2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam arkadaşlar,
ne kadar güzel paylaşımlarda bulunmuşsunuz ben görmeyeli:KK16:
ben 1,5 gündür hastanelerde koşturup durdum...devlet hastanelerinde tahlillerimi yaptırayım diye resmen cinet geçirdim:KK47:
en sonunda bu sabah tanıdık doktor bulundu da halledebildik çok şükür...
aneem az buz da değil 14 tane test vardı, 3 tüp kan verdim kolay değil:KK9:

selam arkadaşlar,
ben 1,5 gündür hastanelerde koşturup durdum...devlet hastanelerinde tahlillerimi yaptırayım diye resmen cinet geçirdim:KK47:

ayyy canımm bende senı arıyodum hoş geldınn ...
7910 tickerdan cizelge olmuyo yapamadım bi turlu

selam arkadaşlar,

hoşgeldin canım zor ama katlanıcaz mecburen

normal dogum daha iyi ama tabı sen sezeryan istersen anlarım..
mesela tüp bebek olsa normal dogumla almıyolar sezeryan yaptırıyolar kıymetlı bebek oluyo ya

yanı dogru rısk almıyolar benım dayımın tup bebektı yengem sezeryanla oldu ıkızlerımz var sımdı

uff ben o kesi denen seyi istemıyorum işde doktorumla konuscam özellikle sölicem kesme benı die

kesi kolaylarına geliyo canım çocuk pırt die çıkıyo öyle deyince bahaneleri hazıt canım kesi yapmazsak vajina içinde yırtık olur idrar torban yırtılır ıkınmaktan yok ilerde idrar kaçırırsın o kesi yüzünden insanlar doğum sonrası bunalıma giriyo yok oturamıyo kalkamıyo ağrısıda cabası gerçi o acı anında belkide doktora yalvarırız kesi atta şu çocuk çıksın bi an önce die ama rabbbim inş.kolay doğumlar verir.bide doğum yaptığın pozisyon çok önemli tuvaletini yapar gibi çömelerek doğum yapmak yarı yatar opzisyonda doğum yapmaktan çok daha kolaymış

kesi kolaylarına geliyo canım çocuk pırt die çıkıyo öyle deyince bahaneleri hazıt canım kesi yapmazsak vajina içinde yırtık olur idrar torban yırtılır ıkınmaktan yok ilerde idrar kaçırırsın o kesi yüzünden insanlar doğum sonrası bunalıma giriyo yok oturamıyo kalkamıyo ağrısıda cabası gerçi o acı anında belkide doktora yalvarırız kesi atta şu çocuk çıksın bi an önce die ama rabbbim inş.kolay doğumlar verir.bide doğum yaptığın pozisyon çok önemli tuvaletini yapar gibi çömelerek doğum yapmak yarı yatar opzisyonda doğum yapmaktan çok daha kolaymış

ayy kesın ben dogum stresıne giricem uff yaa kesi falan biran önce dogsada su yavrucaklar kurtulsak bizde

Ya nasıl olcak o doğum iş ya, kesiye falan girmişsiniz kızlar.boşver doğumu ya :KK43:(

X