2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

GÜNAYDIN kıZLAR...
NASILSINIZ...DÜN AKŞAM kayınvalideleri ağarladım...yemekli çaylı pastalı..
akşam hava çok sıcaktı yaaa....bir pencere açıyorum bir klima açıyorum...
napacağımı şaşırdım..
ece yi de odasında penceresi açarak uyuttum...
sadece çıt çıtlı badyle üstünü bile örtmedim ya..kızçem çok terliyor.bu sene ne olduysa bende çok terliyorum..
adana yanıyor...babam zaten yaylaya kaçtı sıcaklardan geçen hafta bizde gitmiştik haftasonu ne güzel...

oyy istanbulda piştim ben dün gece adanayı düşünemiyorum :bbo:

melisada aynen öyle
5-10 dk emiyor

maşallah buğleme
keske benimkide emmese bu kadan
annem fazla ek gıda veriyorsun dedi ondan emmiyor diyo :uhm:

ben ek gıda pek vermiyorum mümkün olduğunca emzirmeye çalışıyorum
çorba verdiğim gün yoğurt vermyorum mamayı 1 öğün azltyorum
meyve hergün yediriyorum
salı aşımız var bakalım ne olacak kaç kilo olmuş

olmasın olmasın iyidir.
700 gr almış 1 cm uzamış 1 ayda.
yeter yeter, Allahdan belamı mı isteyecem daha :roflol:

maşllh çok iiyi almış esmer 700 gr ne demek

kanka ben hergün yoğurt ve meyva suyu veriyom zaten yaklaşık 1 aydır ama şu son haftalarda miktarı arttı

bizimki uyumadan önce özellikle emmek istiyo 5-10 dak bazen odaçok nadir 15 dak emiyo ama benim velet baştan beri az dk emiyo biliyosun
sen ne kadar ek gıda veriyosunki

ayrıca kim 5 gndür kaka yapmıyo senin kızmı

bütün arkadaşlarımın regaip kandili mübarek olsun hayırlı kandiller
senin de kandilin mübarek olsun canim, dualasalim yerimseniben

canim sorumluluklarin üstüste binmesiyle insan kaldiramiyor artik herseyi,
sana biraz yardim etseler sen de kendine biraz vakit ayirabilsen daha iyi olursun mutlaka. cik biraz kendin icin biseyler yap bebegi birak annene gez arkadaslarinla

selam kızlar. üfff ne fena bi hava var...
KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUUUUUUUUUUN...

emziren analar sizin bebekler kaç dk a emiyor :uhm:

valla canım sıcaklardan mı ne hiç emmek istemiyo artık. kendini geriye doğru ittiyo. ben en fazla 2 dakka dayanabiliyorum onun bu haline. artık yatağa yatırıyorum, yanına yatıyorum, öyle emziriyorum...
bi de küçük bir hatırlatma yapayım. kolumuz çıplak oluyor ya bebek de terliyor, kolumuz da. tam da kulağına denk geliyor. bebek oynadıkça o ter buhar olarak kulağına kaçabiliyor. eğer uzun sürerse kulak iltahabı yapabiliyor. yastıkla emzirmek daha iyi o yüzden.

sende 5 gündür mıçmıyo ondan kilolu çıkmış, bunun 150 gr'mı boktur de o zaman

he he he ay ne güldüm :roflol:

bu arada alıntı yapmayı da öğrendim. heheheeh

ayça oda kaç derce oluyoda üstün açık ve pencere açık yatırdın
ben korkuyorum yaaa Ankara o kadar sıcak değil ozaman odamız 25-26 derece ben ince battaniye ile yatırıyorum üstündede ayaklı tulum var gece emmeye kalktığımızda sırtı terli oluyo penye battaniye tutuyorum sırtına öyle emziriyorum
yanlışmı yapıyorum acep

günaydin dememisim, bugün yusfu sabah 4 de uyandi bi daha uyumadi salladim salladim kapamadi gözünü uyuz oldum biraktim yattim sonra sabah uyandigimda esim altini elbisesini degistirmis karnini doyurmus
cok güzel bir duyguymus benim yatip baskasinin isleri yapmasi :)

canim sorumluluklarin üstüste binmesiyle insan kaldiramiyor artik herseyi,
sana biraz yardim etseler sen de kendine biraz vakit ayirabilsen daha iyi olursun mutlaka. cik biraz kendin icin biseyler yap bebegi birak annene gez arkadaslarinla[/QUOTE]

nerdeee canım o vakit bende bebeğe zaten annem bakıyor ona birde haftasonuda bak ben gezeceğim desem arkamdan terlikle kovalar sanırım.aslında eşim anlayışlıdır ama işte ikimizinde düzeni bozuldu bir kere birbirimize sarıyoruz ondan

juli melisadamı diyette
yok canım değil
doktorda habersiz ek gıdaya basladım..sanırım fazla kacırdım bu ek gıda işini

kanka bende meyve yoğurt bi öğün kasık maması sabah ta kendi yaptığım bisküvi ile devam maması karıstıryom..
valla hiç aklıma gelmedi bu hemsirem saol.

kıyafeti ince tut kanka ayaklı tulum fazla gelir ince pijama giydir ayaklarıda cıplak kalsın bu sıcakta yazık bebeciğe..

ege de dün akşam deliksiz uyudu ama sıcaktan ben ayaktaydım hep. balkona çıktım kaç kere yaprak kıpırdamıyordu

Kandiliniz mübarek olsun kızlar

Kızlar bebeklere çorba yaparken içine maydanoz ve ıspanak koydunuz mu?
Gaz yapar diye korkuyorumeyvahedigeldismile

merhaba ben geldim:)kitap okuyordum birde arkadaş aradı 1 saat konuştuk ancak fırsat bulabildim..
bu arada regaib kandiliniz mübarek olsun kızlar...

canımcım sen ayazı bir ay geriden say yani 6.ayı yeni doldurmuş gibi gör zaten kuzum erken açtı gözlerini dünyaya normalde 6 aylık olunca doğum kilosunu ikiye katlarsa normalmiş ayaz katlamadımı sempatiksalakcinni

sende 5 gündür mıçmıyo ondan kilolu çıkmış, bunun 150 gr'mı boktur de o zaman

alemsin vesselam.

öyle ceycecim com mütevazi bir kızım var
aynı anası

dabi dabi canım aynı anası kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…