2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

valla haklısın cnm ne bilim beynim döndüsempatiksalakcinni

alzaymırım eksik bi zatenakannehirsempatiksalakcinni

Ben de azıcık yazayım, bana hem de böyle özel bir gün vesilesiyle hediye alacak arkadaşımın hediyesini ömür boyu saklamak ve kullanabilmek isterim o nedenle kıyafet benim de pek tercihim değil, malum kilo olayı aldı başını gitti bende, toparlayamadım bir türlü. kaydirigubbakcemile3

Bunun dışında mutfak eşyasına, kitaba, puzzlelara bayılırım, makyajla aram pek yoktur, takı olarak küpe kullanamam alerjim olduğu için, bir de gerçi mevsimi geçti ama olsun söyleyeyim yine de, yünlü aksesuarlar yine alerjiden dolayı kullanamadığım şeyler arasında. Bunun dışında bana sizleri ve anneler gününü hatırlatacak bir hediye olacağı için çok özel olacak, şimdiden çok heyecanlıyım..opuyorumnanaktan

valla ben dediydim çanta ayakkabı takı kabulümdür ayak no 38 dar kalıpsa 39 benden dimesiiii kaydirigubbakcemile3

ben değişik esprili hediyeleri severim
bencede kıayfet falan olmasın ayıcık,biblo olayınada katılıyorum olmasın onlar:)
ev için değişik esprili bişi olabilir mesela
yakında evimi değiştiricem de:))
mesela bu sene kaftanlı herşey çok moda kaftan vazolar, tablolar vs.
evime koyabileceğim kullanabileceğim bir hediye olabilir:))

ben hediye işimi hallettim valla hehehehe:)) değişik bir hediye hatta 1 tanede kendime aldım inşallah alanda beğenir:))

ya esmer 35 üzerine çıkamazmıyızki acep

ben hediye işimi hallettim valla hehehehe:)) değişik bir hediye hatta 1 tanede kendime aldım inşallah alanda beğenir:))

çıkmasak iyi olur diyecektim ki jet hatun halletmiş bile.
bravo valla.

ama yollama şimdiden. tüm kargolar aynı günlerde yola çıksın.

ya kimse taki tuku elbise biblo tablo ivir zivir istemiyor aklima baska güzel birsey de gelmiyor hediye isini gecistirmek de istemiyorum...
ben düsündüm de dergi obeneligi nasil olur acaba, hem bebeler genel kültür namina bize hicbiseye izin vermiyorlar bende de bebeden dolayi okur yazarlik kalmadi zati kitap cok siradan olabilir ve kisinin ne tür kitaplardan hoslandigini bilmek zor ama söyle genel kültür agirlikli bir dergi aboneligi alsam nasil olur acep? ne dersiniz.

Son düzenleme:

bence güzel ve değişik bir fikir posi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…