2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

fazla araştırmadık bu sene gittim daha doktora olur diye kendi haline bıraktık.benim adetlerimde bi bozukluk yok allah şükür.35 günde bir falan oluyor.pko için glikopaj kullanıyorum.

sorunu bulmuşsunuz ya o çok önemli bence inşallah bu sefer hamile kalırsın ve devam eder kucağına da alırsın

fazla araştırmadık bu sene gittim daha doktora olur diye kendi haline bıraktık.benim adetlerimde bi bozukluk yok allah şükür.35 günde bir falan oluyor.pko için glikopaj kullanıyorum.

bende de pko var ama maşallah başka bi sorun yok yani hormon filan temiz benim de düzenli olur adetim 30 günde filan

ya pko pis bi hastalık hem kilo aldırıyor hem kilo aldıkça daha kötülüşiyor benim doktorum sakın kilo alma dedi mesela nasıl olacaksa

selam kızlar bende aranıza katıldım..1 kimyasal gebelik birde kürtaj oldum yani 2 kaybım var inşallah bu ağustosta çalışmalara başlıycaz inşallah hayırlısı olur

arkadaşlar merhaba bende pcos liyim.3.ayımda geçti bebeğimiz olmadı ilk defa bu zamana kadar 6 gün geciktim çok umutlanmıştım ama kısmet değilmiş..henüz yolun çok başındayım biliyorum ama pco beni çok korkutuyor doktorlar olur hiç sıkınıtı yapma diyorlar bazı doktorlarda zaman alır hazırlıklı ol diyor..gerçekten çok ciddi kilo aldım özellikle karın bölgemde korkunç yağlanma var..allah hepimizin yardımcısı olsun..

10 aylık evlıyım yasmın ıle korunuorum ramazandan ıtıbaren ılacı bırakıcam cocugum olsun istiyorum artık pko hastasyım umarımm fazla ugrasmam :)

ne çok pkolu varmış yaa
benim dr kendiliğinden olabilir herşey normal dert etme diyor
sizin adet düzensiz mi kızlar nasıl

gunaydin herkese...
dunden beri karnima biseyler oluyor boyle igne batar gibi bisey gelip gidiyo ayyy insallah hamileyimdir
belirti hisseden var mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…