2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

voyage belek hoşuma gidiyodu ama fiyatları yüksekmiş galbaa :s

ne zor işmiş bu yaa :)) daha düğün tarihim kesinleşmedi o bi kesinleşse biraz daha kararlı olcam sanırımda böyle herşey muallak öyle boş boş bakıyorum.. puff..

ee başka kimse yokmuki?

kesinlikle antalya belekteki adem ile havva(adam&eve)
mükemmel bir otel konsept ayna,cam ve beyaz üzerine kurulu.2günde kalcak olsam orda kalmayı çok isterim...inşallah :KK69:

voyage belek düşünüyorsan eper erken rezervasyondan yararlan canım bende beklemedeyim ama tabi önce düğün gününn belli olması lazım :KK37:

melisim bu arada adameve çok güzel ama çokta pahalı araştırmanı tavsiye ederim tek uygun olduğu zaman kış zamanları :63:

arkadaslar bende 14 temmuzda evleniorum, nereye gidecegimi bilmiorum (mumkunse karamandan cok uzak olmasin) ve de butcem cok kisitli,

bir milyara hersey dahil bir hafta otel bulabilirmiyim acaba? :KK43:

hersey dahil diorum cunku balayinda asiri gezmek istemiorum daha cok otelde kocacigimla tadini cikarmak istiyorum :KK52::KK69:

senin bakacağın oteller dediğin gibi yaşadığın yere olur ve bulursun elbette yıldızlarına göre değişiyor çünkü fiyatları ama son zamana a bırakma canım

arkadaslar bende 14 temmuzda evleniorum, nereye gidecegimi bilmiorum (mumkunse karamandan cok uzak olmasin) ve de butcem cok kisitli,

bir milyara hersey dahil bir hafta otel bulabilirmiyim acaba? :KK43:

hersey dahil diorum cunku balayinda asiri gezmek istemiorum daha cok otelde kocacigimla tadini cikarmak istiyorum :KK52::KK69:

bulursun tabi canım ocak subat gibi erken rezervasyonlar başlıo hem erken rezervasyon hemde balayı indirimin olur normalden cok daha uyguna gelir:KK66:

çok fazla araştırma yapmadım henüz, nette bakındığım kadarıyla en çok hoşuma giden yer voyage belek..

ocak şubat gibi açılcak erken rezervasyonlar dediniz diye merakla sizden gelecek haberleri bekliyorum :))))

slm kızlar.ben de 26 haziranda evleniyorum..balayı için otel arayışına girdim.tabiiki ilk baktığım yer kk...yaşasın kk..voyage beleği çok beğendim..çokkk teşekkür ediyorum bu güzel bilgileriniz için.erken rezervasyon yaptıracağız biz de nasipseee...

slm kızlar.ben de 26 haziranda evleniyorum..balayı için otel arayışına girdim.tabiiki ilk baktığım yer kk...yaşasın kk..voyage beleği çok beğendim..çokkk teşekkür ediyorum bu güzel bilgileriniz için.erken rezervasyon yaptıracağız biz de nasipseee...

hayırlısı olsun canım şubat gibi açılır

teşekkür ederim canım..telefonla görüştüm.ocağın 2.haftası gibi belli olacak dedi talafondaki bayan.fiyatlar ..vs ozaman belli olacakmış..tel nomu istedi arayacaklar belli olduğunda..yüzde 40varan indirim oluyormuş erken rezervasyonla bilginize...

voyage otellerinden herhangi biri olabilir. ama belek ilk tercihimiz. temmuzda arkadaşım oraya gitti balayına hala anlata anlata bitiremiyor.

speedy canım beni büyüüüüüüüüüüüüüüüüük bi dertten kurtardın biliyo musun??? balayı için tercihimiz kesinlikle ANTALYA'ydı..ama otel konusunda hiçbir fikrimiz yoktu..sana nekadar teşekkür etsem azdırrr...:KK71:

%40 düşüyosa iyi olur heralde fiyatlar.. ayyy alacaklar bitmiyoki inşallah gidebiliriz oraya yaa çok heves ettim :)) de galiba bu başlığa gelen herkes voyage belek yapıcak :)))))))))))

kızlar kaç gün kalacaksınız peki? 4 gece kalırız heralde dedim de nişanlım az değilmi dedi :)))))

%40 düşüyosa iyi olur heralde fiyatlar.. ayyy alacaklar bitmiyoki inşallah gidebiliriz oraya yaa çok heves ettim :)) de galiba bu başlığa gelen herkes voyage belek yapıcak :)))))))))))

kızlar kaç gün kalacaksınız peki? 4 gece kalırız heralde dedim de nişanlım az değilmi dedi :)))))

canım herkez voyage belek demeyelim fikir paylaşıyorz
indirim için 40 ta çok iyi bence :82::82::82::82: açılsa da artık alsak :26::26::26:
8 gün düşünüyorz ama net değil bakıcaz:26:

X