2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

esmer bana kim aldı yaaaa söylesene çatlıycciiiimmmm

ve bugün gelirse ben evde yokuuummmm kiii....offfff...cnm takip etsene bugün gelip gelmediğini...

ohhh beee geldimi cnm.....beğendin dimiii.....
ya bende çeşit yapacaktım böyle filler falan da alıp koyacaktım...sonra kimse biblo falan istemeyince....
aynısından kendime de aldım cnm çantanın....

ohhh beee geldimi cnm.....beğendin dimiii.....
ya bende çeşit yapacaktım böyle filler falan da alıp koyacaktım...sonra kimse biblo falan istemeyince....
aynısından kendime de aldım cnm çantanın....

beğenmezmiyim tatlım çok beğendim ikimizde güle güle kullanalım ozman opuyorumnanaktantekrar teşükkür ederim demir durursa resmini çekip koyacağım

bilgisayar üstüne yapistirma cok iyi bir fikirmis cok hosuma gitti, bütün hediyeler cok güzelmis
am en güzel benim hediyem olacak icime doguyor laelaelaelaelae

benim hediyemde gelmedi daha :KK43:(( heyecanla bekliyorum.benim gönderdiğimde gitmrdi hala sanırım 4 gün oldu alacak kişiden ses seda yok kargoyu arayayım bakıymm sorunmu var

göndermedne resmini çekicektim senin için biliyorum çatlarsın ama unuttum çekmeyi
akşamı beklicen şansına küsssss:)

sen çatla yavrum orda :dilcikar:malesef sen akşamı değil yarın sabahı bekle mikemmel bi hedaye :asigim:

yemine diyorum orta yerinden çatlar :)

hain karılar :mymeka:
çatlayım da kına yakın emi :dilcikar:

bi dahaki çekilişte alınan hediyeyi bana da söyleme mecburiyeti koyacağım :1closedeyes:

esmer bana kim aldı yaaaa söylesene çatlıycciiiimmmm

cıkkss süylemem :nazar:

benim hediyemde gelmedi daha :KK43:(( heyecanla bekliyorum.benim gönderdiğimde gitmrdi hala sanırım 4 gün oldu alacak kişiden ses seda yok kargoyu arayayım bakıymm sorunmu var

senin hedayen bugün yola çıkacaktı canımcım

ama gönderdiğin kişinin eline geçmemiş daha, bana söyledi. kafamçokkarıştı
bir de ağladı hedayem kayboldu mu yoksa diye ohaoldumsmile

hain karılar :mymeka:
çatlayım da kına yakın emi :dilcikar:

bi dahaki çekilişte alınan hediyeyi bana da söyleme mecburiyeti koyacağım :1closedeyes:

cıkkss süylemem :nazar:

senin hedayen bugün yola çıkacaktı canımcım

ama gönderdiğin kişinin eline geçmemiş daha, bana söyledi. kafamçokkarıştı
bir de ağladı hedayem kayboldu mu yoksa diye ohaoldumsmile

laelaelaelaelae

X