2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağol canım bize rötatag vurulmuştu ilk başta oda üç doz oluyormuş bugün onuda yaptırdık bitirdik çok şükür bir yaşına kadar aşı kalmadı bizde darısı başınıza

havalar bir enteresandı ondanmı deniz öyleydi acaba Antalyanın denizi hayretttt
Erkek olduklarını belli ediyorlar dimi suyu görünce korkmak falan yok :)))
bizim deniz fena değildi epi topu 3 kere soktuk zaten... su biraz soğuktu ama yinede soktum biraz üşüttük sanırım sonrasında bir kokular saldıkiii oğlum yanında durulmuyordu
biz Kadıkalesindeydik otel değil devre mülk o nedenle biraz daha külfetli oluyor aslında

Ooooo sevcan sende başlamışsın ek gıdaya ben daha hiç bişey vermiyorum bakalım c.tesi dr. neler verecek bize arada kirazın şeftalinin tadına baktırdım o kadar )))

verdiğin bilgi için çok sağol a.s.
ben peynirle pekmezi karıştırmaya devam edersem benim çocuk sözelci olacak desenesempatiksalakcinni

o zaman pekmezi meyve suyunun içine katmak lazım

vereliniortak:teytey:
ben artık yırttım bu dertten annemde kalınca yemek yapmayı unuttum hafta sonlarıda evde malzeme yok bahanesi ile dışarı talim alkisalkisalkis

menemen yap en iyisi

olabilir menemen yanınada makarna eklerim tam yaz yemeği vereliniortak

kızlar bilgisi olan varmııııııııııııııııı

sütümü sağdım ama buzdolabına koymaya vakit yok artık bugün geç sağdım işlerden dolayı şimdi termosa koyup eve gidicem yol 45 dak sürer bişey olurmu süte?

4 saate kadar açıkta kalabilirmiş bişey olmaz

olmaz canım o da sıcaklığında 3-4 saat kalabiliyor diye biliyorum ben. termosada koyacaksan zaten bişey olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…