2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

Baya fikir beyan etmişsiniz bayanlar. Ben de oyuncak ve biblo istemiyommm onun dışında ne olsa kabulümdür,mutfak gereçleri,çanta,ayakkabı,kıyafet olabiler...zemuszemus

bak tek taşım benimde var ama bir çift taşa bende hayır demem hem çilek gibi aç gözlüde değilim 5 taş dört taş depill ikicük istiim:))

takılara tokalara incik boncuğa çantaya baylırım....sırnaşık şey
ilgililere duyurulur valla....
biblo ayucuk neyim istemiyim ben...
ayyyy başka ne yazsam acabaCADIARZU

bende katılmak istiyorum bu çekilişe, geçenkine katılamadım. Başörtü kullanmıyorum, biblo ayıcık istemem (bu da bu topiğin sloganı oldu) takı toka, mutfak gereci, kıyafet, çanta vs. olabilir zemuszemus

ay kızlar alemsiniz valla. oku oku çatladım gülmekten.

valla ben çanta sevirem, takı sevirem, kıyafet almayınız malum hangi bedene gireceğimi bile bilmiyorum şu anda riskli olur. parfüm almayın birsürü var. ege rahatsız olmasın diye sıkmıyorum uzun süredir. ayakkabı numaram 37.5 . başka başkaaa ne söylesemmm biblo bende istemem evdekilerin hepsini kaldırdım. başka başkaaa biraz daha düşüneyim bakem

esmer yap anacım şu çekilişi bir an önce . meraktan çatlıcam ben. daha katılacak çıkar mı ki acep? ancak düşünicez bulucaz çıkıcaz alıcaz göndercez

Kıyafet didim de beden dimedim ben,üst beden M,alt beden 40,ayakkabı 37. Başka ne disem acep düşüneyim...kaydirigubbakcemile3

tamam açık ve öz söylüyorum
lancome hypnose perfüm istiyorum zemuszemus

laelaelaelaelae sen bana çıkarsan alırım canım söz madem o kadar çok istiyinnn. ama güzel değel o parfümm ağır gibi daha güzelleri var kaydirigubbakcemile3. hem esmer 35 tlcik limit koyduu nasıl olcek bu iş

esmer yap anacım şu çekilişi bir an önce . meraktan çatlıcam ben. daha katılacak çıkar mı ki acep? ancak düşünicez bulucaz çıkıcaz alıcaz göndercez

bi kaç gündür girmeyenler var. belki gelip katılırlar diye bekliyorum.

bende yazayım bari bende biblo filan istemem evdekileri atacak yer arıyorum çünkü.şöyle güzell bir çanta olabilir ama deri filan değil anne-bebek çantası çocuğun ıvır zıvırını içine koyup taşıyacağım aynı zamanda şöyle spor şık bişey olabilir mesela.takıda çok severim ama çok var takıda istemimm ben.ee tabi tek taş isteği bende de var almak isteyen olursa şayet sempatiksalakcinni

ha 35 ha 135 bişi farkedermi bacım yaaaa sempatiksalakcinni
olm o zaten nerdeyse benim tektaşla aynı fiyat.
ama bizim maltepe alt geçitte bi tezgah var, ben ordan bunu sana 10 teleye alırım :roflol:

çakma istemem kızım kötükedihüso

esmerrr hadi yap çekilişi yaa....
ancak arayıp buluruz zaten hediyeyi....

hmm yapalım mı ayça.
hazır iş güç yokken uğraşayım bari şu işle.
haftasonu zaten katılım olacağını sanmam; iyice sessizleşiyor burası.
ben hazırlık çalışmaları başlayayım; gün içinde özelden gelir herkese kime hediye göndereceği

oo süper hadi bakalım esmerkolay gelsin sana..

ben ne istediğimi yazmadım zira kendim bile bilmiyorum ne istediğimi..en beceriksiz olduğum konudur bu hediye olayı..ama slogana bende uyucam biblo ayıcık istemem:lepi:

nan ne tepişik karılarsınız yaaa. :mymeka:
telefon yollayın bana didim, çene etmekten yollamadınız. şimdi de hanginizin kargosu kaybolursa halletmeyecem işte :dilcikar:

evet esmer süperr....hadi bekliyoruz...
sloganımız ayucuk biblo istemiyoruz lepi::lepi:
incik boncuk takı toka çanta. istiyozzzz.......ooohhhh süper yyaaa.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…