2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

ya tutkudan bi haber yok mu benim hediyenin fotosunu eklemedi, netten siparis ettigim icin cok merak ediyorum nasil bisey :1closedeyes:

ya tutkudan bi haber yok mu benim hediyenin fotosunu eklemedi, netten siparis ettigim icin cok merak ediyorum nasil bisey :1closedeyes:

şimdi gördüm canım mesajını..hediye paketide notuda vardı merak etme..eklim o zaman şimdi resmi..canım sıkılıyodu zaten:jeyyar:

çok şık ve çok güzl olmuş hediyen tutku
çok beğendim özene bezene hazırlanmış

Türiyede olsaydim icine kücük hos seyler de eklerdim ama netten yollayinca müdahil olamiyor insan
ama esmerin laptop yapiskani cok hosuma gitti ecrinin hediye sepeti.... bu seferki hediyelesmede bütün hediyeleri cok beyendim ben, önceki hediyelesmede takip edememistim kim ne aldi diye türkiyedeydim internetim yoktu. ama an be an takip etmek daha heyecanli oluyormus boshayallersmile
internet o kadar yavaski bisey yazana kadar saatler geciyor :KK43:

ben de hediye paketi yapın diyecektim kargocuya anneler gününe özel hediye paketleri vardı ama unutup poşeti direk vermişim eline ne kadar kötü oldu bakalım inş .sağ salim ulaşır eline alıcımın zira bugün dağıtıcıya vermişler sabah 9 da

hoyacim üzülme alicin zaten hediye paketi olsada göremeyecekti, malum ablama gidicek paket o fotolayip yollicak bana, ben ay sonu gidip alicam ondan :KK66:

sağolun kızlar.bizde çok beğendik hediyemizi..hatta aynen paketledim oğluma saklıcam büyüyünce güzel bi anı olur ona.zemuszemus

X