2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benim göbüşüm baya çıktı nasıl gaz bu anlamadım dışardan bakınca belli oluyo acaba inermi yoksa böyle şişmeye devammı eder acaba.hamiş kalmadan öncede az bişe göbüşüm vardı belkide ondan hemen belirginleşmiştir:CüvCüv:

evet ben de duymuştum, ne kadar doğru bilmiyorum ama, bir de geçen sabah ibrahim saraçoğlu nane, maydonoz ve narın ilk üç ayda fazla tüketilmemesini tavsiye etmişti...

demekki varmış dogruluk payı zaten maydonoz hiç yemıyorum naneyıde duymusdum narı senden duyuyorum evdede var her meyveyi yiyorum elim nara gitmedi demekki varmış bişe saol canım söyledın için

evet ilk bebek ayy ben hemen hissetmek istiyorumm ... zemuszemus
hiç sorma benimde ilk bebeğim olacak bende bir an önce kalp atışlarını duymak istiyorum. Tabi kalp atışlarını duyduktan sonra sıra hareketlerini ne zaman hissedeceğim diye sabırsızlanacağım :dance:

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ilginiz ve cevaplarınız için içim ferahladı birazda olsa. internette araştırdım biraz hep kötü şeyler yazıyo. yarın gidicez inşallah doktorumuza

ben de aynıyım yaa, daha çıkmaması lazım diyorum ama gazdan heralde, eşim sürekli hamile göbeği deyip duruyor, daha minnacık:kedi:

canım ben 3,5 aylıkken tatıldeyım bu yaz ve denıze gırdıkten sonra hareket etmeye başlıyodu ilk ozamn hissetmeye başlamıştım göz seyirmesi gibi bi his çok tatlı ııopuyorumnanaktan

ayyy okuyunca bile heycan basıyo acaba nasıllllll :dance: :dance:

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ilginiz ve cevaplarınız için içim ferahladı birazda olsa. internette araştırdım biraz hep kötü şeyler yazıyo. yarın gidicez inşallah doktorumuza

sen doktorunla konuş canım her söylentiye okuduğuna inanma içini ferah tut Allahın izniyle hiçbişey olmaz.

Bende de var canım sarı akıntı...
demekki normal bir durum ay aman herşeyden pimriklenir oldun yahuuuu
ben de aynıyım yaa, daha çıkmaması lazım diyorum ama gazdan heralde, eşim sürekli hamile göbeği deyip duruyor, daha minnacık:kedi:

heeeeeyyyyytttt yanlız değilmişim:dance: aynaya bakıyorum baya belli oluyo gülüyom kendime kız bune şimdiden diyekaydirigubbakcemile3

ayyy okuyunca bile heycan basıyo acaba nasıllllll :dance: :dance:

en kısa zamnda hissedersin canım ben şimdi 35 haftalık hamileyim minicik ayaklarını karnımdan tutabılıyorum..eşim oğluşumuzla konuşunca tepkiler veriyo.hıçkırıyo.kaydirigubbakcemile3 daha çok başındasın görüceğin cok güzel şeyler var.

ayyy söyleme durr kalpden gidicem şimdi ucucam heycandan kaydirigubbakcemile3 alkisalkisalkis :sm_cool:

Kızlar bişey soracağım, doktorum tahlillerde benden aids, hepatit b,hepatit c,rubella ve tokzoplazma diye hastalıkların olup olmadığını istemiş, kan tahlili sonuçlarıma bakıyorum da, bunlar rutin mi herkesten isteniyor mu ? Sizin doktorunuz istedi mi.

Kaçıncı haftadasın. Benden daha istemedi ama sanırım kalp atışlarını duyduktan sonra istenen tahliller bunlar

evet canım bende yaptırdım hepsını sonuclarını aldınmı

evet canım rutim mesela bazıları pozitif cıkarsa hemen endişenme. o hastalıga dırençli oldugun anlamında pozitif ben ilk tahlilleri aldıgımda korkmuştum çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…