2010 Ocak Anneleri; Haydi Tekrar Hediye Çekilişine

Bende katilayim ama benim yollamam sorun diilde bana yollanirken kargo pahali geliyorsa katilmiyim kim arastirabilir ordan?

meltem çok pahalı degil ptt kargoyla halam da almanyada ben yolladım çokda bişey degl.

benı de eklersen sevınırım esmercimm.. ne kadar güzel düşünmüşsünüz. şimdiden heyecanlandım....

canım aşkitomuda eklermisin konuştuk onunla
bana yollarsın ona çıkanı ve adresini ben bildiririm

esmer gönderdim bende adresimi

tamamdır canım

canım güzel bir fikir ama nasıl olucak ben mesela ayçaya yolladım ayçada bana yolladı öbür türlü nasıl bi çekiliş olucak benim kafa basmadı dünden beri daha hiç uyumadım hala 30saate yaklaştım onunda etkisi olabilir bi anlet bakem bacım

buarada benide ekle canım

şimdi canım adresler bende olacak. çekiliş yapacağım. herkese kime hediye göndereceğini söyleyeceğim ve adresi vereceğim. yani kişi kime hediye göndereceğini bilecek ama kendine kimden geldiğini bilmeyecek. tabii kimse kime göndereceğini de ağzından kaçırmayacak.. kaydirigubbakcemile3

benide ekleyin ama hastaneden çkınca gönderebilirim ancak..

ekledim canım.
merak ediyorum seni yaa, iyi misin??

Bende katilayim ama benim yollamam sorun diilde bana yollanirken kargo pahali geliyorsa katilmiyim kim arastirabilir ordan?

ekledim seni de.
ptt çok pahalı değil sanırım..

benı de eklersen sevınırım esmercimm.. ne kadar güzel düşünmüşsünüz. şimdiden heyecanlandım....

eklendiniz..

esmercim bende özelden sana adresimi yazdım.

aldım tamamdır..

ecrin
Sagol o zaman bende katilayim adresi Ayaz in anasina mi vericez?

hee Ayaz'ın anasına verceniz.
hatta herkes bana hediye alcek. herkese kendi adresimi yollayacağım, tüm hediyeler bana gelcek; sonra da sıvışıcam buralardan :roflol:

canım benide eklermisin

canım aşkitomuda eklermisin konuştuk onunla
bana yollarsın ona çıkanı ve adresini ben bildiririm

ikinizi de ekledim canım..

benide ekler misin canım geçen sefer ben katılamamıştım yalnız ben mardindeyim uzak mı gelir size

ne zaman yapılacak esmeralda bu cekılıs? adreslerımızı ne zaman ve nerden yollayacagız? bıze cıkan kısıyı söylemeyecekmıyız, kargomuz gıdınce ögrenılecek öylemı ne sekersınız ya:)))

Listeye beni de ekle esmercim,geçenki çekilişe katılamamıştım.

esmercim benide katn
ptesi eve dönücm kısmetse

kambersiz düğün olur mu..
ekledim bile kaydirigubbakcemile3

ne zaman yapılacak esmeralda bu cekılıs? adreslerımızı ne zaman ve nerden yollayacagız? bıze cıkan kısıyı söylemeyecekmıyız, kargomuz gıdınce ögrenılecek öylemı ne sekersınız ya:)))

canım herkes katılacağını belirtsin birkaç güne çekiliş yaparız.
adresleri bana özel mesajla yollayın. ben çekilişi yapıp kime çıktıysa ona adresi yollayacağım.
siz, kimin size hediye yolladığını hediyeniz gelince öğreneceksiniz yerimseniben

Listeye beni de ekle esmercim,geçenki çekilişe katılamamıştım.

eklendiniz kızlar hihoyyyt

X