2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam jasmin nasılsın gecmiş olsun parmağa ne oldu..
burak nasıl kesin karanlıktan yada sesten korkmustur birde uyku saatine denk gelmesi alt üst olmuş..

sevcan sen nasılsın eminim babnnesinin arkasından ağlamıstır :roflol:

bocuk um tam olarak hepsini bilmiyorum
ama çilek domates tuz şeker baharat çikolata fıstık ezmesi ve bal
bildiklerim bunlar ..

olabilir canim sanriim karanliktan korktu herhalde benim yuzumu goremdi karanlikta aman birdaha mi gece gece gezmesi yok yasak bana eren de belki babaannesini biraktiniz diye uzulmustur :) dudaklarini bukmus hallerine hic kiyamiyorum zaten cok icli cok masum oluyolar dimi
kızlar emirin bir dr yokneler yasak bilmiyorum yedirmemem gerekenleri yazarmısınız
cilek domates bal seker inek sutu yumurtanin beyazi yasak diye biliyorum ben

gecen hafta yatagin bazasina carptim ve kucuk parmagimi kirdim julim dinlenmem yukari kaldirmam gezmemem gerekiyor amma velakin ben gezmek istiyorum bu yuzden de iyilesemedi bir turlu neyse bu hafta da oturayim da bari haftasonu bulusmasina saglam ayakla gideyim :) gelecekmisin bulsumaya gelsene melisayi minciklayayim biraz

cok gelmek istiyorum jasmin su an için zor görünüyor
bakalım biraz daha saksıyı calıstırayım belkim iyi bi plan yapabilerem

selam kızlar bu gece burası kalabalık ben bugün işelrimi bitrdim kıyı köşe temizlik topten bitti emme karılarmı daha çok yoruldu benmi bilemedim duvarlarım camalrım kapılarım mis gibi oldu kaç gün gider bilemem ama şuan bütün ev mis gibi temizlik kokiiir siz neler yaptınız 2 gündür bakamdım topiğe varsa gelişme havadis yazıverin bana bekliim heeee sevcan dimple jasmiin jullii size diyim duyun sesimi:)))

ayyyy
sevcan nası olabilir sabahlar tam bi maraton
ortancamında altı bağlanıyo
bi onun altını değiştir bi diğerini kahvaltı hazırla sırayla karınlarını doyur
okul hazırlığı yap evi toparla saat 1 e kadar bu şekil gidiyo

bazeb pijamalarımı dçıkarmaya fırsatım olmuyo
ondan sonra akşam yemeği hazırlıklarına başlıyorum akşama doğru anca bitirebiliyorum

off yazarken bile gerildim

şuanda bi elim pc de bi elim salıncakta beyzademi sallıyorum

temizlik için karı tutmuşsun, işlerimi bitirdim diyosun
kendin temizle de görelim:dilcikar:
ben bu hafta bütün evimi temizledim, mutfak dolapları,kapılar heryer parlıyo:hulya:
şimdi de ocakta sakızlı sütlaç var, onu pişiriyorum
Dr.Oetker'in hazır toz halinde satılan sütlaçı
mutfağa gidip 2 karıştırıp geliyom pcnin başına
inşallah dibi tutmaz
eşimde işteydi,şimdi yoldadır 10 dakka sonra gelir
Eren'de uyuyo mışıl mışıl
aman maşallah diyim, nazar değmesin

çok zor olsa gerek
sen tüp bağlama işini naptın
sezeryanda yaptırcaktın
yaptırdın mı?

yok benim bağlamadı dr
yaşın küçük dedi
ileride zararı oluyomuş
ama başkalarından duydum bağlatan varmış küçük yaşta

spiral de takmadı yok sen hasassın hem tam korumaz kayar çıkar zararı çok gibi şeyler söyledi beni ondanda caydırdı

6. ay dolunca hapa başlıycam

günaydınnn
05:30'da kalktık sabah.
Ayaz efendi ayaklarıyla oynuyordu, sonra elinden kaçınca sinirlendi.
ben bunlarla oynamak istiyorum ama hep elimden kayıyorlar diye ayaklarına baka baka ağladı 15 dk.
uyku mu kalır o kadar şamatadan
sonra, kalktık tabi.
deli bu herif valla deli.

bacım senden kıskandım bende ayağımı bazaya çarpıp parmağımı çıkardım.
bu sefer kıramadım ama bir dahakine azimliyim :roflol:

burak da etrafı yabancılamıştır, ayaz da yapıyor onu bazen.
uyku krizni giriyor, uyumuyor, ağlıyor falan.

kızlar emirin bir dr yokneler yasak bilmiyorum yedirmemem gerekenleri yazarmısınız

çilek, domates, bal, şeker, tuz, baharat yasak.
sebzeye ilk başladığında karnıbahar, brokoli gibi sebzeler verme gaz yapmasın, onları alıştıktan sonra verirsin.
bildiklerim bunlar benim.

sevcan ben o puding gibi tatlıları sıcak süte döküp yapıyorum.
önce sütü ısıtıyorum ama kaynatacak kadar değil, ondan sonra tozu boşaltıp altı açıkken karıştıryorum. 5 dk'da kaynıyor zaten.
iki saat başında beklemeye gerek kalmıyor.

hiç sevmedim doktorunu.
spiral tam korumaz kayar çıkar falan ne demek. artık nerdeyse tüm doktorlar spirale yönlendiriyorlar.
hapın daha fazla yan etkisi var.

günaydın ikinci oldum tuhh tükkanı açem ömrü hayatımda dediydim:)ayris uynadı nazar oldu bebem uyumadı sorcem size:)neyseki şimdi uykuya dalıyor bende yatmadım tekrar dr gticez nasılsa uyur kalırım:)

gunaydın kızlarrr izmir çok sıcak. egeyi gece sadece body ile çıpıldak yatırdık üztüne de ince çarşaf örttüm. penceresini de hafif araladım.

günaydın ikinci oldum tuhh tükkanı açem ömrü hayatımda dediydim:)ayris uynadı nazar oldu bebem uyumadı sorcem size:)neyseki şimdi uykuya dalıyor bende yatmadım tekrar dr gticez nasılsa uyur kalırım:)

sen ancak ramazanda sahurdan sonra tükkan açarsın bacım kaydirigubbakcemile3

gunaydın kızlarrr izmir çok sıcak. egeyi gece sadece body ile çıpıldak yatırdık üztüne de ince çarşaf örttüm. penceresini de hafif araladım.

ben 3-4 gündür öyle yatırıyorum, cam zaten aralık. üzerine de pike örtüyorum ama pikeyi açıyor.
gündüz güneş giriyor odaya gece de çok sıcak oluyor o yüzden.

benim kız t-shırt shortla yatrdım üzirndede uyku setinin ince yorganı var ama artık o terltr diye pike örtmeyi düşünüyorum .benim oda kuzey cephe sabah karşı sopuk oluyor.bnde bu gece sıcaktan bayılcaktım çünkü hala üstümüzde yorgan örtülü eşim hasta diye sıkı sıkı sarılıyor yorgana bense gece boyunca üstüm açık uyuyorum en sonunda sabah karşı bi pikede ben alıp örttüm kalan yorganın hepsinide üstüne attım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…