2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canim ilk once bence kan testi yaptir iyice emin ol.
eger hamileysen 10 gun sonra doktora gitmen gerek 5 haftalik olsun ki dr keseyi gorebilsin
ama istersen hemen de gidebilirsin yani o senin kararin.
eger hamile degilsen de ki silik cizgiyle insallah hamilesindir diye dusunuyorum, o zaman hemen doktora git ve sendeki degisiikliklerin sebebini ogren,yumurtaliklarim ve s yazmissin.
bence en iyisi bu,sen de dusun tasin bakalim ne karara varicaksin.
Ama insallah hamilesindir canim,hersey yolunda gider ve bebegine kavusursun.

canim ilk once bence kan testi yaptir iyice emin ol.
eger hamileysen 10 gun sonra doktora gitmen gerek 5 haftalik olsun ki dr keseyi gorebilsin
ama istersen hemen de gidebilirsin yani o senin kararin.
eger hamile degilsen de ki silik cizgiyle insallah hamilesindir diye dusunuyorum, o zaman hemen doktora git ve sendeki degisiikliklerin sebebini ogren,yumurtaliklarim ve s yazmissin.
bence en iyisi bu,sen de dusun tasin bakalim ne karara varicaksin.
Ama insallah hamilesindir canim,hersey yolunda gider ve bebegine kavusursun.

leylacım ben aslında yumurtalıkalrımdaki ağrılar için c.tesi randevu almıştım..gitmişken de bebişide söyleyeceğim..ama erken olduğu için kan testi yapılır bana diye tahmin ediyorum yazdıklarınızdan yola çıkarak......şeyy wc ye gititğimde idar rengim koyulaştığını görüyorum 3 gündür..bide geceleri karnım sürekli şiş,sanki 1 saat idararimi tutmuş gibiyim..sürekli wc ye çıkıyorum..beyaz akıntılarım çoğaldı..bunlar olumsuz belirtiler değildir dimi canım..nebiliyim ilk olunca herşeyi merak ediyor hatta endişeleniyorum..bazende diyorumki erken belirtiler başladı acaba bişeymi olacak allah korusun...göğüs ağrım beni bırakmadı hala hassas ve sızlıyo sürekli ( sağ göğsüm daha çok) doktorumlada paylaşıyım içimde kuşku kalmasın dimi..

siz tecrübelisiniz bizi yalnız bırakmayınn canım boshayallersmile:teselli:

leylacım ben aslında yumurtalıkalrımdaki ağrılar için c.tesi randevu almıştım..gitmişken de bebişide söyleyeceğim..ama erken olduğu için kan testi yapılır bana diye tahmin ediyorum yazdıklarınızdan yola çıkarak......şeyy wc ye gititğimde idar rengim koyulaştığını görüyorum 3 gündür..bide geceleri karnım sürekli şiş,sanki 1 saat idararimi tutmuş gibiyim..sürekli wc ye çıkıyorum..beyaz akıntılarım çoğaldı..bunlar olumsuz belirtiler değildir dimi canım..nebiliyim ilk olunca herşeyi merak ediyor hatta endişeleniyorum..bazende diyorumki erken belirtiler başladı acaba bişeymi olacak allah korusun...göğüs ağrım beni bırakmadı hala hassas ve sızlıyo sürekli ( sağ göğsüm daha çok) doktorumlada paylaşıyım içimde kuşku kalmasın dimi..

siz tecrübelisiniz bizi yalnız bırakmayınn canım boshayallersmile:teselli:

belirtilerin hamilelik belirtilerine de benziyor ama ben kan testi yaptirip emin olurdum.
cunku psikolojik de olabiliyor gercekten,ben yasadim bunu
ama hamile oldugumda hicbir belirti gormedim.
bulantilarim ve kusmalarim da 7 -ci haftada basladi.
ondan once birsey hissetmedim.
goguslerim de yaklasik o haftalarda agridi,buyudu.
ben hamileligimi 3 hafta 3 gunlukken senin gibi silik cizgiyle ogrendim,kan testi yaptirdim ve pozitivdi.icinde hamilemiyim,degilmiyim suphesi kalmasin diye soyluyorum test yaptir.
bizi de merakta birakiyorsun hadi ammaaa yaptir su testi :)))

ay biz iyice eskimişiz
cnm arkdaş doğru yazmış 2008 çünkü 2009 annesii
benimde son adet tarihim 26 ağustos 2008 di 4haziran 2009 kızım doğdu günler ne kadar cabuk geciyooo:)))
allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın hamilelik cok farklı bbi duygu
anne olmak bambaşka:)))

ay biz iyice eskimişiz
benimde son adet tarihim 26 ağustos 2008 di 4haziran 2009 kızım doğdu günler ne kadar cabuk geciyooo:)))

kızlarımızın doğum tarihleri aynı 4 haziran ama senin kızın 1 yaş büyük,abla olmuş:))benimde sat..im 28 ağustos 2009,biran önce olsamda kurtulsam yaa adet olamyı çççookk özledim.

merhaba kızlar bende hamileyim 8 aydır bu haberi bekliyodum çok mutluyum sat tarihim 31 ağustos. 27 eylül kan testi yaptırdım 634 çıktı değerim.28 eylülde doktora gittim ama bebişimi göremedi çok küçük dedi bu salı tekrar gidecez inşallah görürüz miniğimizi.Beklemek çok zor :) Allahım hepimizinkine sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin çok güzel bir duygu

merhaba kızlar bende hamileyim 8 aydır bu haberi bekliyodum çok mutluyum sat tarihim 31 ağustos. 27 eylül kan testi yaptırdım 634 çıktı değerim.28 eylülde doktora gittim ama bebişimi göremedi çok küçük dedi bu salı tekrar gidecez inşallah görürüz miniğimizi.Beklemek çok zor :) Allahım hepimizinkine sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin çok güzel bir duygu

canım benim gözün aydın olsun inş bebişin sağ salim geliir kucağına yüce rabbim böyle mutluluğu isteyen herkese nasip etsin

amin canım benim inşallah.salıyı iple çekiyorum inşallah herşey yolundadır.

inş canım bol bol dua et bizlerde yavrularımızı bu günlere dularla getirdik allahım hepsine uzun ömür versin sende kendine fazla stres yapma stres herşeyin düşmanı rahat ol biliyorum zor ama bebeğin için

merhaba kızlar ben 2008 haziran annelerindenim 2.5 yaşında bir oğlum var 2. çocuğu düşünmeye karar verdik ve 2gün önce test yaptım pozitif kandada pozitif çıktı eğer allah kısmet ederse 2. kez haziran annesi olacağım ama benim bir riskim var şu an bilmeyerek antibiyotik kullanmıştım ve satım 11 ağustos dr. bu tarihe göre bebeğin alınması gerek dedi ama kan testi ve ulltrasona göre geç döllenme gözüküyor 2haftalıkmış eğer böyle giderse bebek ya düşecek yada kalacakmış 37 gün olayı varmış o 37 güne girmiş oluyorum eğer kalırsa bebek sağlıklı olacakmış ilaç etki yaptıysa düşecekmiş dua edin kızlar dış gebelik olma riskide var kese gözükmüyor henüz çok küçükmüş bu arada bende pkoluyum her tedaviye gidişimde tam başlıyacakken hamile kaldım başlamadan allah bütün pkoluları benim kadar şanslı yapsın

ben içinizde en kıdemli haziran annesi olsam gerek en tecrübelinizim sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz kızlar bu haziran annelerinin ilk kurucusu 2008 anneleri :))

belirtilerin hamilelik belirtilerine de benziyor ama ben kan testi yaptirip emin olurdum.
cunku psikolojik de olabiliyor gercekten,ben yasadim bunu
ama hamile oldugumda hicbir belirti gormedim.
bulantilarim ve kusmalarim da 7 -ci haftada basladi.
ondan once birsey hissetmedim.
goguslerim de yaklasik o haftalarda agridi,buyudu.
ben hamileligimi 3 hafta 3 gunlukken senin gibi silik cizgiyle ogrendim,kan testi yaptirdim ve pozitivdi.icinde hamilemiyim,degilmiyim suphesi kalmasin diye soyluyorum test yaptir.
bizi de merakta birakiyorsun hadi ammaaa yaptir su testi :)))

2 saat sonra doktorun yanında olacağım..çok ama çokkk heyecanlıyımm..inaşallhhh güzel haberlerle gelirim size.....belki sanırım bulantım pskolojikde olabilir benimki...ama göğüs ağrım pskolojik değil ona kesin eminim :))) ve çok wc ye çıkıyorum..özellikle akşamalrı... sennkide 3 haftalık 3 günlkken silikmiş,bunu okuyunca çok sevindimm :)) :kedi:

canım bu arada valla test yaptıracak zamanım yoktu...yoksa uçardım şimdiye kadar :)) çalıştığım için anca c.tesiye kaldı :)

ay biz iyice eskimişiz

anladım canım :)) bende heyecandan yanlış yazdığını düşünmüştüm :)) kızında büyümüştür şimdi annnessii maşallhh maşallhh :nazar::)) ikizler burcu olacak bebişlerimiz :))) ((tabi bebişim varsa,hayal kırıklığına uğramak istemiyorum... :KK43:

gözün aydın canım..teberiklerrrrrrrrrrrrrrrrrr....a.s.a.s. darısııı bizeee kaydirigubbakcemile2

merhaba kızlar ben 2008 haziran annelerindenim 2.5 yaşında bir oğlum var 2. çocuğu düşünmeye karar verdik ve 2gün önce test yaptım pozitif kandada pozitif çıktı eğer allah kısmet ederse 2. kez haziran annesi olacağım ama benim bir riskim var şu an bilmeyerek antibiyotik kullanmıştım ve satım 11 ağustos dr. bu tarihe göre bebeğin alınması gerek dedi ama kan testi ve ulltrasona göre geç döllenme gözüküyor 2haftalıkmış eğer böyle giderse bebek ya düşecek yada kalacakmış 37 gün olayı varmış o 37 güne girmiş oluyorum eğer kalırsa bebek sağlıklı olacakmış ilaç etki yaptıysa düşecekmiş dua edin kızlar dış gebelik olma riskide var kese gözükmüyor henüz çok küçükmüş bu arada bende pkoluyum her tedaviye gidişimde tam başlıyacakken hamile kaldım başlamadan allah bütün pkoluları benim kadar şanslı yapsın

ben içinizde en kıdemli haziran annesi olsam gerek en tecrübelinizim sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz kızlar bu haziran annelerinin ilk kurucusu 2008 anneleri :))

canım benim senin için dua edeceğim....inaşallh bebişine bişey olmaz...inaşallhhh canımmm..dualarımız seninle...kıdemli annneeemizzz yerimseniben

bende bu gün kan testi yaptıracağım...belli olacak bebişim..ben hiseediyorum...ama bilmiyorum...2.çizgide silik çıkmıştı..hayırlsı..sizde benim için dua edin..bebişimm gelsinn..tedaviye gerek kalmasınn (pkoluyumda)... boshayallersmile

nazlı dualarım bütün anne olmak isteyenlerle benim idrar testim çok tuhaf oldu ilk yaptım tek çizgi çıktı çöpe attım yatmama az kala nalet olsun antibiyotiğimi içtim aklıma takıldı içimden bi ses git çöpe bak bida dedi bi baktım çift çizgi olmuş şok oldu hemde belirgin çift çizgi silik falan değildi 2 yada 2.5 haftalık gözüküyormuş kan testinde bu kadar yeni olup testte net gözükmesi tuhaf bakalım kısmet beklemedeyim ya düşecek ya kalacak kalırsa sağlıklı olurmuş ultrasona haftaya giricekmişim o zamana kadar kese oluşur dedi dr. bugün gebelik ve hormon testi yapıldı öğleden sonra dr.a gidicem sonucu göstremeye bakalım gelişmeler ne alemde

pkolu olmak çokta ümitsiz olmak değil kızlar kısırlık türleri içinde en şanslısı pkolu olupta bebek sahibi olamayanlara tek bir tavsiyem var ben hep gluchopagela hamile kaldım oğlumdada düzenli 4ay kullandım oldu şimdiki hamileliğimde yine kullandım korunmayı bırakalı 4ay olmuştu ama eşimle 2ayında görüşemedik iş gezisi yüzünden eğer olumsuz olursa sonuçlarınız muhakkak kullanın vede kilonuza dikkat edin ben zayıf olmamdan dolayı kurtardım aslında kilo almaya çok müsaitim ama irademle iştahımı zapdediyorum oğlumda 52 kiloyla hamile kaldım ve 30 kilo aldım şimdide 53 kiloyum eskiye döndüm anlıcanız tamamen kendi irademle başardım kendiliğinden değil

bende ümit bitti kızlar düşük yapıyorum şu an yavaş yavaş ilaçtan etkilenmiş malesef 253tü ilk değer şimdi 243 olmuş allah hepinize sağlıklı evlatlar versin

2 saat sonra doktorun yanında olacağım..çok ama çokkk heyecanlıyımm..inaşallhhh güzel haberlerle gelirim size.....belki sanırım bulantım pskolojikde olabilir benimki...ama göğüs ağrım pskolojik değil ona kesin eminim :))) ve çok wc ye çıkıyorum..özellikle akşamalrı... sennkide 3 haftalık 3 günlkken silikmiş,bunu okuyunca çok sevindimm :)) :kedi:

canım bu arada valla test yaptıracak zamanım yoktu...yoksa uçardım şimdiye kadar :)) çalıştığım için anca c.tesiye kaldı :)

hayirli haberlerini bekliyoruz canim insallah hamilesindir.
bende ümit bitti kızlar düşük yapıyorum şu an yavaş yavaş ilaçtan etkilenmiş malesef 253tü ilk değer şimdi 243 olmuş allah hepinize sağlıklı evlatlar versin

kismet degilmis canim,hayirlisi olsun
kizim biraz buyusun bende ikinciyi erken dusunuyorum.
ama ikinci bebekte haziran annesi (ben aslinda mayis sonu annesi oldum :) ) olmak istemiyorum.kismetse subat,mart annesi olmak istiyorum.yine de hayirlisi.

herkese selamlar...Sanirim bende araniza katiliyorum kizlar.. rgl 3gün gecti. Cuma aksami test yapmistim cift cizgi cikti:) Yarin doktorumu arayacagim.
Bundan önce 8.haftalik düsük yapmistim. Ayni seyleri yasamakdan korkuyorum:KK43:(((

herkese selamlar...Sanirim bende araniza katiliyorum kizlar.. rgl 3gün gecti. Cuma aksami test yapmistim cift cizgi cikti:) Yarin doktorumu arayacagim.
Bundan önce 8.haftalik düsük yapmistim. Ayni seyleri yasamakdan korkuyorum:KK43:(((

canım merhaba seni 010 nisanında hamile kalmak isteyenlerden hatırlıyorum hemen hamile kalmıştın ama bir şanssızlık oldu. bak bu sefer hayırlısıyla bebeğini kucağına alcaksın inşallh. hoşgeldin topiğee.. bebişinde hoşgelmiş..

canım merhaba seni 010 nisanında hamile kalmak isteyenlerden hatırlıyorum hemen hamile kalmıştın ama bir şanssızlık oldu. bak bu sefer hayırlısıyla bebeğini kucağına alcaksın inşallh. hoşgeldin topiğee.. bebişinde hoşgelmiş..

Evet canim ordaydim ama hemen olmamisti 6.aymda gelmisti . Topicin sansina ilk ben oldum:) Insallah bukez hersey daha güzel olur. Senide tebrik ederim. mayis annesimisin?

X