2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

mideniz bulanıyorsa kendinizi yemek için zorlamayın.nasıl olsa bebek ilk aylarda sizin yediklerinizden beslenmiyor.ama sonraki aylarda düzenli ve sağlıklı beslenmeniz gerekiyor.
ben oğlumda bulantım yüzünden ilk başta 2 kilo vermiştim.yemek de yiyemiyordum.hiç sorun yaşamadım.
yalnız bu sefer mide bulantısı adına hiçbirşey yaşamıyorum, çok garip.inşallah herşey yolundadır
Canım bazı hamileliklerde hiç bulantı olmamasına rağmen gebelikler gayet sağlıklı olabiliyor.Arkadaşımda hiç bulantı yoktu imrenirdim beimde öyle şimdi.Onun oğlu doğdu ve çokta sağlıklı maşallah :)
Ama yinede insan tedirgin olup, acaba diemiyor değil...
Merhaba yaklaşık 1,5 aydır sizi hergün takip ediyorum fakat artık bende yazmaya karar verdim...
Ben 9 haftalık hamişim. 2.bebeğim inşallah . Bir kızım var 6 yaşında. Sizlere çokkk alıştım ve tanımadan çok sevdim . umarım benide aranıza eklersiniz. herkese kocaman bir MERHABAA

Hoşgeldin canım, hayırlı sağlıklı hamileikler olur inş..

Merhaba yaklaşık 1,5 aydır sizi hergün takip ediyorum fakat artık bende yazmaya karar verdim...
Ben 9 haftalık hamişim. 2.bebeğim inşallah . Bir kızım var 6 yaşında. Sizlere çokkk alıştım ve tanımadan çok sevdim . umarım benide aranıza eklersiniz. herkese kocaman bir MERHABAA

hoşgeldin tatlım :KK71:

hoşgeldin aramızaa:KK71:

hoşgeldin aramıza umarım sorunsuz güzel hamilelik gecirirsin :KK16:

Hoşbuldukkk:KK1:
benim hiç mide bulantılarım olmadı olsada anlık oldu yalnız akıntım var biraz oda fazla değil yani dr gidip görmesen bebişi hamile değilmiyim diye de merak ediyorum:KK1:

hadi ya, ben 7+2 gittiğimde çok susuzdum.Onun etkisi olabilir mi kalp atışlarını duymamaızda ? İnş öyle olsun diyelim bari.

Canım olabilri de inş bebeğine geçmez.Çünkü bazı durumlarda annenin tiksintisi bebekte kalabiliyomuş.Benim annemde bana hamileyken soğana bakamıyomuş gördüğünde çıkarıyomuş filan.Ben 26 yaşındayım 26 yıl bıyunca kimse bana o maddeyi yediremedi.Yedirmek şöyle dursun adını anmak , 1 cm lik kabuğunu görmek bile hep midemi bulandırdı :KK43: Çok çekiyorum bundan.Herkeste kalmıyor tabi ama inş bebklerinizd de kalmaz bunlar ya .

ayyy demee kız bebek yumurta yemezse naparım benn biraz daha midem düzelsın de yemeye calısıyım bari ... ayy bu bebekler neler yaptırıyo insana

canım kalp atısının suya baglı oldugunu sanmıyorum sadece bebek net görunuyomus bilmıyorum ki bu gidisinde su iç öle git bakalım ne dicek doktor

ben 5+5 de gittim dr a hem kese hem kalp atışı göründü ama kızımda 6haftalıkken göründü . kızımdan önce bir düşük yaptım 8. haftada çok zayıftı kalp atışı sonrada düşük oldu zaten. ve dr dediki sağlıklı bebeği düz duvara tırmansanda düşüremezsin dedi.. Valla kızlar allaha emanet hepside ama mükemmel bir duygu yaşayanlar bilir.

yaa o ayrımı nasıl yaparım ben :)((
mavi olsun
sağlıkla gel kuzucuğum yazsın

çokkk teşekkür ederim cnm yaa zahmet olacak

kızlar maalesef doktor bebeği görmeden bişey vermiyo. şimdilik yiyeceklerden al dedi besinleri. sadece bi vitamin verdi o biraz iyi gibi bulantımı azaltıyo içinde halsizliğimide biraz olsun geçiriyo
bende 13 kasımda kontrole gidicem o zaman 7+2 oluyo acaba duyarmıyım kalp atışını :26:

kesin duyarsın cnm artık 8.haftaya girmiş oluyorsun .
bende cumartesi gidicem çok heycanlıyım bir oynasada orada olduğundan emin olup ragatlasak:) hissedilince fazla merak etmiyorsun

hoşgeldin :KK71: sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini...

ayyy demee kız bebek yumurta yemezse naparım benn biraz daha midem düzelsın de yemeye calısıyım bari ... ayy bu bebekler neler yaptırıyo insana

canım kalp atısının suya baglı oldugunu sanmıyorum sadece bebek net görunuyomus bilmıyorum ki bu gidisinde su iç öle git bakalım ne dicek doktor
çokta zorlama şuan bence.Biraz ilerlesin hamileliğin o zamn zorlarsın kendini yiyeezsende boşver artık.
Ya bilmiyorum ne olcak, taa 13 kasımda gitcem dr.a .O zamana dekte çatlıcam meraktan.
İnş hayırlısı olur ne diyeyim.
Kimisi 8. haftadan önce duyulmuyo diyor, kimi 5. haftada bile duyuyo.Anlamadım gitti.AMa dr.da risk vermediğine göre şuan bi sıkıntı yok diyorum varsada zaten yapack bişey yok :8
kızlar maalesef doktor bebeği görmeden bişey vermiyo. şimdilik yiyeceklerden al dedi besinleri. sadece bi vitamin verdi o biraz iyi gibi bulantımı azaltıyo içinde halsizliğimide biraz olsun geçiriyo
bende 13 kasımda kontrole gidicem o zaman 7+2 oluyo acaba duyarmıyım kalp atışını :26:

İnş duyarsın canım.Hatta büyük ihtimal duyarsın çok nadir durumlarda geç duyuluyo galiba.Bende 7+2 de gittim duyamadım ama herşey noırmal dedi dr.Da neden duyamadım diye endişe etmeden duramıyorum tabi :KK43: İnş senin ki çabuk duyulur.

X