2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

valla doğru düzgün vaktim kalmıyorki kitap okumaya....o yüzden kitap şuan için bana uymaz diyebilirim...
bende alacağım kişiye kendim gibi düşünüp almam galiba kitap dergi falan....

ayy anam havva karısı benden önce çıkmış almış becermiş ay ben ne alsammki acep alacağımı buldumda nasıl çıkıpta alsamki acep anam benim aktife gitmem lazım hedüye almam illazım ay bana yollıcak kişi ayucuk istimem dedim kıyafet olcekse yazlık bişiler olsun mutfak eşyası olabiler süslü kokoş şeleri severem süste olar yaa alacak kişiyi daraltmayım ne almak istiise onu alsın bedenim genelde penyede m yada l giyiyorum nadiren xl ayakkabıda 37 38 çantada büyük severem:)))) anam ne arsuz kadın oldum ben yaaa:)))) en iyisi ya süs ya çanta gibi bişiyy daha bedenim bilenem belli değüll benimm havvaya esmere alanlarda bana yollasınlar hıhhh:))

ben haftaya tekirdağ gitcem yaww
kim alacaksa ona t.dağ adresini verimm ben

parfüm ü değiştirdim
bvlgari petite et mamams istiyim zemuszemus

bana hedaaye alacak kişi ne kaa şanslı yarebbim.
hiç düşünmeyecek ne alsam diye, en baştan beri diyorum ne istediğimi :1closedeyes:

Ben de dün alacağım hediyeleri netleştirdim, hatta bir tanesini kendime de alacağım, çok orjinal geldi bana, umarım alacağım kişi de beğenir.

Bugün çıkıp alırım diyordum ama benim kuzuya güvenemedim, hala midesi tam geçmiş değil, bir de yollarda helak olmasın dedim. Bir de bugün ne rüzgar var bizim burada anlatamam, her yer uçuyor resmen..

biberon nasıl oldu Sarp.
doktora falan götürdün mü, birşey dedi mi?

Yok götürmedim canım, kusmadan sonra biraz ishal oldu, ama geçti bir gün sürdü, tam düzeldi diyorduk dün yine biraz kustu ama şimdi iyi, sadece süt içiyor kendini diyete verdi, ben de kusmaların aralıkları çok olunca doktor işini bu haftaya bıraktım, eğer sıklaşırsa götüreceğim. Sanırım bayağı yaygın bir enfeksiyon var, 2009 ocak annelerinde de aynı bizim belirtilerle hasta olan bebişler var, demek ki bir şekilde enfeksiyon kapıyorlar, bir de sarp hastalanmamıştı hiç şimdiye kadar, ondan panik oldum ben de, ama şimdi her şey kontrol altında gibi. Bir de babam doktor, ona güveniyorum o da geçer deyince sakinledim, yoksa çoktan kapıp götürmüştüm doktora...

Son düzenleme:
oo babanın kontrolü altındaysa korkma zaten.
tekrar geçmiş olsun canım.

yaa herkes hediyeleri almış ya da kafasında oluşturmuş.
ben hiç ama hiç bilmiyorum ne alacağımı offff
ayaz'ı yollasam hediye niyetine olmaz mı ki acaba sempatiksalakcinni

Sağol canımcım..

Valla ben sana çıktıysam bana uyar, Ayaz gibi tatlı bebe bulmuşum, hem oğluma arkadaş olur. Ama baştan söyleyeyim, verilen hediye geri alınmaz, iki gün sonra yok ben özledim, yok geri isterim olmaz yani...kaydirigubbakcemile3

canım bende almadım daha malum bodrumlarda geziyordumlülülülülülü valla bana gönder sen Ayazı. seve seve kabul ederim. alkisalkisalkis

ama temelli yollamıyorum 1 haftalık kiralama.

yavv ben şu kiralama işini ticarete mi döksem acaba?
ilaç gibi gelir valla şu krizde :1ninca:

iyi bee tamam :dilcikar:
illa maydanoz olcan
sağa veririm ama adresi bilmiyom kii
merkez tekirdağ o kaaa
bana gelermiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…