2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam arkadaşlar, üzerinize afiyet hasta oldum, (nezle, sinüzit, boğaz ağrısı) ilaç kullanmadan nasıl atlatırım önerisi olan var mı? bir de bulantım çok, bulantıyı arttırmayacak önerilere açığım :)

geçmiş olsun öncelikle canıma.s.
ben grip oldum geçenlerde...bol bol ıhlamur içtim, mandalina vs. yedim ve muhakkak yatarak istirahat etmen gerekiyor ben çok faydasını gördüm

Son düzenleme:
selam arkadaşlar, üzerinize afiyet hasta oldum, (nezle, sinüzit, boğaz ağrısı) ilaç kullanmadan nasıl atlatırım önerisi olan var mı? bir de bulantım çok, bulantıyı arttırmayacak önerilere açığım :)

canım doktora gittin mi hamilelere göre ilaç veriyolar ya yada artık nana limonla geçiştirmeye çalışıcaksın

geçmiş olsun öncelikle canıma.s.
ben grip oldum geçenlerde...bol bol ıhlamur içtim, mandalina yedim ve muhakkak yatarak istirahat etmen gerekiyor ben çok faydasını gördüm

teşekkür ederim, mandalina haricini uygulayabilirm sanırım, önerilerin için sağol a.s.

bende gecen grip oldum hiç ilaç kullanmadım agrı kesici bile içmedim.. arkadaşimızın dediği gibi bol bol ıhlamur iç ıhlamurun içine elma ayva limon koy .. özellikle aksamları iç yat

Nane limon beni daha fena yapıyordu, bulantılarımı arttırıyordu, ben hasta olmamak için içmeye başlamıştım, vazgeçtim şimdi hergün 1 çay bardağı ıhlamur içiyorum kızlar..Arkadaşım sana da geçmiş olsun. . .İnşallah çabucak atlatırsın.

önerilerinizi dikkate alacağım, sağolun, inşaalah hepimiz sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alırız...

canım doktora gittin mi hamilelere göre ilaç veriyolar ya yada artık nana limonla geçiştirmeye çalışıcaksın

nane iyi deil diolar düşüge sebep oluyomus .. anneme sordum sana hamıleyken gunde 10 baardak içerdim hiçde bişe olmadı dedi ama ne biliyim ben içmedim içime şüphe düşdü

herkese merhabalar. Allahıma şükürler olsun artık bende bir anne adayıyım :)
ama 2 gündür mutluluğuma bir gölge düştü. açık kahve bi akıntım oluyo ara ara ve kasıklarımda hafif bi sancı böyle olan var mı acaba

C vitamini açısından kivi de çok zengin kesinlikle şu dönemde çok dikkat etmeliyiz. İlk üç ayımız bu yönden en kötü döneme denk geldi:çok üzgünüm:

nane iyi deil diolar düşüge sebep oluyomus .. anneme sordum sana hamıleyken gunde 10 baardak içerdim hiçde bişe olmadı dedi ama ne biliyim ben içmedim içime şüphe düşdü

evet ben de duymuştum, ne kadar doğru bilmiyorum ama, bir de geçen sabah ibrahim saraçoğlu nane, maydonoz ve narın ilk üç ayda fazla tüketilmemesini tavsiye etmişti...

ama 2 gündür mutluluğuma bir gölge düştü. açık kahve bi akıntım oluyo ara ara ve kasıklarımda hafif bi sancı böyle olan var mı acaba

Bende de akıntı var, ama sarı gibi..Kasıklarım da çok ağrıyor..Doktor kanaman olmadıktan sonra ağrı olabilir dedi ama, inşallah kötü bişey değildir canım.Şikayetini doktoruna söyle bence..

merhaba canım hoş geldin.. akıntı oluyo ama kahve deil umarım hersey yolundadır bebişin iyidir

lizgelal tebrik ederim.
Hiç kaygılanma bebek yerleşirken rahmin kenarında kalan akıntılarmış. Benim bir hafta sürdü. Doktorum taze kan olmadığı sürece merak etme dedi. Zaten zamanlada karamel rengine dönüp yok oluyormuş benim şimdi karamel renkli

kızlar bişe sorcam şimdi ben 9 haftalık oldum ya haraketlenmış artık neden nasıl hissetmıyorummmm

canım ben 3,5 aylıkken tatıldeyım bu yaz ve denıze gırdıkten sonra hareket etmeye başlıyodu ilk ozamn hissetmeye başlamıştım:KK70: göz seyirmesi gibi bi his çok tatlı ııopuyorumnanaktan

öncelikle tebrik ederim, hoşgeldin.
açık kahverengi akıntını doktora danışmanda fayda var, Allah tamamına erdirsin gebeliğini...

X