2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ıyyyyyyyyyyyyy yok kuzum bosamanda kaynana gıdınce doven esını bıdaha yaptrmaz ay karnımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ay catlıcam gokyuzu :KK60::KK60::KK64::KK54:

salla salla benı salla vallahı geldım oyunaaaa :KK66::KK66:
bileyddimmmm ben bu adamnı alırmıydım bileyddimmmm ahhhh bileydimmmmmm :KK64::KK64::KK52::KK62::KK52::KK62::KK64::KK66::KK60:

offfffffffffff su gripin in durma yagmur sarkısı ne guzel ya bayılıyorum su sarkıya adete ruhum dınlenıo

valla halimize gülüyoruz ancak napalım başka türlü çekilmiyolar :KK9:

ay seninkide kötüymüş benimki her gün gelse kafayı yerim heralde :KK1:

ayy sen ne diyosun kız ben evlendım 2 hafta gecdi kadın geldi nese hoş geldın dedık ogunde eşimle atısmısdık suratlarımız asıkdı nese kaynanamlar gitti 1 saat sonra aradı ne dese iyi :KK9:
ayy sinirim bozuldu yine ne dedi biliyonuz mu ben sizde kalıcakdım da sizin moralınız bozukdu kalmadım ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy allaahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tabi ben duymamazlıkdan geldim :KK67::KK67:

ayy sen ne diyosun kız ben evlendım 2 hafta gecdi kadın geldi nese hoş geldın dedık ogunde eşimle atısmısdık suratlarımız asıkdı nese kaynanamlar gitti 1 saat sonra aradı ne dese iyi :KK9:
ayy sinirim bozuldu yine ne dedi biliyonuz mu ben sizde kalıcakdım da sizin moralınız bozukdu kalmadım ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy allaahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tabi ben duymamazlıkdan geldim :KK67::KK67:

yok anam alahtan o konuda yanımda degıller ole bıse olsa al derdım yatagı verrırdım oglunla yat ay karnım yırtılcak:KK60::KK60:

hepsi deli anacım bu kaynanaların biri tek değil :KK9:

hoş geldin canım kaynanalrı çekişdiriyoruz işde

ayy evet hepsi aynı hepsi aynı yerden cıkmıs gibi hehehe:KK9:

ay basıma agrı gırdı sınırdenmı ne yaxzık kocıste bugun gıderken senı cok ozledım dıo hahahaha yazık ne dusunyo kım bılır aman herkez kendı derdınde :KK9:

KAYNANA demeyin bana :KK52: ben ondan nefret ediyorummmmmmmmm varya etlerini lime lime etsem tırnaklarımla derisini delsem kanı fışfırsa suratıma :KK23: zevkten 444 köşe olurum :KK66:

hahahahaha ayyy güldür kızzz valla gelıyo cocuk hee heheheheh cadı gelınler yaaa heheheh:KK66::KK62::KK52::KK62::KK66:

X