeterli olmadığı için. Kaşıkla veriyorum ama çok zorlanıyorum hatta bazen almak istemiyor kaşıkla, emmeye çalışıyo kaşığı ve sonra da ağlamaya başlıyor. Günde iki üç kez hatta bazen dört kez de oluyor, 90cc mama veriyorum ve çok yorucu oluyor. birkaç
kez biberonu denedim korka korka, beni emmede bi sıkıntı olmadı fakat gene de korktum, bu durumda olan anneler siz nasıl veriyorsunuz mama yedirirken?

bir de doktorumuz devit3 vermedi bize. yaz bebeklerine vermiyormuş, günde 10-15dk. güneşe çıkarın yeterli olur dedi, sizde durum nasıl? sizlere sorayım dedim, kullanıyor musunuz bu vitamini?

sevgiler

mrb bende sütü yetmeyen annelerdenim naptıysam olmuyo kızıma yetiremiyorum ben 3. günden beri mama veriyorum hemde biberonla... benim bebeğim ayırmıyor hepsini alıyor beni emmede hiç sıkıntısı yok saatlerce onunla kalabilir ben kaşıkla yedirmeyi beceremedim bir kere de büyükler yedirirken boğulma tehlikesi atlattık aklım gitti bir daha denemedim bile... bize verdi doktor 1 yaşına kadar kullanıcaksın dedi geçen gittiğimde yine sordu veriyorsun dimi diye

selamlar herkese...

bişey sorcaktım kızlar. anne sütü ve mama veriyorum ben oğluma sütüm yeterli olmadığı için. Kaşıkla veriyorum ama çok zorlanıyorum hatta bazen almak istemiyor kaşıkla, emmeye çalışıyo kaşığı ve sonra da ağlamaya başlıyor. Günde iki üç kez hatta bazen dört kez de oluyor, 90cc mama veriyorum ve çok yorucu oluyor. birkaç
kez biberonu denedim korka korka, beni emmede bi sıkıntı olmadı fakat gene de korktum, bu durumda olan anneler siz nasıl veriyorsunuz mama yedirirken?

bir de doktorumuz devit3 vermedi bize. yaz bebeklerine vermiyormuş, günde 10-15dk. güneşe çıkarın yeterli olur dedi, sizde durum nasıl? sizlere sorayım dedim, kullanıyor musunuz bu vitamini?

sevgiler

bebeklerim doğduğundan beri mama kullanıyorum.benide emiyorlar.doktorlar kaşıkla ver dedi.kim uğraşacak onunla.verdim biberonu.deliğide çok küçükmüş çatalla deliğini de açtım.ikiside şakır şakır biberonla mama yiyorlar.beni de asla geri çevirmiyorlar.

selamlar herkese...

sevgiler

mrh kızlar uzun zamandır giremiyordum bebeklerden fırsat bulamıyorum

doğduğu günden beri benimkilerde mama alıyor bende biberonla veriyorum.Ane sütünüde önce emziriyorum sonra biberonla veriyorum almadıkları zamanda oluyor ozamanda sağıyorum hoş çok fazla sütte yok ama idare ediyoruz kesilmesin diye uğrasıyorum
sevgiler

selaamm kızlaarrr...
valla yıl oldu buraya gırmeyelı ama fırsat bulamıyorum..
telefondan gırıyorum ınternete ve facebooka daha kolay baglanıyorum.
ne var ne yok nasılsınız?bebısler nasıl?
oyle boyle aldık sonunda kucagımıza kokusunu duymak kucagıma almak bambaska bı duyguymus:))

bebeklerim doğduğundan beri mama kullanıyorum.benide emiyorlar.doktorlar kaşıkla ver dedi.kim uğraşacak onunla.verdim biberonu.deliğide çok küçükmüş çatalla deliğini de açtım.ikiside şakır şakır biberonla mama yiyorlar.beni de asla geri çevirmiyorlar.

evet canım aynen katılıyorum sana bende verıyorum mama benıde asla gerı cevırmıyor tek sutumu verınce aglıyor doymuyor yavrum :KK59: bende bastım bıberonla mamayı ama once kendı sutumu verıyorum sonra doymadıgı yerde mama verıyorum ama masallah 120 ml gecıo aldıgı mama :KK9::nazar::nazar::nazar: bende bu arada 59 la kalmıstım hamıle 71 ıle doguma gırdım :))) ve bugun tartıldım 57 ye dusmüşümm dedıgım gıbı daha fazlası gıtmıs darısı tum vermek ısteyen annelereee :KK19: yemegımden kısmadım asla ama ekmek yemedım hıc bıde kızım cok huysuz bes dakıka kıcımın ustune oturamıyorum ama degdı :KK19: benden yakusuklusu yok heee :KK51:

evet canım aynen katılıyorum sana bende verıyorum mama benıde asla gerı cevırmıyor tek sutumu verınce aglıyor doymuyor yavrum :KK59: bende bastım bıberonla mamayı ama once kendı sutumu verıyorum sonra doymadıgı yerde mama verıyorum ama masallah 120 ml gecıo aldıgı mama :KK9::nazar::nazar::nazar: bende bu arada 59 la kalmıstım hamıle 71 ıle doguma gırdım :))) ve bugun tartıldım 57 ye dusmüşümm dedıgım gıbı daha fazlası gıtmıs darısı tum vermek ısteyen annelereee :KK19: yemegımden kısmadım asla ama ekmek yemedım hıc bıde kızım cok huysuz bes dakıka kıcımın ustune oturamıyorum ama degdı :KK19: benden yakusuklusu yok heee :KK51:[

bende 57yle hamile kaldım doğuma 71 le gittim senin gibi şimdi 61 kiloyum bakalım benmde gidicek mi daha hedefim 55 ama olabilir miyim bilmiyorum :KK66: benm kızda öyle gece uyumuyoruz zaten bakalım ama ben ekmek tüketiyorum çok :KK1:

evet canım aynen katılıyorum sana bende verıyorum mama benıde asla gerı cevırmıyor tek sutumu verınce aglıyor doymuyor yavrum :KK59: bende bastım bıberonla mamayı ama once kendı sutumu verıyorum sonra doymadıgı yerde mama verıyorum ama masallah 120 ml gecıo aldıgı mama :KK9::nazar::nazar::nazar: bende bu arada 59 la kalmıstım hamıle 71 ıle doguma gırdım :))) ve bugun tartıldım 57 ye dusmüşümm dedıgım gıbı daha fazlası gıtmıs darısı tum vermek ısteyen annelereee :KK19: yemegımden kısmadım asla ama ekmek yemedım hıc bıde kızım cok huysuz bes dakıka kıcımın ustune oturamıyorum ama degdı :KK19: benden yakusuklusu yok heee :KK51:

Çok güzel kilo vermişsin maşallahcanım ama bebeği besleyen karbonhidratmış keşke yeseydin ekmek.. Ekmek hamilelikte ve süt vermede çok kıymetlidir.. Sen bilirsin ama benim doktorumun verdiği listelerde çok çok önemli olduğu yazıyor.. Sende doktoruna sor istersen.. Belki mama da vermezsin..

Çok güzel kilo vermişsin maşallahcanım ama bebeği besleyen karbonhidratmış keşke yeseydin ekmek.. Ekmek hamilelikte ve süt vermede çok kıymetlidir.. Sen bilirsin ama benim doktorumun verdiği listelerde çok çok önemli olduğu yazıyor.. Sende doktoruna sor istersen.. Belki mama da vermezsin..

bundan sonra yerım canım nasıl olsa fazlasıyla gıttı :KK9: yer sonrada kosarım :KK19:

selam kızlar facedeki grup aldı başını gidiyo çok aktif burasıda yavaş yavaş sanki canlanıyor,burada olupta facede olmayan arkadaşlar var özlüyorum ya buradaki günlerimizi

selam kızlar facedeki grup aldı başını gidiyo çok aktif burasıda yavaş yavaş sanki canlanıyor,burada olupta facede olmayan arkadaşlar var özlüyorum ya buradaki günlerimizi

Yok ebrucum ne canlanması burda genelde in cin top oynuyo deniz ben bebem poyraz ve bikaç kişi daha o kadar kimsecikler yok başka :KK43: face aldı basınıda buranın tadı başka bence kızlar en büyük kk :KK66:)

canım sen emzir önce sonra biberonla ver kaşıkla çok zor oluyordur eminim netten bak markası neydi hatırlayamıcam ama anne göğüs ucu gibi olan biberonlar var hemn hemen birebir onlardan al derim bebeğin hem emme isteğini karşılamış olur kaşığıda emmez yavrum :KK69: banada vermedi doktor bnce dediği gibi güneş yeterli olur imkanın varsa çıkar

sağol canım cevabın için. nuk un 1 numara biberonunu kullanıyorum, anne memesine de benziyor aslında, bilmiyorum, ben bi internetten bakim

yaklaşık iki haftadan bu yana biberon kullanıyorum mama verirken, hem beni emiyor hem biberonu, hem de beni daha istekli emiyor gibi geliyor :)
ama eşim de biberona karşı, beni bırakacak diye korkuyor, bak beni de emiyo işte diyorum, hemen bırakmazmış. ona anlatılan hikayeleri anlatıyor bana

X