2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar yaaa..ben daha işe gidemedim giyin kuşan...yaa yarım saattir ,kasıklarımda bi ağrı varr ...belimde ağrımaya başladııı( midemde hafif bulanıyo ..bu neye delalaettirki yaaa:çok korkuyoruumm

hemen uzan dinlen biraz. korkmana gerek yok hepsi hamileliğe bağlı oluşabilecek şeyler.

Ya benim 2. olmasına rağmen bende heyecanlıyım ve bunu artık istedik ve hemen geldi
Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin

kızlar haftaya çarşamba ilk muayeneye gideceğim sizce duyarmıyım kalp atışını

gelip gidiyo ,ayağa kalkasım yok ,kalkınca böyle fana oluyorum :18:

bildigim tek bişe var adet seklınde kanaman olmadıgı sürece endişelenecek bı durum yok agrılar olacak tabıkı özellikle ilk haftalarda saplanırdı bana simdi daha rahatım.. canım bide normal adet zamanın mı yaklasdı acaba o zamanda olur kasık agrısı

Ya benim 2. olmasına rağmen bende heyecanlıyım ve bunu artık istedik ve hemen geldi
Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin
amin amin amin allahım olmayan isteyen herkese versinnn
canım hiç belli olmaz inşallah duyarsın ayy ben kalp atısını duyana kadar her hafta gitmişdim
çizelgem oldu:)) başardımmm

ilk önce dahiliye doktorum erkek olacağını söylemişti.doktorumuz tanıdıktı ultrason makinası da vardı.hadi bakalım dedi, erkek olduğunu söyledi.tabii sadece kemik ve organ gelişimine bakarak söyledi.erkeklerinki daha önce gelişiyormuş.
neyse sonra benim kalp problemlerim oldu.ultrasonla kalbim incelendi falan.sonra kardiyolog gel bebeğe de bakalım dedi:)anlaşılan herkes çok merak etmiş:)orda da erkek olacağını söyledi.ben kordondan başka bişey görememiştim halbuki.
bu zamana kadar kadın doğum doktorum cinsiyet konusunda en ufak bir tahminde bulunamadı.çünkü her seferinde arkası dönük vaziyette uyuyordu.
20-24lü haftalarda (yanlış hatırlamıyorsam) 3 boyutlu ultrasonda gördük en sonunda erkek olduğunu.
bazen çok zor görülebiliyor cinsiyeti.göstermiyorlar resmen:)

benim ilk kontorlümde 5.haftanın sonunda alttan baktı doktorum kalp atışı vardı duyamamıştık ama görünüyodu küçücük bi şey yanıp sönüyodu sanki seninde duyamasan bile görünebilir bu hafta benimde kontrolüm var inşallah bu sefer o güzel sesi duymak nasip olur

ya çalışınca zor ama kendini fazla dinleme bence bende de ağrılar oluyor allaha emanet merak etme sağlıklıysa seninle kalır hiç korkma

yaa şimdi 25 ufaklık ,tüm enerjisiyle beni bekliyoo ..hasta olup gitmediğimde başın saolun öğretmenim diyolarrr gitmezsem olmazz..İnşallah akıllı dururlar bu gün bende hep oturayım

bence git kafan dagılır rahatlarsın sıkma üzme kendını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…