2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Esmerim
Afiyet olsun yarasin Ayaz a Normal canim ilk kez icmis ben yillardir süt icerim hep gaz yapar icmemde sevmemde .

Gecmise bakamadim jasmin in kim vefat etmis?

hayırdır inşallah diyelim şimdi bende baktım yok gerçekten bir yorum ama kul görülmesi iyi yorumlanmış genelde.

Günaydin oferta
Nasilsiniz? Bu sene sizin oralarda havalarin tadi yok galiba hep yagis.Canim simdi kücükken ayakta öyle hemen salla uyur ama birakmazsa 1 yasindan sonra cok dert cekersin uyur ama hemen uyanir hadi bida ugras bizde öyle olmustu sen birak yataginda uyumaya alissin.Uyku öyle tatliki mutlaka alisir yatagina ben büyük oglanda imkansiz diye düsünürdüm kücükte hic düsünmedim bile yataga koyus o koyus.

tabi arkaya yastık koymakta fayda var,ansızın düşebiliyorlar..
ben halının üzerine bişeler serip öyle oturtuyorum,düşse de kapası halının üzerine geliyor,
çok fazla oturtmuyom zati,bizim ki çabuk sıkılıyor,beni gördükçe kucak aklına geliyor,
öyle kendi kendime oynayim yok

Son düzenleyen: Moderatör:

Günaydınlar herkese...

meltem hayır olsun diyelim, senin oğlan kanarya gibi şakımaya başlayacak çok konuşkan bir çocuk olacak, güzel sesli bir hatip olacak ileride:)) kendimce yorum yaptım nasıllllll

Mehlikasu
Biz ayniyiz ya ben ne zamandir oturtuyorum benim oglani artik tek basina oturabiliyor ama ben yanindayken oturtuyorum kendini döndürüp oturmayi basarana kadar birakmam ama az kaldi herhalde abiside bu günlerde ayni böyleydi.Artik normal canim ama iyi destekleyin düsmesin.Ben bu düsmelerden cok korkuyorum.Beni kücükken divanda birakirlarmis ben düsermisim a gene düstü diyip kaldirirlarmis sonunda gözlerde sorun oldu migrenime bile sebep o dedi doktor neyse laser ciktida göz derdinden kurtuldum migrene care bulamadim O yüzden cok dikkat ediyorum iki oglandada sükür büyük bu yasa geldi kafayi vurmadi kücükte hep gözümün önünde insallah oda öyle büyür. Ben yere oturuyorum bacaklarimin arasina oturtturuyorum oglani öyle oyuncaklarla oynuyoruz yani yastikla destek yapip birakmiyorum istemese bagriyor yada kivraniyor o zaman kaldiriyorum zorlamiyorum.

Günaydin rapunzel
Insallah canim :) Ilk lafi fenerliyim olsa cok mutlu oluruz aslinda :))))))
Ofertacim
Nette anlamadim valla bi iyi bi kötü diyor her yoruma bilen birisi olsaydi keske.

hayırdın inş. cnm,

kızkardeşimin 2,5 yaşındaki oğlu da öyle,
gündüz uyuturken ayakta uyuyor resmen,
ayağından indirince hemen uyanıyor,
kızkardeşim öğretmen,okuldan geliyor yorgun argın,
sırf o uyusun diye ayağında sallayıp indirmiyor,
gece uykusunda neyseki yatağa yatırınca yanına yatınca uyuyor ama zırt pırt uyanıyor,
bizim ailedeki çocuklarda genetik galibasempatiksalakcinni
öyle akşam yatıp sabah uyna çocuk yok hiç:sm_confused:

Şimdi size birşey anlatacağım bana mantıklı bir açıklama yapın; zira dünden beri feci tırsıyorum.

Dün geç saate kadar annemlerdeydik. Ben annemin cep telefonunda karaçiçeğim diye kayıtlıyım.
Akşam lavabodayım, annemin cebi çalıyor sesini duyuyorum, sonra kapandı. 3 kere uzun uzun çaldı annem bakmayınca kapandı. Sonra çıktım anneme telefonuna niye bakmıyorsun dedim e sen arıyorsun dedi bana; telefonum da diğer odada bu arada. O sırada tekrar çalmaya başladı telefon bi baktık karaçiçeğim yazıyor gene; odaya gittik benim telefon annemi arıyor sonra kendi kendine arama bitti yazdı. Biz benim telefonun yanındayken gene kendi kendine annemi aradı ve kapandı.

Neyse ben eve geldim ve telefon kendi kendine aramasın diye kapadım. Eminim; çünkü sabah kalktığımda açtım. Ama kapalı olan telefon gece annemi 8 kere aramış!!!

Sabah da trende telefon elimde kendi kendine bir annemi bir babamı arıyor, kapatıyorum gene arıyor.

Annemle babamda sabaha karşı arabayla şehir dışına çıktılar bir geceliğine.
Korkuyorum yaa, ne bileyim..

Esmeralda
Sende annen baban diyemi kayitlilar beli tel tuslari bozulmustur otomatik arama yapiyordur gerci kapamisin teli o zaman bu mantikli olmuyor ama hayirdir insallah diyim .

Kizlar size iyi sohbetler büyük oglanin odasini toparlicaz artik abi oldukya cogu sey kücük icin kolileniip kaldirilacak allah o kolileri acacagim günü nasip etsin.

selammm
ayaza maşallah kıskandım bende inek sütü vermek istiyom ama korkuyorum
esmer kaka yaptımı peki ilk başta inek sütünü sulandırmadan verirsen kabız olur demişti köydeki kuzenim 3 çocuğu var:)) tabi o köy üsüt ile beslmeiştir yavrucaklarını

mehlikasu maşallah kızına

juli kayınvalidenin kendi evi değilmiydi ayol aa şimdi aynı binadan ayrılacakmısınız

Esmeralda
Sende annen baban diyemi kayitlilar beli tel tuslari bozulmustur otomatik arama yapiyordur gerci kapamisin teli o zaman bu mantikli olmuyor ama hayirdir insallah diyim .

Evet annecim ve babacım diye kayıtlı.
Bende ilk başta tuş takılı kaldı dedim ama telefon kapalıyken de aradı.
Ahmet, MEhmet değil de annem ve babam, arka arkaya.
Son arananlarda onlar değil; hani son arananları aradı desem..

Esmerrrrrr nasıl bişey bu yaaaaaa okurken korku filmi izler gibi oldum...
senin telefonun öyle bir özelliği varmı acaba hani yanlışlıkla bir şeye dokunursunda otamatiğe bağlanır arayıp durur telefon ya en çok aranan 2 numara ya da bu olay başlamadan önce arka arkaya aranan 2 numara onlarınki olabilir telefonun özelliklerine baktınmı?annenlerde merak etme hayırlısı ile gidip dönerler aklına bişey getirme

Günaydınlar herkese...

meltem hayır olsun diyelim, senin oğlan kanarya gibi şakımaya başlayacak çok konuşkan bir çocuk olacak, güzel sesli bir hatip olacak ileride:)) kendimce yorum yaptım nasıllllll
çok güzel yorumlamışsın,bundan sonra sana rüyalarımızı yorumlatalım,olar mıı:uhm::teytey:

Böyle bir özelliği yok, Samsung'un çok basit bir modeli benim telefonum.
Olsa bile en çok aranan annem olabilir ama babamı aramam fazla, genelde dükkandan ararım onu.
Son arananlar benimde aklıma geldi ama ikisi de yok son arananlarda. Yani var ama arka arkaya değil, arada başka numaralar var.

meltem
cnm bana kalsa hala oturmayı öğernemezdi ama kreşte destekli oturtuyorlar,
ben de evde desteksiz denedim oturdu,bayağı oturuyor,
ben yanında oluyorum zaten hep,
ben de yere oturuyorum,düşeceği zaman hemen müdahele ediyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…