2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ne kadar çok kaynatmışsınız kızlar, oku oku bitmedi.
bebeğini kaybeden arkadaşlar olmuş, çok üzülmüş. Allah sabır versin iksine de...

ben şimdiden çok yoruluyorum okulda. bu sene ders saatim az pzt, salı gitmiyorum Allahtan. ama dört günlük tatilden sonra çarşamba gidince feleğim şaşıyor. bugün geçmedi resmen.. üff ya sonra ne yapacağım ?...

acaba benim gibi kazara hamile kalan var mı aranızda önceden olur mu hiç derdim kazara hamile .... ama oluyormuş bebişimz sürpriz yaptı bize .)

aaa kimlerin bebişi gitmiş çok üzüldüm yaaa okuyamadım geçmişi çok uzun..
birce bu arada bende senin gibiyim okulda yoruluyorum baya gerçi bu hafta raporluyum yatıştayım ama..daha izin zamanımıza çok var izin zamanını tam hesapladın mı ne zaman ayrılcaksın

evet durumun cok zor ama bebişin için katlanıcan sıkıcan biraz dişini

lülülülülülüşu kazara hamiş olma zevkini bende tatmak istiyorum:)bizimki zoooorrla 3. aşılamada oldu:) kazanın mazanın kıymetini bilin kızlar:CüvCüv:

tam hesaplamadım da doğum öncesi 8 hafta kullanabiliyoruz. normalde bunun bir kısmı doğum sonrasına aktarılabiliyor. ama bizimki zamanlama açısından çok iyi olmadığı için sonrasındaki izinlerimiz yanıyor zaten. ayrılabildiğim en erken zamanda ayrlırım yani. nisan ortaları olur herhalde.

branş öğretmeni miydin sen? kaç saat dersin var? benim 15 saat bu sene. 3 güne topladılar sağolsunlar. biraz o rahatlatıyor.

birce3535, ceza83, comely_08, delimavi48, diana007, EGE04, emineu, hayaletorka, kocaminkuzusuyum, lizgelal, VESADE

nerdesinizz yaaa uyuklamayınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…