2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benim odada sadece bir kişi var oda benim kontrolümde olduğu için sayfa rahatlıkla açık kalıyo .....canım tabiki güzel düşün hepimizin korkuları var benimde var bir aksilik olmasından yarın kontrolde ters bişey söylemesinden korkuyorum ama bu korkuların
tadımızı kaçırmasına izin veremeyiz inşallah sorunsuz bir 9 ay sonunda sağlıklı bebeklerimiz olucak
Canım ya inş herşey çok güzel geçer.Dualarım yanında olsun inş yarın bebeğinin çok sağlıklı olduğu haberini bizlerle paylaşırsın minik melek annesi :)
Batuyu da dizide duymuş benimki.Öğretmen Kemal diye bi dizi var, orda Batu var, hem yakışıklı diyo, hem arkadaşlarına düşkün iyi bi çocuk diyo_Ordan seçmiş beğenmiş..
Bakalım sizin BATU nasıl olcak ama kesin yakııklı olur yani :))
Bende candostu olsun dye CANDAŞ diyodum vazgeçtim, övgü dolu çocuk olsun ÖVÜNÇ olsun :))
ayy benim kadar olamazsın canım olmada zaten :) on dakika geçse iki üç saat aralıksız bulanıyo akşama kadar öyle en beter benimki :KK43: makyajı yine yaparsın yaw bulantın olmasında
canım bazen öyle saçmalayanlar oluyor insanın o anki psikolojisi ne, ne derece etkilenir söylediklerinden düşünmeden konuşuyorlar saçmalamış bence ciddiye alma , benimde 8 haftalıkken doktor kalbi durmuş dedi biz hiç duyamamıştık sesini ama kontrole gitmediğim günlerde atmaya başlamış kalbi kısa bi süre atmış zaten yine gitmeden öncede durmuş iki hafta içersinde, şimdi bunu herkese genellesem benimki 8. haftada kalbi durdu sizinkide durabilir desem ne kadar saçmalamış olursam o da o kadar saçmalamış varmı böyle bişey :KK9: o zaman bebeğinin kalbi atanlarda tedirgin olsun her an durabilme ihtimali var diye :KK9: bi kişinin başına geldi diye diğerinin de başına gelecek diye bişy yok, ya çekememezlik yapmış yada iyimser düşünmek gerekirse kendisi yaşadıgı için olağan bi durum oldugunu düşünüp seninde bebeğinin kalbinin atmasının mucizevi bişey oldugunu düşünmüş ama ne düşünmüşse yalnış düşünmüş takılma sen ona :nazar:

canım aynı durumdayız ne annem var ne bi akrabam ne eşim üstüne bu bulantılarla çalışmakta zorundayım bugün gidemedim işe ne diycem müdüre hiç bilmiyorum :KK43: üzme kendini sen herşey iyi olacak inşallah

aynen bendede oluyo tuvalet sonrası kasık ağrıması neden ki acep

bende yakışıklı bi oğlum olacak diyorum niyeyse kime söylesem bence erkek olacak içime doğuyo diyo teyzemin kızı gelmişti evimize şehir dışından bişy konuşuyoduk hiç alakası yokken ay içime doğdu senin ilk çocugun erkek olacak dedi durup dururken :KK9: gülmüştüm bende dur daha hamilelik bile planlamıyorum diye şimdi benimde içime öyle doğuyo genelde içime doğan başıma gelir :KK1: tabi kızımda olsa çok sevinirim sağlıklı olsunda :KK16:

Canım benim saol ya, şimdi düeldim güzel olcak inş.Çünkü sürekli bi yerlerimden anne ben burdayım ağrsı hissediyorum :) Canım Allah yardmcımız olsunda bebeişlerede koçişlerede kavuşalım inş ya :KK43:
O tuvalet sonrası neden ağrıyo bilmiyorum ama büyüdüğü içindir inş.

Hadi 2 yakışıklı oğlumuz olsun dimi :) Banada herkes hem hamileik öncesi hem sonrası erkek dedi ya bakalım.Dediğin gibi sanki kız olsa sevinmicez de :))

Son düzenleme:
Dedemin 13 torunu 11 erkek..
Belki de o yüzden kız bebeklere daha bir düşkünüm ben.Hep erkeklerin arasında büyüdüğüm için..Sülalenin erkeklerinin hiç şaşmamış hep oğlu olmuş, kızı olan yok..
Eşimin sülalesi karışık, çorba gibi...
Ben de sürekli kız kız diyordum ama, kalp atışlarını duyunca, sağlıkla sıhhatle gelsin de hiç farketmez dedim..Ama eşim biraz daha oğlancı...Zaten onların sülale erkek düşkünü, ama hepsinin de kızı oluyor.Görümcem, teyzesinin kzıı oğlan da oğlan diye tutturdular ikisinin de kızı var.Ben kız diyorum diye,eşim de sende tutturdun oğlun olacak bak göreceksin diyor...
Hayırlısı olsun...Çin takvimi, rus takvimi bana hep kız diyor...
Canım tatlı çekiyor, göbiş pırtladı...
Sağlıkla gelsin de anasının ya kuzusu olacak ya paşası..İkisi de kabulüm..

bizdede erkek yok hep 4 kız ya 1 oglan ya 3 kız bır annem 2 oglan bır kızdogurmus :KK9::KK9::KK9:

Canım ya inş herşey çok güzel geçer.Dualarım yanında olsun inş yarın bebeğinin çok sağlıklı olduğu haberini bizlerle paylaşırsın minik melek annesi :)

Bende candostu olsun dye CANDAŞ diyodum vazgeçtim, övgü dolu çocuk olsun ÖVÜNÇ olsun :))

Canım benim saol ya, şimdi düeldim güzel olcak inş.Çünkü sürekli bi yerlerimden anne ben burdayım ağrsı hissediyorum :) Canım Allah yardmcımız olsunda bebeişlerede koçişlerede kavuşalım inş ya :KK43:

Hadi 2 yakışıklı oğlumuz olsun dimi :) Banada herkes hem hamileik öncesi hem sonrası erkek dedi ya bakalım.Dediğin gibi sanki kız olsa sevinmicez de :))

inşallah canım hepimiz hep güzel haberler verelim :nazar:

Dedemin 13 torunu 11 erkek..
Belki de o yüzden kız bebeklere daha bir düşkünüm ben.Hep erkeklerin arasında büyüdüğüm için..Sülalenin erkeklerinin hiç şaşmamış hep oğlu olmuş, kızı olan yok..
Eşimin sülalesi karışık, çorba gibi...
Ben de sürekli kız kız diyordum ama, kalp atışlarını duyunca, sağlıkla sıhhatle gelsin de hiç farketmez dedim..Ama eşim biraz daha oğlancı...Zaten onların sülale erkek düşkünü, ama hepsinin de kızı oluyor.Görümcem, teyzesinin kzıı oğlan da oğlan diye tutturdular ikisinin de kızı var.Ben kız diyorum diye,eşim de sende tutturdun oğlun olacak bak göreceksin diyor...
Hayırlısı olsun...Çin takvimi, rus takvimi bana hep kız diyor...
Canım tatlı çekiyor, göbiş pırtladı...
Sağlıkla gelsin de anasının ya kuzusu olacak ya paşası..İkisi de kabulüm..
Bizdede kız çoktur.Babanemle ananem kardeş benim.Hiç erkek kardeşleri yok.Çok sıkıntısını çekmişler.Belkid ondan erkekçiyim bende.Ama kızda kabul tabi.
Bizimkilerinde hep 2 kız 1 oğlan.
Eşimin tarafı hep erkek.Onlar hep kız isterdi.Hatta k.biraderim beni kzıdırmak için kız olmazsa sevmem diyodu.
:KK60: :KK60:

Derler ya erkek adamın erkek oğlu..
O da asker adamın asker oğlu...
Benim babamda beni erkek istemiş, dr. kız deyince napalım erkek adamın erkek damadı olur avuntusuna girmiş.
De az uğraşsalarda kein erkektim ben ya kızsal özellikler az valla bende :) Benimde kız olursa bana çekmez inş :))

bencede hem bebeğin canlı olmasa belirti verirmi benim önceki hamileliğimde hiç belirtim yoktu ne bulantı ne başka bişey zaten bebekte canlı değilmiş şimdi dünkü olaya dönmesin belirtisi olmayan arkadaşlar yalnış anlamasın tabiki kalp atışını gördükten sonra belirti olmasada herşey yolundadır ama bazı belirtilerinde bebeğin büyüdüğüne işaret oldugunu doktorlar söylüyor bence göreceksin kalp atışını sadece biraz daha sabır, iki yakışıklı oğlumuz olacak inşallah :KK9: doğdugu günleride konuşacaz inşallah :KK16:

bizim ailede bi amcamın 3 kızı birinin 2 kız bi erkek biz 2 kız 1 erkek eşimin ailesi 3 erkek.bi amcasının 3 kız birinin 2 kız 1 erkek birininde 2 kızı var 3.ye hamile şimdi ama sölemiyolat cinsiyetini kesin o da kız yada erkek nazar değmesin diye sölemiyolar malesef bazı insanlarda böyle inanç var.eltimin 8 aylık bi kzı oldu abkamında 6 aylık bi kızı var.benim için kız erkek faretmez hayırlsıı ama şu kız kıyafetlerinede bitiyorum yani şıngır mıngır.içimden diom kız olsun güzel güzel süslerim bi yandanda diom herkesin kız benimki farklı olsun erkek olsun

Son düzenleme:
kızlar bana müsade şimdilik sayfaları çok ilerletmeyin lütfen yetişemiyorum :) daha kpss sorularının cevaplarına bakmadınm dün çok uykum vardı erkenden yattım şimdi bakim bari kokuya dayanabilirsem bide yemek yapcam ama midem bulancak diye ödüm kopuyo :KK43:

bencede hem bebeğin canlı olmasa belirti verirmi benim önceki hamileliğimde hiç belirtim yoktu ne bulantı ne başka bişey zaten bebekte canlı değilmiş şimdi dünkü olaya dönmesin belirtisi olmayan arkadaşlar yalnış anlamasın tabiki kalp atışını gördükten sonra belirti olmasada herşey yolundadır ama bazı belirtilerinde bebeğin büyüdüğüne işaret oldugunu doktorlar söylüyor bence göreceksin kalp atışını sadece biraz daha sabır, iki yakışıklı oğlumuz olacak inşallah :KK9: doğdugu günleride konuşacaz inşallah :KK16:

bencede olmasa onlarda olmaz ama dediğin gibi kaş yaplım derken göz çıkarmaylım.Duycam heralde ya.O zamn uçururm size haberleri :)

Doğsunlarda gülelim bi bu hallerimize :)

iyiyim canım sen nasılsın bulantılar devammı
bebıs nasıl üzüyomu senı :KK3:

bende iyiyim canım.Bende bulantı yok diyodumda varmış.Ama kaile alınacak kadar çok değil şükür.Bebiş üzmüyo teyzesi, kalbi pıtırdarsa sevindirecek sıpa :)

Sen de çok mu bulantı ?

X