2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

allah gönlüne göre versin amma evvela herşeyin en hayırlısını versin canım
bak benim 10 aylık bir oğlum var yine hamileyim
zor olcak biliyorum ama kesinlikle aldıramazdım
ikisi bir büyürler zor olsada ve birden rahatlarım daha yapmam diye düşündüm
ikinci çocuğu düşünüyosan şayet hiç geç kalma yap derim :1hug:

bunları düşünmek için o kadar erken ki
daha neler neler var önümüzde
2li taramalar 3lü taramalar şeker testleri kan testleri her ay sağlık ocağı kontrolleri tetanoz aşıları kıyafet hazırlıkları oda hazırlıkları bavul hazırlıkları....vs. vs...
illede soruyosan normal doğum yapmıştım ben oğlumu
2.yide normal istiyorum bir terslik olmazsa
bu konuyu doktorun zamanı gelince sağlık beden ve bebeğin durumuna göre yanıtlayacaktır

merak ediyorum ondan sordum yaa dr bişey söylediği yok ben sorarsam sölüyo...hem ardahandayım ben burda dogum yapmayı düşnmüyorum zaten...

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benım tabı yuce rarbbım hayırlısı versın olursa zaten aldırmayı kesınlıkle dusunmuyorum ama 2.cocugu sımdı ıstemıyorum tam rahat ettıgım donem oglum krese basladı kardesı olmasını ıstemıyo ve esımle daha yenı yenı basbasa bıseyler yapabılıyoruz rahat rahat yemege cıkıyoruz sınemaya goıdıyoruz vs calısmaya baslkıcam ogluma hamıleyım dıye ısımı yapanmadım onu buyutmek ıstedımm sımdı ısımı yapmak ıstıyorummm

canım ben ogluma sezeryanla dogum yaptım ıkıcıyıde sezeryan yapardım benım cok rahat gectı hemen ayaga kalkabıldım toparladım kendımı dogumdan bu yanada hıc agrım falan olmadı normal yapamam ben cok korkuyorumm

kıslar selam ben de dün notere gitmek için işten çıktım notere derken hastaneyi bulduk kan şekerim düşmüş çok başım döndü yatırmak istedi dr ama ben eve geldim bi halsizlik bi halsizlik üstümde bide uykum var

Kizlar immmddaatttt bulantilardan kafayi yicem yaaa uff (

canım yaaa
yapılcak bişey yok ki buna
sık sık az az yemen
sıvıları aralarda alman gerekiyo miden hep dolu olsun hiçbişey yiyemiyosan ara ara 1-2 kraker at zorla
eve kapanma çık dolan arkadaşına git aklın dağılsın

çok geçmiş olsun canım, düşük şeker düşük tansiyon halsiz yapar belki ama yinede yüksek olmasından kat ve kat iyidir
dikkat et tek kalmamaya çalış emi canım

Zaten calisiyorum canim. Dün evdeydim daha kötü oldum bütün gün. Krakerde dün yiyeyim dedim simdi ondanda midem bulaniyo :bbo:

Canım ben Epiduralli normal doğum yaptım. çok rahattı, ağrı az hissettim, annemlerle eşimle muhabbet ederek geçirdim. Yine aynı şekilde yapmayı düşünürüm. Ama Doktor bazı durumlarda sezeryanı uygun buluyor. Sezeryan olanlar da çok rahat olduğunu söylüyor.

aslında bende bu sefer epidural normal düşünebilirim CADIARZU
sen amasyadamı yaptın doğumunu canım?

Kizlar immmddaatttt bulantilardan kafayi yicem yaaa uff (

Bir şeyler atmaya çalış ağzına ama çok zordur bilirim serum bağlancaktı bana ilk hamilelikte, kaçtım. aslında yemedikçe insanın tansiyonu düşüyor düştükçe mide daha da bulanıyor. gerçi her ne kadar biz yemeğe çalış desek de çok zor biliyorum yenmiyor ...Allah sabır versin...

kizlar suan icin bi formül buldum sanirm:) Sakiz attim agzima suan rahatim ne güzelmis ya:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…